Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Znalazłem pewne informacje dotyczące zdrowia Ruuda, nie wiem czy do końca prawdziwe ale mianowicie ma spore problemy z prawą nogą (pęcherze). Taki sam rodzaj kontuzji zmusił Sinnera do wycofania się z meczu z Ceru.
Gdzie znalazłeś? podaj źródło, w meczu ze Zverem wyglądał świeżo.
 
.
 

Attachments

  • IMG_20220401_154810.jpg
    IMG_20220401_154810.jpg
    309.5 KB · Views: 28
Ciekawe skąd to info bo takie informacje raczej nie wychodzą poza sztab a Casper ostatnio nie grał dużo a jego mecze w Miami trwały stosunkowo krótko a słowa o tym, że Cerundolo grał znakomicie to bym się nie zgodził do końca no ciekawe w każdym bądź razie trochę mi to śmierdzi.
 
Ruud 2:0 @1.55
Cerundolo jest chyba w bajce, gra w półfinale 1000 trochę mu pomógł Opelka i Sinner którzy grali z kontuzjami i koniec końców musieli kreczować. Argentyńczyk to jest challengerowiec i Ruud nie powinien sobie dać zagrozić gdzie w grę wchodzi finał tym bardziej, że jedynego seta w Miami stracił tylko ze Zverevem. Ja tu widzę szybkie 2:0 jakiś under gemowy do tego też wchodzi w grę.
Ruud 2:0 ale słabo to wyglądało Hurkacz czy Alcaraz powinni go porobić w finale.
 
Walblingen + Kobierzyce + Biethingen @2,34

Walblingen - lider 2 Bundesligi, pewnie po awans idzie, bogaty sponsor( Giełda Papierów Wartościowych Landu), skład taki że by o mistrza w Polsce się biły z ZL i Perła, 3 budżet w DE łącznie.

Kobierzyce - grają o 3 miejsce, Elbląg gra o nic ( 6-7miejsce niczym nie grożące).

Biethingen - lider Bundesligi , nie przegrał od 47meczów w DE i Europie, skład taki że najlepsza polska zawodniczka Kudłacz-Gloc jest tam głęboką rezerwową.

ŻUŻEL:
Jako ze początek sezonu i pierwsze zawody o coś to stawka rekreacyjna (300zł) z Igą @5,68

Zmarzlik - Janowski 1 @1,45
Przedpełski - Lampart 1 @1,38
Michaelsen - N.Pedersen 1 @1,57
 
Murcia ML + Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot under 170.5 @2.16 (po podatku)

Murcia ma w tym sezonie szanse na drugie w historii klubu playoffy. Tylko, że do końca sezonu zasadniczego ma bardzo wymagający kalendarz. Dziś gra z najsłabszą drużyną w lidze, którą muszą pokonać jeśli chcą powalczyć o utrzymanie w najlepszej ósemce.
MKS - Trefl to już mecz o nic, dogrywanie sezonu. Z Trefla odszedł najlepiej punktujący zawodnik Franke, rezygnację złożył trener, przez kontuzję wypadł Moten. Czy będzie im się chciało gonić za wysokim wynikiem?
 
Walblingen + Kobierzyce + Biethingen @2,34

Walblingen - lider 2 Bundesligi, pewnie po awans idzie, bogaty sponsor( Giełda Papierów Wartościowych Landu), skład taki że by o mistrza w Polsce się biły z ZL i Perła, 3 budżet w DE łącznie.

Kobierzyce - grają o 3 miejsce, Elbląg gra o nic ( 6-7miejsce niczym nie grożące).

Biethingen - lider Bundesligi , nie przegrał od 47meczów w DE i Europie, skład taki że najlepsza polska zawodniczka Kudłacz-Gloc jest tam głęboką rezerwową.


ŻUŻEL:
Jako ze początek sezonu i pierwsze zawody o coś to stawka rekreacyjna (300zł) z Igą @5,68

Zmarzlik - Janowski 1 @1,45
Przedpełski - Lampart 1 @1,38
Michaelsen - N.Pedersen 1 @1,57
38-25, 25-23,30-20

Na jutro jakby ktoś chciał:

MOL LIGA
Ruch Chorzów - Pisak 2 @1,94


Ruch ma dzisiaj o 20.00 mecz o życie w 1lidze, mecz o awans do baraży do Superligi z moim Gnieznem z gr. A. Gra z Żorami które mają równą liczbę pkt, mają potężnego sponsora ( JWęgiel) więc będzie krew i żyletki a jutro o 18.00 mecz z Pisakami w lidze MOL

Pisaki 5miejsce ostatnie 10meczy tylko 2 porażki z Mostem które Polską Superligę zjada nosem i nie odpuści bo gra o lepsze rozstawienie w P-Offach.


Nigdy nie widziałem meczu Pisaków ale value jest
przepotężne
Mi zamykają 6x po prawie 2k
 

Attachments

  • Screenshot_20220402-190124_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220402-190124_Samsung Internet.jpg
    163.7 KB · Views: 47
Wygrana w IW potem wygrane Miami bez straty seta, a w ostatnim secie nie tracąc nawet gema wygrywając 6:0, robi wrażenie. Myślę, że teraz wskoczyła półeczke wyżej po takich osiągnięciach mental na pewno skoczył do góry prawdziwa mistrzyni. Ciekawe jak to będzie wyglądać w maju jak zaczniemy Roland Garros.
 
