Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Nie nikt nie mial odwagi, tylko nikomu nie chcialo sie poswiecac czas na takiego 4funa, bo typowanie calych gal z gory do dolu nie ma najmniejszego sensu i nie ma nic wspolnego z bukmacherka.
Nic nie rozumiesz gościu, kompletnie. Dajmy sobie spokój, bo szkoda mojego czasu.
 
Ja nikogo nie ucze grac, bo mam to w d****. Co do dawania typow to widze, ze czesc osob tutaj ma mylne pojecie, ze forum sluzy do podawania na tacy gotowych do zagrania typow, najlepiej ze wskazaniem kogo z kim ulozyc na kuponach, zeby bylo dobrze. Tutaj ma byc dyskusja merytoryczna, a wnioski z niej kazdy wyciaga sam - lepsze, gorsze, lub wcale jak co poniektorzy.
 
Gusts - Basso 1 @1,65
Przyjemski - Chlupac 1 @1,7
Cierniak - Kvech 1 @1,8
polecam włączyć eurosport 2.

Corrida i jadą, w PL za taki tor byłby walkower , a tu puścili juniorów. 12 osób nie składa się w łuk, w tym Wiktor który w życiu nie jechał na takim torze, jak ktoś chce obejrzeć anty żużel to włącznie tv.

Przyjemski czerwony, tamte dwie pary raczej wejdą, chociaż przy tym torze to wróżenie z fusów.

I to jest przykład, bo Przyjemski cały sezon dawał ładnie zarabiać, MŚJ w zeszłym roku złoto a tu puścili zawody bo presja Eurosportu i pizda, nie ma nikogo co by przewidział takie zdarzenie losowe :-)
 
kraks i spongelelelee dwa eksperty co uczą bartheza jak grać, a sami żadnych typów nie dają. Za mocno tu dzisiaj :DC:
:jarolaugh: Ja pytałem sie czy liczy sobie to, zeby sie nie zdziwił kiedyś, że jednak tak na plus mu nie wychodziło, wiec nie wiem gdzie ja ucze go jak grać. A co mam podawać jak gram surebety? No to prosze, forbet i kontra na unibecie i na plus 13 zl, i jeszcze surebet z godzin mistrzów to 50 zł i wychodzi co miesiac okolo min. 600/700 zł na plus :kis: I tylko pare razy zagrałem to co było tutaj podawane od Pudziana i od Evo
 

Attachments

  • obraz_2022-05-27_211800952.png
    obraz_2022-05-27_211800952.png
    50.1 KB · Views: 41
Ja mam Nadala, Djoko po 3:0 @1,57 i @1,49 i Danila @1,67. I Ige że wygra dowolny set 6-0 lub 6-1 lub 6-2 po @1,5

Żużel 1 runda finału MŚJ:
Gusts - Basso 1 @1,65
Przyjemski - Chlupac 1 @1,7
Cierniak - Kvech 1 @1,8
mimo 2/3 to żużel dramatyczny, parodia sportu. jak tak mają wyglądać zawody to lepiej oglądać na wspólnej.
 
Na zakończenie sezonu dobry typ leci ode mnie z ręcznej na dziś.

Liga Hiszpańska

Ademar vs Barcelona godz 12:00
Typ: Over 61,5 bramek
Kurs: @1.44


Z uwagi na to, że obie drużyny są overowe przy czym Ademar to również drużyna, która traci sporo bramek, over bramkowy powinien zostać pokryty.
 
Last edited:
F1 GP Monaco - Kwalifikacje
Tsunoda - Vettel 2 @2.14 Fortuna ; 2.20 Betclic

Identyczny typ podawałem w zeszłym sezonie (cytat poniżej) i również w tym sezonie to pogram, ponieważ okoliczności są podobne. Dwa treningi na korzyść Niemca, większe doświadczenie na ulicznym torze, poprawki w bolidzie Aston Martina (próba kopiowania Red Bulla?). Gdyby był niższy kurs to bym odpuścił, ale taki jak jest obecnie pogram.



F1 GP Monaco - Kwalifikacje
Tsunoda - Vettel 2
@1.90 Fortuna

Doświadczenie - element ważny kiedy trzeba się ścigać w Monaco, który przemawia za Vettelem . Dla Niemca będzie to trzynaste GP Monaco w bolidzie F1, dla Japończyka debiut. Bolidy zbliżone do siebie, może z lekkim wskazaniem na samochód Alpha Taurni, ale ciasne uliczki Księstwa wyrównają dysproporcje. W pierwszym treningu lepszy minimalnie Vettel, w drugim Tsunoda po 11 kółkach wita się z barierą i przedwcześnie kończy trening. Vettel dobrze sobie radzi na ulicznych torach, Tsunoda popełnia błędy, o których coraz głośniej mówią szefowie teamu.
 
