Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Turcja - Francja
Furkan Korkmaz powyżej 14.5 punktów @1.83

Zastanawiałem się czy Osman czy Korkmaz i dałem tego pierwszego, wydaje mi się, że obrona Francji bardziej skupi się na Osmanie, Kormaz to typowy catch & shoot grajerk, sporo trójek oddaje, w ostatnich dwóch meczach po 16 punktów, do tego Larkin wypadł u turków przez kontuzję palce, a w takim wypadku Kormaz i Osman powinni oddawać jeszcze więcej rzutów. Jeden i drugi muszą zagrać duże minuty przy braku Larkina, nawet przy słabej skuteczności 15 punktów jest do ogarnięcia, linie na Osmana o dwa punkty wyższe.
 
Guadalajara handicap +7,5 @1.47
Chartres vs Aix over, 60,5 @1.55
Dalej rozstrzał lig i chybił trafił.

To co na zielono fart jeden na sto. 61 bramek z tego w 68 ostatnich sekund 4 bramki.

Później ktoś to gra i jest jak jest...

Pisz że to suche typy po statach albo zerzniete z forum bukmacherskiego.

Dałeś Chartres bo ostatnie 5 meczy miało ponad 40 bramek, a wystarczyło wygoglowac przeciwnika i przetłumaczyć artykuł że Aix to drużyna z ciężką obroną.
 
Dalej rozstrzał lig i chybił trafił.

To co na zielono fart jeden na sto. 61 bramek z tego w 68 ostatnich sekund 4 bramki.

Później ktoś to gra i jest jak jest...

Pisz że to suche typy po statach albo zerzniete z forum bukmacherskiego.

Dałeś Chartres bo ostatnie 5 meczy miało ponad 40 bramek, a wystarczyło wygoglowac przeciwnika i przetłumaczyć artykuł że Aix to drużyna z ciężką obroną.
Co Ty gościu pierdolisz za głupoty???? To z MMA trzeba grać tylko UFC bo Bellatora już nie można grać bo rozstrzał poziomów jest??? :waldeklaugh: Typ trafiony, nieważne jak, ja analizuje te mecze i nie muszę Ci się tłumaczyć Chłopie jak...
Jak miałem serię 17/17 trafionych typów z ręcznej to też fart???
 
07/09/2022 16:15 CET
Retin Obasohan (Bułgaria - Belgia) over 13.5 punktów
1.85 (STS/iForbet/Betfan)/1.80 (etoto)/1.77 (Totalbet)/1.75 (Fortuna)


07/09/2022 17:15 CET
Evan Fournier (Francja - Słowenia) over 16.5 punktów
1.85 (STS)/1.82 (Totalbet)/1.80 (etoto)


08/09/2022 21:00 CET
Wielka Brytania - Włochy (over 88.5)
1.85 (STS)/1.83 (Fortuna/etoto)/1.82 (Totalbet)
Tym razem 2-1. Szkoda Fourniera, bo miał na koniec otwartą trójkę i miałby 18 punktów. Tak skończył z 15.

10/09/2022 14:45 CET
Słowenia - Belgia over 170.5
1.90 (STS)
5/10

W końcu drużyny miały trochę odpoczynku od meczów. Dzięki temu uważam, że będą bardziej świeże i będą mieć więcej energii. Belgia dotychczas niskie wyniki, ale grupa też była mega underowa. Na mecz Słowenii linia jest niska, a uważam, że oni dziś będą mieli energii i Doncić będzie miał sił na grę. O ile nie będzie fatalnego dnia za trzy i Belgia nie zrobi jakiegoś fatalnego meczu w ataku to spodziewam się zrobienia linii.

10/09/2022 20:45 CET
Lorenzo Brown (Hiszpania - Litwa) over 12.5
1.85 (STS)/1.82 (Fortuna)
5/10

Hiszpania miała łatwą grupę, gdzie prawie wszystko łatwo wygrywali. Dopiero w meczu z Turcją było ciężko i od razu Brown dostał 28 minut i 4/14 z gry + 3/5 z wolnych. Dziś kolejny mega trudny mecz dla nich i spodziewam się dużo czasu gry dla Browna. Dodatkowo powinni ciągle grać pick'n'rolla z Hernangomezem, aby męczyć i zatrudniać do gry Valanciunasa, który nie lubi wychodzić daleko i Brown przez to powinien mieć otwarte trójki lub półdystans.

*AmeriCup 2022.
10/09/2022 22:15
USA - Argentyna over 164.5
1.85 (STS)
5/10

Obie ekipy mierzyły się tutaj często ze słabymi ekipami, które im zaniżały wyniki, a też USA i Argentyna wtedy nie musiały podkręcać tempa i grać najlepszymi. Dziś spodziewam się szybkiego meczu ze słabą obroną i wysokim wynikiem, bo obie ekipy mają talent w ataku.
 
