Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Nie chodziło mi o konkretnie te typy tylko o miejsca w grupach. Świątek bym pograł :>
To musisz sprawdzać po bukach jak się meczę kończą na RG i nic live nie ma, ale na Świątek to będziesz miał z 1.80 na wygranie turnieju.
 
Na jutro lecę tak:

Kecmanovic @1.21

Rune vs Laaksonen powyżej 28,5 gema @1.39

Cecchinato vs Hurkacz powyżej 28,5 gema @1.36
 
Na razie dziwny turniej

Auger, Tsi, Zverev, Alcaraz - wszyscy już byli jedną nogą za burtą.. , młody Hiszpan nawet dwoma:lol:

A u bab dzisiaj mecz Sakkari vs Muchova poezja, najlepszy do tej pory na RG

@barthez01 z Rune bym się zastanowił, może być szybciutko a może być i ze 40+ gemów
 
Na razie dziwny turniej

Auger, Tsi, Zverev, Alcaraz - wszyscy już byli jedną nogą za burtą.. , młody Hiszpan nawet dwoma:lol:
Niby tak ale każdy z nich miał za przeciwnika rasowego ziemniaka nie z pierwszej łapanki, w każdym szlemie się dziwne rzeczy dzieją :D
Ja tam czuję, że Bublik mu seta urwie za ten Madryt chłop gra tylko za siano to się może spiąć mocno a swoje może wyserwować.
Z tym Rune to się zgodzę może być szybko albo męczarnia a u Hubiego nawet jak się zamknie w 3 setach to może być dużo gemów.
 
Laaksonen jak zagra tak jak z Martinezem to spokojnie jest w stanie ugrać te 11 gemów.
Rune jak zagra na 70-80% tego co z Shapo to nie będzie co zbierać i będzie do jednej bramki, Martinez żaden wyznacznik czegokolwiek łącznie z ziemią
 
O kurwa, a Carreno-Busta tu z Simonem odpadł i to jeszcze w 5 setówce, ten to już na bank handluje, za dużo ma takich dziwnych meczów ostatnio. Trzeba zapamiętać, że leci na czarną listę :lesnarhappy:
 
Rune jak zagra na 70-80% tego co z Shapo to nie będzie co zbierać i będzie do jednej bramki, Martinez żaden wyznacznik czegokolwiek łącznie z ziemią
Zobaczymy. Na moje to nie będzie do jednej bramki. Rune to nie czołówka aż taka żeby skreślać Laaksonena. Jeśli utrzyma serwis i mniej popełni niewymuszonych błędów to jest w stanie się postawić.
 
Dimitrov jest po fajnym kursie i moim zdaniem powinien się przejechać po karzelku na paryskiej maczce jak zrobił to ostatnio na Mastersie w Madrycie.. Widać że Bulgar wkoncu uporządkowal formę, przestał popełniać masę niewymuszonych błędów ma niezły serwis i zaczął grać agresywnie... Dziś schwartz tylko pokazał jak nie dużo trzeba żeby gość miał problemy. Jak dla mnie kurs promka i nie ma co się zastanawiać 1.95 brać z pocalowaniem ręki... Z WTA z fajnych kursów radzę się przyjrzeć 4 kobietkom
@ Anisimova która zaczęła grać naprawdę fajny dla oka tenis
@Sasnovic po fajnym meczu ograla Raduncau.. Typ też przeciwko kerber która przeslizgnela się w 1 rundzie z naszą Frech i dziś grając bez błysku pokonała młoda francuske która miała masę bp... Dodam tylko że 3 ostatnie sezony kerber nie potrafiła przebrnąć 1 rundy
@ Teichman seta weźmie na miękko solidna forma i fajne wyniki w ostatnich turniejach, Azarenka stara i bez blasku potrafi oddawać seryjnie pkt i tracić serwis kilka razy w secie.. Niestety czas mija nieubłaganie..
@4 typ z niezłym kursem 1.65 to panna Trevisan która wprost przejechala się po naszej Magdzie.. Nie było co zbierać.. To samo było z jej przeciwnika w 1 rundzie.. Włoszka jest rozpedzona i nie bierze jeńców..
 
Dimitrov jest po fajnym kursie i moim zdaniem powinien się przejechać po karzelku na paryskiej maczce jak zrobił to ostatnio na Mastersie w Madrycie.. Widać że Bulgar wkoncu uporządkowal formę, przestał popełniać masę niewymuszonych błędów ma niezły serwis i zaczął grać agresywnie... Dziś schwartz tylko pokazał jak nie dużo trzeba żeby gość miał problemy. Jak dla mnie kurs promka i nie ma co się zastanawiać 1.95 brać z pocalowaniem ręki... Z WTA z fajnych kursów radzę się przyjrzeć 4 kobietkom
@ Anisimova która zaczęła grać naprawdę fajny dla oka tenis
@Sasnovic po fajnym meczu ograla Raduncau.. Typ też przeciwko kerber która przeslizgnela się w 1 rundzie z naszą Frech i dziś grając bez błysku pokonała młoda francuske która miała masę bp... Dodam tylko że 3 ostatnie sezony kerber nie potrafiła przebrnąć 1 rundy
@ Teichman seta weźmie na miękko solidna forma i fajne wyniki w ostatnich turniejach, Azarenka stara i bez blasku potrafi oddawać seryjnie pkt i tracić serwis kilka razy w secie.. Niestety czas mija nieubłaganie..
@4 typ z niezłym kursem 1.65 to panna Trevisan która wprost przejechala się po naszej Magdzie.. Nie było co zbierać.. To samo było z jej przeciwnika w 1 rundzie.. Włoszka jest rozpedzona i nie bierze jeńców..