F1 GP Monaco - Kwalifikacje
Tsunoda - Vettel 2 @2.14 Fortuna ; 2.20 Betclic

Identyczny typ podawałem w zeszłym sezonie (cytat poniżej) i również w tym sezonie to pogram, ponieważ okoliczności są podobne. Dwa treningi na korzyść Niemca, większe doświadczenie na ulicznym torze, poprawki w bolidzie Aston Martina (próba kopiowania Red Bulla?). Gdyby był niższy kurs to bym odpuścił, ale taki jak jest obecnie pogram.
Dobry typ, tym bardziej, że Tsunoda jest nieobliczalny tym bardziej jak jest to Monaco gdzie o bande nie jest trudno. Vettel zbyt doświadczony aby przegrać rywalizację z nim.
 
Przejechałem się konkretnie na secie Kordy z przyszłym dominatorem tenisa no niestety miał Blondas swoje momenty ale Alcaraz kilka leveli wyżej.. Jednak idę dalej droga wysoki kurs na seta gdzie jest ryzyko ale i prawdopodobieństwo moim zdaniem bardzo duże... Set Simona 1.85 Cilic nigdy nic wielkiego nie zrobił na kortach ziemnych nie chce kłamać ale nawet chyba nie ma ćwierćfinału tej imprezy.. Simon wiadomo karierę ma już za sb ale tutaj pokazuje przy głośnym dopingu naprawdę niezły tenis.. Po tym kursie trzeba sprobowac
 
Przejechałem się konkretnie na secie Kordy z przyszłym dominatorem tenisa no niestety miał Blondas swoje momenty ale Alcaraz kilka leveli wyżej.. Jednak idę dalej droga wysoki kurs na seta gdzie jest ryzyko ale i prawdopodobieństwo moim zdaniem bardzo duże... Set Simona 1.85 Cilic nigdy nic wielkiego nie zrobił na kortach ziemnych nie chce kłamać ale nawet chyba nie ma ćwierćfinału tej imprezy.. Simon wiadomo karierę ma już za sb ale tutaj pokazuje przy głośnym dopingu naprawdę niezły tenis.. Po tym kursie trzeba sprobowac
Też bym to pograł bo nawet na czysto Simon kusi, ale odpuściłem ze względu na budżet już zamknięty na ten weekend. Powodzonka!
 
Ona grała z Pliskovą nie z Kwiczołem, a po drugie to wynik jak wynik, to są słabe zawodniczki, jedno przełamanie i by Ci weszło, a Pliskova w tym sezonie jest raczej grubo pod formą. Jeanjean miała 11 bp, a wykorzystała 1, w każdą stronę mogło pójść, to parodystki i tyle.
 
Last edited:
- :childcry: @Hellah jak wytłumaczysz mi to co tam się odjebało? Jeanjean po Kvitovej się przejechała a z Begu nawet handicapu nie pokryła. XD
Dalej nie nauczyłeś się żeby dawać na sprawdzone konie. Granie noname w dłuższej perspektywie czasu nie przynosi zysków. Raz, drugi się uda, trzeci, czwarty raz już nie.
 
- :childcry: @Hellah jak wytłumaczysz mi to co tam się odjebało? Jeanjean po Kvitovej się przejechała a z Begu nawet handicapu nie pokryła. XD
Masz dużo racji z tym że najwięksi krzykacze to ci którzy nie wnoszą wartości na forum ale weź przeanalizuj siebie chłopaku. Wczoraj pisałeś że absolutny koniec z tenisem by dzisiaj znowu wtopić na tej dyscyplinie :facepalm: popełniasz już po raz enty ten sam błąd i w dodatku określiłeś swój nietrafiony bezsensowny bet - promocją :facepalm: Bardzo kuje w oczy to jak kręcisz się w kółko i nie trzymasz swoich zasad. Ludzie ci piszą żebyś skupił się na dziedzinach które ogarniasz najlepiej czyli w twoim przypadku ręcznej a ty dalej swoje. Udało ci się trafić pare złotych ostatnio i poczułeś się mistrzem bukmacherki. To nie są złośliwości pisze to po to byś w końcu zrozumiał że czasami dobrze posłuchać rad innych, bardziej doświadczonych osób.
 