Na zywo
Co Ty gościu pierdolisz za głupoty???? To z MMA trzeba grać tylko UFC bo Bellatora już nie można grać bo rozstrzał poziomów jest??? :waldeklaugh: Typ trafiony, nieważne jak, ja analizuje te mecze i nie muszę Ci się tłumaczyć Chłopie jak...
Jak miałem serię 17/17 trafionych typów z ręcznej to też fart???
Ale czego sie spinasz , to tylko forum
 
Co Ty gościu pierdolisz za głupoty???? To z MMA trzeba grać tylko UFC bo Bellatora już nie można grać bo rozstrzał poziomów jest??? :waldeklaugh: Typ trafiony, nieważne jak, ja analizuje te mecze i nie muszę Ci się tłumaczyć Chłopie jak...
Jak miałem serię 17/17 trafionych typów z ręcznej to też fart???
Tak to był fart. Co widać od tego czasu.
 
Turcja - Francja
Furkan Korkmaz powyżej 14.5 punktów @1.83

Zastanawiałem się czy Osman czy Korkmaz i dałem tego drugiego, wydaje mi się, że obrona Francji bardziej skupi się na Osmanie, Kormaz to typowy catch & shoot grajerk, sporo trójek oddaje, w ostatnich dwóch meczach po 16 punktów, do tego Larkin wypadł u turków przez kontuzję palce, a w takim wypadku Kormaz i Osman powinni oddawać jeszcze więcej rzutów. Jeden i drugi muszą zagrać duże minuty przy braku Larkina, nawet przy słabej skuteczności 15 punktów jest do ogarnięcia, linie na Osmana o dwa punkty wyższe.
 
Last edited:
Turcja - Francja
Furkan Korkmaz powyżej 14.5 punktów @1.83

Zastanawiałem się czy Osman czy Korkmaz i dałem tego pierwszego, wydaje mi się, że obrona Francji bardziej skupi się na Osmanie, Kormaz to typowy catch & shoot grajerk, sporo trójek oddaje, w ostatnich dwóch meczach po 16 punktów, do tego Larkin wypadł u turków przez kontuzję palce, a w takim wypadku Kormaz i Osman powinni oddawać jeszcze więcej rzutów. Jeden i drugi muszą zagrać duże minuty przy braku Larkina, nawet przy słabej skuteczności 15 punktów jest do ogarnięcia, linie na Osmana o dwa punkty wyższe.
Skorzystałem, dzięki.
 
Ręczna Superliga M

Pogoń handicap + 17,5 @1.54

Mogę ten typ polecić :wink:
Mówiłem że wpierdalasz ludzi na minę grając bez ładu i jakiegokolwiek planu. Jutro czekamy na kolejne, bo kiedyś trafiłeś 17 pod rząd fartem, to trzeba codziennie grać bo ligi od azerskiej po Kambodżańska oglądasz i czytasz fora które dla mnie dla amatora są czymś abstrakcyjnym.
 
Mówiłem że wpierdalasz ludzi na minę grając bez ładu i jakiegokolwiek planu. Jutro czekamy na kolejne, bo kiedyś trafiłeś 17 pod rząd fartem, to trzeba codziennie grać bo ligi od azerskiej po Kambodżańska oglądasz i czytasz fora które dla mnie dla amatora są czymś abstrakcyjnym.
Ale przecież smyk farmazon patrz- Karwantes,mowil ze ręczna to bartezika konik :mjsmile:
 
Ale przecież smyk farmazon patrz- Karwantes,mowil ze ręczna to bartezika konik :mjsmile:
Akurat @Karwantes jeden z najbardziej sensownych typerow tutaj. Rozumiem dlaczego nie ma teraz typów - dokładnie z tego samego powodu co ja.

Chociaż ja jeszcze czasem mam dzień dobroci :lol:

A Fabiena mi żal, bo to już drugi albo trzeci rok nie wyciąga żadnych wniosków ze swoich błędów..
 
Panowie dajcie chłopakowi spokój. Jak ma trochę oleju w głowie to w końcu dojrzeje na tyle, że będzie wiedział jak mądrze grać i mieć z tego frajdę. Oby tylko nie przegrywał pieniędzy na które nie może sobie pozwolić, bo wtedy jest problem.
 
Jak nie ma, przecież wstawiałem ostatnio izydorka :suchykarol:

A ciebie wciąż dupa piecze? :antonio: Odpuść sobie bo to niezdrowe Cerberku.
Mnie dupa piecze ? A z jakiego niby powodu miała by mnie dupa piec ? To Ciebie widze piecze odbyt od kad wrzuciłem screeny wygranych po kilkadziesiąt tysiecy zawistny Polaczku…Ja zarabiam swoje co weekend smyku,wchodzę tu czasem sie pośmiać z tego co piszesz i jak dupke liżesz Astridzie czy Evo.. wielki kurwa typer co nigdy kuponu i stawek nie pokazał.Lece na ufc bo zaraz kolejna dniowka wpada na konto.
 