Iga Świątek to jest gwałcicielka w tym sezonie, te parodystki od razu mogą mecze walkowerami oddawać, wstydu sobie oszczędzą :lol:
Fart z tymi asami, po pierwszym secie żałowałem, że nie dałem wyższej linii, a po drugim byłem w szoku. Wyszedłem z psem wracam, a tu już 0:5 i Osaka 3 punkty ugrane na serwisie przez cały drugi set.
WTA :brainoverload:
 
Walblingen + Kobierzyce + Biethingen @2,34

Walblingen - lider 2 Bundesligi, pewnie po awans idzie, bogaty sponsor( Giełda Papierów Wartościowych Landu), skład taki że by o mistrza w Polsce się biły z ZL i Perła, 3 budżet w DE łącznie.

Kobierzyce - grają o 3 miejsce, Elbląg gra o nic ( 6-7miejsce niczym nie grożące).

Biethingen - lider Bundesligi , nie przegrał od 47meczów w DE i Europie, skład taki że najlepsza polska zawodniczka Kudłacz-Gloc jest tam głęboką rezerwową.

ŻUŻEL:
Jako ze początek sezonu i pierwsze zawody o coś to stawka rekreacyjna (300zł) z Igą @5,68

Zmarzlik - Janowski 1 @1,45
Przedpełski - Lampart 1 @1,38

Michaelsen - N.Pedersen 1 @1,57
dwa pierwsze żuzle spoko, u dunów w parze 10-12pkt. Nicki za dobrze jak na turniej o pietruszkę
 
Śląsk ML + Barcelona -2.5 + Neptunas - Nevezis over160.5 + bonus 1.14 @3.06 (po podatku)

Wszystko z kosza.
Śląsk gra ze Spójnią, która dogrywa sezon.
Barcelona z Andorą, która rozgrywa słaby sezon i historycznie h2h z Barceloną zawsze mieli problemy.
Na Litwie Nevezis traci masę punktów. Jest to trzeci mecz w sezonie obu drużyn, w dwóch poprzednich ta linia była pokrywana.
 
31/03/2022 17:30 CET
GTK Gliwice - Anwil Wloclawek (-11.5)
2.15 (STS)
5/10
62:88 dla Anwilu.

03/04/2022 17:30 CET
Pierniki Torun - Czarni Slupsk (-2.5)
1.95 (STS/etoto i reszta)
5/10

Dziwią mnie te kursy, bo w Toruniu niepewny jest występ Rogica i Cela. Wtedy to Czarni będą mocnym faworytem. Warto nawet jednak przy braku tej informacji na nich zagrać, bo od dawna są w mocnej formie, a Toruń gra w kratkę. Dziwi kurs i warto próbować.

03/04/2022 19:30 CET
Kerem Kanter (Spójnia - Śląsk) over 11.5-13.5 punktów
1.70-1.85

Totalbet, Fortuna, Betclic, STS - widziałem, że w tych bukach na pewno można zagrać Kerema Kantera. Na pewno w Śląsku nie zagrają dziś Travis Trice, Ramljak oraz Dziewa. Z Meiersem nie mam informacji o braku i on akurat może zagrać. Myślałem moment nad wygraną Spójni, ale oni również w niepełnym składzie, bo nie zagra Tomasz Śnieg, wraca za to Szymkiewicz, ale to jest tylko 6 do gry + Grudziński, może Szmit, a Śląsk ma szeroki skład nawet przy tylu brakach.

Najlepiej dlatego dać pierwszą opcję w ataku Śląska z niską linią.
 
38-25, 25-23,30-20

Na jutro jakby ktoś chciał:

MOL LIGA
Ruch Chorzów - Pisak 2 @1,94


Ruch ma dzisiaj o 20.00 mecz o życie w 1lidze, mecz o awans do baraży do Superligi z moim Gnieznem z gr. A. Gra z Żorami które mają równą liczbę pkt, mają potężnego sponsora ( JWęgiel) więc będzie krew i żyletki a jutro o 18.00 mecz z Pisakami w lidze MOL

Pisaki 5miejsce ostatnie 10meczy tylko 2 porażki z Mostem które Polską Superligę zjada nosem i nie odpuści bo gra o lepsze rozstawienie w P-Offach.


Nigdy nie widziałem meczu Pisaków ale value jest
przepotężne
Mi zamykają 6x po prawie 2k

Pieski prowadzą 10-2 po 16min. Bet weekendu.

Nie Dziękujcie.
 
62:88 dla Anwilu.

03/04/2022 17:30 CET
Pierniki Torun - Czarni Slupsk (-2.5)
1.95 (STS/etoto i reszta)
5/10

Dziwią mnie te kursy, bo w Toruniu niepewny jest występ Rogica i Cela. Wtedy to Czarni będą mocnym faworytem. Warto nawet jednak przy braku tej informacji na nich zagrać, bo od dawna są w mocnej formie, a Toruń gra w kratkę. Dziwi kurs i warto próbować.

03/04/2022 19:30 CET
Kerem Kanter (Spójnia - Śląsk) over 11.5-13.5 punktów
1.70-1.85

Totalbet, Fortuna, Betclic, STS - widziałem, że w tych bukach na pewno można zagrać Kerema Kantera. Na pewno w Śląsku nie zagrają dziś Travis Trice, Ramljak oraz Dziewa. Z Meiersem nie mam informacji o braku i on akurat może zagrać. Myślałem moment nad wygraną Spójni, ale oni również w niepełnym składzie, bo nie zagra Tomasz Śnieg, wraca za to Szymkiewicz, ale to jest tylko 6 do gry + Grudziński, może Szmit, a Śląsk ma szeroki skład nawet przy tylu brakach.

Najlepiej dlatego dać pierwszą opcję w ataku Śląska z niską linią.

@MoviePLK bedzie gdzies transmisja z meczu Spojni ze Slaskiem?
 
Back
Top