Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Delikatnie pograłem tenis bo widzę ciekawe pary.
Galan(1.50) - Querrey / Galan 2:0 @2.20
Sam Querrey odkąd rok temu dotarł do finału na trawie na Majorce przegrywał wszystko jak leci i jest już u schyłku kariery może coś jeszcze pogra w sezonie trawiastym ale na glinie z Galanem nie ma totalnie czego szukać, od 2020 do teraz zagrał na glinie 4 razy i 4 razy przegrał no nie wiem jak kolumbijczyk miał by to oddać. Widziałem, że kursy nieco wzrosły bo rano były jeszcze koło 1.43-1.45 chyba tylko wynika to z faktu, że turniej odbywa się na amerykańskiej ziemi i to tyle.
Johnson(1.62) - Kudla
Chyba jeden z ulubionych i szczęśliwych turniejów dla Johnsona bo zdobył tu 2 z 4 tytułów w karierze. Tenis Kudla nie nadaję się do gliny i traci dużo value, to jest typowy gracz pod hard/trawę. Na dodatek h2h jest na korzyść Johnsona.
Do tego bez rozpisywania się Varillas @1.45, @Riske @1.22
 
Last edited:
03/04/2022 17:30 CET
Pierniki Torun - Czarni Slupsk (-2.5)
1.95 (STS/etoto i reszta)
5/10


03/04/2022 19:30 CET
Kerem Kanter (Spójnia - Śląsk) over 11.5-13.5 punktów
1.70-1.85
Pierniki wygrały niestety 83:76, Kanter 24 punkty.

KOSZYKOWKA/EUROCUP
06/04/2022 18:45 CET
Slask Wroclaw - Andorra over 159.5
1.95 (Etoto)/1.91 (Fortuna)/1.90 (STS)
5/10

W meczu mają zagrać Travis Trice i Aleksander Dziewa wg moich źródeł, a to ogromne wzmocnienie siły ofensywnej Śląska, co doskonale było widać w ostatnim meczu ze Spójnią Stargard. Nie powinno być za to Ivana Ramljaka, co znowu osłabia defensywę, a wzmacnia atak, bo w nim on jest mało groźny i go niszczy. Andorra w pierwszym spotkaniu pokazała się świetnie ofensywnie ze Śląskiem i dziś też spodziewam się fajnego meczu z +160 punktami.
 
Pierniki wygrały niestety 83:76, Kanter 24 punkty.

KOSZYKOWKA/EUROCUP
06/04/2022 18:45 CET
Slask Wroclaw - Andorra over 159.5
1.95 (Etoto)/1.91 (Fortuna)/1.90 (STS)
5/10

W meczu mają zagrać Travis Trice i Aleksander Dziewa wg moich źródeł, a to ogromne wzmocnienie siły ofensywnej Śląska, co doskonale było widać w ostatnim meczu ze Spójnią Stargard. Nie powinno być za to Ivana Ramljaka, co znowu osłabia defensywę, a wzmacnia atak, bo w nim on jest mało groźny i go niszczy. Andorra w pierwszym spotkaniu pokazała się świetnie ofensywnie ze Śląskiem i dziś też spodziewam się fajnego meczu z +160 punktami.
Pobrałem w ciemno, dzięki :beer:
 
Pierniki wygrały niestety 83:76, Kanter 24 punkty.

KOSZYKOWKA/EUROCUP
06/04/2022 18:45 CET
Slask Wroclaw - Andorra over 159.5
1.95 (Etoto)/1.91 (Fortuna)/1.90 (STS)
5/10

W meczu mają zagrać Travis Trice i Aleksander Dziewa wg moich źródeł, a to ogromne wzmocnienie siły ofensywnej Śląska, co doskonale było widać w ostatnim meczu ze Spójnią Stargard. Nie powinno być za to Ivana Ramljaka, co znowu osłabia defensywę, a wzmacnia atak, bo w nim on jest mało groźny i go niszczy. Andorra w pierwszym spotkaniu pokazała się świetnie ofensywnie ze Śląskiem i dziś też spodziewam się fajnego meczu z +160 punktami.

Pobrałem w ciemno, dzięki :beer:
Ja też. Dzięki :smile:
 
Jak zaczęło padać to wyłączałem bo mnie znudziło. Dograły?

Mogłem nic nie pisać ale myślę sobie: zobaczę, który teraz jest pierwszy do wypominania i uwaga! Jest! Oczywiście oplot, który sam podał tu ze dwa typy z czego jeden błędny ale do wypominania pierwszy :juanlaugh:

Brawo!
Podawałam dużo więcej typów, z czego większość wchodziła.
Ja dla beki napisałem, ale widać, że ma słabą psyche smyku :beczka:
 
Jak zaczęło padać to wyłączałem bo mnie znudziło. Dograły?

Mogłem nic nie pisać ale myślę sobie: zobaczę, który teraz jest pierwszy do wypominania i uwaga! Jest! Oczywiście oplot, który sam podał tu ze dwa typy z czego jeden błędny ale do wypominania pierwszy :juanlaugh:

Brawo!
Anżej, na Dern odkujemy. Wierzę.
 
Az z ciekawości zerknałem na rozpiske co tam mam pograne na kuponach z najbliższej gali. Oczywiście w różnych kombinacjach i stawkach.
Yan, Chimaev, Volkanovski, Rozenstruik, , Yan +2,5r, Malott, Rodriguez (za drobne)
 
06/04/2022 18:45 CET
Slask Wroclaw - Andorra over 159.5
1.95 (Etoto)/1.91 (Fortuna)/1.90 (STS)
5/10
91:95=186 dla Andorry.

07/04/2022 17:30 CET
Arka Gdynia - Trefl Sopot over 157.5
1.90 (etoto)/1.85 (STS)/1.84 (Fortuna)
5/10

Obie ekipy otworzyły się pod koniec sezonu całkowicie na ofensywę, a nawet niższe wyniki to zasługa albo przeciwników (mecz Dąbrowa - Trefl) albo fatalnej skuteczności (Arka - Spójnia). Jeśli obie ekipy zagrają swoje z ostatnich tygodni, to powinno się udać przebić te linie, która jest bardzo niska patrząc, że to końcówka sezonu, a zawodnicy grają na podkręcenie statystyk, aby mieć większą kasę na rachunki w następnym sezonie jak mawia Radosław Hyży.
 
Ja będę miał grillowanko dosłownie przed galą bo już Śląska, karkóweczka kupiona plus Jacenty się chłodzi więc przedbieg idealny :baldwinwhiskey::antonio:

No to zdrowko i powodzenia. Ja tez bede w dobrej formie, bo w sobote od 12 do 21 mamy Silesian Whisky Fest w Katowicah, a pozniej powrot prosto na UFC.

:conorsalute:
 
Lyon w kosza, dzisiaj Euroliga o 21:00 @1.95 STS

Polecam, ostatni mecz fazy zasadniczej, Olimpia przyjeżdża bez kilku podstawowych zawodników ze względu na protokoły covidowe, kurs spadają od rana z 2.50.
Trener Włochów już zapowiedział przed meczem, że ze względu na braki w składzie wykorzystają ten mecz to przećwiczenia głębszej rotacji przed playoffami i szansę dostaną gracze, którzy póki co nie grali zbyt wielu minut.
 
Japierdole wiem, że to internet itp ale wypominać i szczerze szydzić z kogoś bo komuś coś nie weszło to jest wysoko panowie, nie wiem czy to kompleksy czy co.
 
Zawsze mialem łeb do izydorkow
Screenshot_20220407-232222.jpg
 
Back
Top