Attachments

  • 4799A423-26B2-46D6-BCDD-3530B377F0E2.jpeg
    4799A423-26B2-46D6-BCDD-3530B377F0E2.jpeg
    66.6 KB · Views: 44
Mnie dupa piecze ? A z jakiego niby powodu miała by mnie dupa piec ? To Ciebie widze piecze odbyt od kad wrzuciłem screeny wygranych po kilkadziesiąt tysiecy zawistny Polaczku…Ja zarabiam swoje co weekend smyku,wchodzę tu czasem sie pośmiać z tego co piszesz i jak dupke liżesz Astridzie czy Evo.. wielki kurwa typer co nigdy kuponu i stawek nie pokazał.Lece na ufc bo zaraz kolejna dniowka wpada na konto.
Weź coś zarzuć na dzisiaj, też bym sobie kilkadziesiąt tysi przytulił, ta inflancja mnie dobija:wall:.
 
Mnie dupa piecze ? A z jakiego niby powodu miała by mnie dupa piec ? To Ciebie widze piecze odbyt od kad wrzuciłem screeny wygranych po kilkadziesiąt tysiecy zawistny Polaczku…Ja zarabiam swoje co weekend smyku,wchodzę tu czasem sie pośmiać z tego co piszesz i jak dupke liżesz Astridzie czy Evo.. wielki kurwa typer co nigdy kuponu i stawek nie pokazał.Lece na ufc bo zaraz kolejna dniowka wpada na konto.
Jak taki kot jesteś w typerke to czemu chłopakom tu nie pomożesz? Obsrany że podasz i nie wejdzie? A może nie idzie ci tak dobrze jak mówisz i wchodzisz tu tylko by possać typy od innych? Takich gamoni już przerabiałem kilku co raz na ruski rok im coś wejdzie porządnego i to jeszcze z podebranych betów a na ogół kitrają się po kątach haha :DC:
 
Jak taki kot jesteś w typerke to czemu chłopakom tu nie pomożesz? Obsrany że podasz i nie wejdzie? A może nie idzie ci tak dobrze jak mówisz i wchodzisz tu tylko by possać typy od innych? Takich gamoni już przerabiałem kilku co raz na ruski rok im coś wejdzie porządnego i to jeszcze z podebranych betów a na ogół kitrają się po kątach haha :DC:
Dzieciaczku ja tu bylem grubo przed Toba tylko po pożarze serwerów zmieniłem nick i dobrze pamietam jak sie tu pojawiłeś i pisałeś ze jestes swierzak w bukmacherce wiec co ty przez te 2 lata mogles „przerobić” ?:mjsmile: chyba spermę bartezika w ustach.Raz czy dwa weszły ci jakies gowna typu „sub-nie 1.14” i zgrywasz bóg wie jakiego typera:jarolaugh:Pan elokwentny sie znalazł,dupe liżesz Astridzie zeby Cie na grupe wzial a mi zarzucasz podbieranie typów haha Ja u Szymona siedziałem na grupie jak ty jeszcze nie wiedziałeś co to bukmacherka smyku…zapytaj tych co dluzej w tym siedza np.Evo o Tomasza z fortuny to ci wyjaśni kim jestem i moze dostaniesz od Wuja blika zeby tasiemkę puścić z tych swoich żałosnych betow.
 
I za nim znowu sie napocisz przed klawiatura to wrzuć screena ile zarobiłeś na tych swoich betach wielki typerze bo jak narazie to tylko glosno szczekasz.
 
Dzieciaczku ja tu bylem grubo przed Toba tylko po pożarze serwerów zmieniłem nick i dobrze pamietam jak sie tu pojawiłeś i pisałeś ze jestes swierzak w bukmacherce wiec co ty przez te 2 lata mogles „przerobić” ?:mjsmile: chyba spermę bartezika w ustach.Raz czy dwa weszły ci jakies gowna typu „sub-nie 1.14” i zgrywasz bóg wie jakiego typera:jarolaugh:Pan elokwentny sie znalazł,dupe liżesz Astridzie zeby Cie na grupe wzial a mi zarzucasz podbieranie typów haha Ja u Szymona siedziałem na grupie jak ty jeszcze nie wiedziałeś co to bukmacherka smyku…zapytaj tych co dluzej w tym siedza np.Evo o Tomasza z fortuny to ci wyjaśni kim jestem i moze dostaniesz od Wuja blika zeby tasiemkę puścić z tych swoich żałosnych betow.
No i właśnie pokazujesz teraz swój poziom, nie dość że głupiutki to można wyczuć że jesteś zakompleksionym gościem który wpada tu tylko z nadzieją że podkradnie jakies typy. Dobra kończę bajere z tobą bo syfić zaczynasz bez ładu i składu jak zawsze zresztą. Dyskusje z takimi szczurkami nie mają najmniejszego sensu. Pozdro gamoniu :DC:
 
Co wam daje takie bezproduktywne postowanie? Jakas wewnetrzna satysfakcja? Poswiecac czas na jakies wysrywy z myślą "ale mu dojebalem, tera sie nie pozbiera" xD ludzie
My tu sie tylko dzielimy luznymi typami aby troszke oakubac buka jesli sie uda..
 
Back
Top