Dalej nie nauczyłeś się żeby dawać na sprawdzone konie. Granie noname w dłuższej perspektywie czasu nie przynosi zysków. Raz, drugi się uda, trzeci, czwarty raz już nie.
Oglądam mecze, uwierz. Nie gram nic w ciemno. Nie po to ciężko na to pracuje aby sobie zagrać byle co. Szkoda nie udało się.
 
czyli w twoim przypadku ręcznej a ty dalej swoje.
Na MMA też mam dodatni profit i czuje się w tym dobrze, a tenis zagrałem bo po prostu uważałem, że śledząc też tenis od kilku lat na takim turnieju jak French Open uda się też zarobić, niestety nie udało się. Dziś zagrałem wiesz czemu? Bo oglądałem oststnio mecz i ciężko było nie pograć czegoś co wydawało się oczywistością.
 
Na zakończenie sezonu dobry typ leci ode mnie z ręcznej na dziś.

Liga Hiszpańska

Ademar vs Barcelona godz 12:00
Typ: Over 61,5 bramek
Kurs: @1.44


Z uwagi na to, że obie drużyny są overowe przy czym Ademar to również drużyna, która traci sporo bramek, over bramkowy powinien zostać pokryty.
Jakby na potwierdzenie słów innych. Kolejny typ z ręcznej który wchodzi bez problemu. To jest twoja dziedzina.
Ps. Dzięki,skorzystałem :)
 
Na MMA też mam dodatni profit i czuje się w tym dobrze, a tenis zagrałem bo po prostu uważałem, że śledząc też tenis od kilku lat na takim turnieju jak French Open uda się też zarobić, niestety nie udało się. Dziś zagrałem wiesz czemu? Bo oglądałem oststnio mecz i ciężko było nie pograć czegoś co wydawało się oczywistością.
Który to już raz twoja rzekoma oczywistość okazała się błędna. Twój styl gry jest niepoważny, wręcz dziecinny. Czasami mam wrażenie że nie wyciągasz w ogóle wniosków.
 
Na zakończenie sezonu dobry typ leci ode mnie z ręcznej na dziś.

Liga Hiszpańska

Ademar vs Barcelona godz 12:00
Typ: Over 61,5 bramek
Kurs: @1.44


Z uwagi na to, że obie drużyny są overowe przy czym Ademar to również drużyna, która traci sporo bramek, over bramkowy powinien zostać pokryty.
31:36 dla Barcelony. Typ na plus :conorsalute:
 
Cornet 2.27 - wolne korty sprzyjają walecznej Francuzce, która od zawsze miała problemy z serwisem. Zheng w poprzedniej rundzie sprawiła niespodziankę i pokonała Halep. Klasycznie nagle stała się faworytką gdzie normalnie kursy byłyby co najmniej na odwrót. Obstawiam, że 19 letnia Chinka wykolei się podobnie jak Linette i po zagraniu ponad stan wróci na swój poziom. Do tego publika też będzie robić wszystko aby ją wybić z rytmu.

Hurkacz 1.80 - nie przepadam za naszym asem, ale jak dotąd dobrze serwuje i w końcu nie spala się na turnieju wielkiego szlema. Poprzedni mecz z Goffinem oglądałem i Polak w sporej mierze przegrał na własne życzenie. Tutaj mamy dystans win 3, który powinien premiować Hubiego. Belg w poprzednim turnieju w meczu z Brooksbym miał problemy zdrowotne, ma swoje lata i przebieg. Być może jak dojdzie do dłuższego dystansu coś się znowu odezwie.

Ps. Mam jeszcze Medvedeva 1.65, ale już gra i wygrał pierwszego seta.
 
Last edited:
Który to już raz twoja rzekoma oczywistość okazała się błędna. Twój styl gry jest niepoważny, wręcz dziecinny. Czasami mam wrażenie że nie wyciągasz w ogóle wniosków.
Ręczna przyniosła dziś kolejne 70 zł także liczę, że się otrząsnę i dojdzie do mózgu żeby nic poza ręczna i MMA już więcej nie ruszać.

Ps. Przepraszam wszystkich za niepotrzebny spam.
 
Ręczna przyniosła dziś kolejne 70 zł także liczę, że się otrząsnę i dojdzie do mózgu żeby nic poza ręczna i MMA już więcej nie ruszać.

Ps. Przepraszam wszystkich za niepotrzebny spam.
Z całego serca ci tego życzę bo wiem że wychodzenie poza własne schematy bywa trudne :friends:
 
Back
Top