Dimitrov po 1.95 rzeczywiscie bylo warto. Powinien to ugrac. Dzisiaj z tego co widze kursy juz ok 1.66
 
Dalej warto na Bułgara, dawno nie był tak dysponowany, oczywiście diego to zawsze zagrożenie na ziemi ale w tym matchupie dima powinien wygrać
 
Paula Badosa - Kaja Juvan powyżej 3.5 asów @1.75
Paula Badosa powyżej 2.5 asów @1.85


Oba w Etoto. Jeszcze Betclic ma, ale linia 4.5 na asy i po mniejszym kursie, nigdzie indziej w ziemniakach nie widzę asów.

Marton Fucsovics - Marin Cilic powyżej 3.5 seta @1.60
 
Last edited:
Yulia Putintseva @1.50
Putinowa dobrze grała w Rzymie i na tych wolnych kortach raczej nie powinna mieć problemu z Giorgi, włoszka to wiadomo siła razy ramię, masa ue w każdym meczu, a na cegle nigdy nic nie grała. Julka ją zabiega w wymianach i wyjaśni.
 
Zobaczymy. Na moje to nie będzie do jednej bramki. Rune to nie czołówka aż taka żeby skreślać Laaksonena. Jeśli utrzyma serwis i mniej popełni niewymuszonych błędów to jest w stanie się postawić.

6-2, 6-3, 6-3 a jakby musiał Rune to by było szybciej, bo po każdym przełamaniu przy serwisie Martineza grał oszczędzając siły.

Riske powyżej 3,5 gema @1.43

Tsitsipas 3:0 @1.28

Riske typ mocno ryzykowny biorąc pod uwagę kurs - value żadnego nie ma, może być do 1 i do 0. Zależy jak Idze będzie się chciało.
 
6-2, 6-3, 6-3 a jakby musiał Rune to by było szybciej, bo po każdym przełamaniu przy serwisie Martineza grał oszczędzając siły.



Riske typ mocno ryzykowny biorąc pod uwagę kurs - value żadnego nie ma, może być do 1 i do 0. Zależy jak Idze będzie się chciało.
Nie myli się ten, kto nic nie typuje ;)
 
Nie myli się ten, kto nic nie typuje ;)
Oczywiście!

Nie ma tu przypierdalania się i mam nadzieję że tak tego nie odbierasz. Słuchaj czasem tych co ogarniają, i skup się na tym w czym jesteś dobry(ręczna).

Bo te typy z tenisa wyglądają jakby były grane na siłę. Nie masz czutki to dzień przerwy, albo tydzień. Każdy Ci to powie który ma plusy .
 
Oczywiście!

Nie ma tu przypierdalania się i mam nadzieję że tak tego nie odbierasz. Słuchaj czasem tych co ogarniają, i skup się na tym w czym jesteś dobry(ręczna).

Bo te typy z tenisa wyglądają jakby były grane na siłę. Nie masz czutki to dzień przerwy, albo tydzień. Każdy Ci to powie który ma plusy .
Dlaczego na siłę? Nie gram na siłę, uwierz. To, że postawiłem to też dlatego, że sledze tenisa, ale nie gram często,tylko wtedy jak jest coś wartego uwagi. Ty też grasz zuzel, tenis, mma, ręczna i nie mówię Ci jak grać. Poradzę sobie :beer:
 
Co ta ostapenko dała dziś na zakończenie dnia... Nie mam słów.. Głowa u tej dziewczyny jest nie do ogarnięcia... Czarna lista na dłuuugi czass
 
Wczoraj minus, przedwczoraj plus, zobaczymy co dziś przyniesie a moje typy na dziś to:

Zantschulp vs Nadal powyżej 26,5 gema @1.43

Dimitrov i powyżej 26,5 gema @1.81

Anisimova vs Muchova powyżej 18,5 gema @1.38

Trevisan vs Seville powyżej 17,5 gema @1.25



Powodzenia na dziś wszystkim :conorsalute:
 
Skusiłem się na tego Dimitrova i widzę co się dzieje, ten tenis to jest jakieś nieporozumienie, albo ja jestem jakiś czarny kot ... jeszcze dałem, że wygra 1 set i mecz, ja prdl ...
Postawię na Swiątek to jutro odpadnie :korwinlaugh:
 
Skusiłem się na tego Dimitrova i widzę co się dzieje, ten tenis to jest jakieś nieporozumienie, albo ja jestem jakiś czarny kot ... jeszcze dałem, że wygra 1 set i mecz, ja prdl ...
Postawię na Swiątek to jutro odpadnie :korwinlaugh:
Dziś pewnie ma go na kuponach jakieś 75% ludzi grających paryski turniej...
 
Back
Top