Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

10 min od udostepnienia posta :) juz 1.71
Screenshot_20220322-212319.jpg
 
Stawiać domy, że Wrzątek wygra RG w tym roku :cmgkeepgoing:
Ja pierdole, ale to będzie dominacja Igi w tym sezonie jak Barty się wycofała na dobre.

 
Są gdzieś u polskich bukmacherów kursy na wielkie szlemy, gdzie nie usunęli jeszcze Barty? (tam na Igę będzie najwięcej)
 
71:93 dla Partizanu.

23/03/2022 16:00 CET
King Szczecin (under 83.5) - Stal Ostrow
1.99 (Fortuna)/1.90 (STS)1.88 (etoto)
5/10

King zagra w tym meczu bez Jakuba Schenka, a więc jedynym nominalnym rozgrywającym będzie 33-letni Jay Threatt. Pisałem już o tym wcześniej, że będzie grał wolno, a dodatkowo będzie pressowany i nękany pułapkami ze strony Ostrowa. Czeka go bardzo męczący mecz. Szczecin ostatnio świetnie zagrał w Dąbrowie i zdobył 90 punktów, ale wcześniej było 72 w regulaminowym czasie z Arką, 74 z Czarnymi, 82 z Anwilem i 74 ze Śląskiem.

Ostrów ostatnio mega nakręcony i wg mnie najlepszej formie w całym sezonie. Ostatnio Spójnia nie mogła nic zrobić i rzuciła 61, wcześniej Trefl 77, GTK 77 i Legia wrzuciła 84, a potem znowu kolejne cztery mecze bez tej linii. King będzie musiał zagrać świetny mecz albo Ostrów rzucić +100, ale linia na Kinga zdecydowanie za wysoka.

23/03/2022 18:00 CET
Polski Cukier Toruń - Start Lublin (+7.5)
1.95 (etoto)/1.93 (Fortuna)/1.90 (STS)
5/10

Dziwi mnie takie faworyzowanie Torunia, bo Start od PP wszedł w bardzo dobrą formę, a Toruń to średniak. Spodziewam się wyrównanego spotkania i dla mnie linia źle wystawiona.

Szczecin under zielono. Lublin niestety zawalil typ juz w pierwszej kwarcie przegranej 25 - 6 :o o:. Mialem ich postawionych nawet z wiekszym handi (+12,5), ale i to nie pomoglo.
 
23/03/2022 16:00 CET
King Szczecin (under 83.5) - Stal Ostrow
1.99 (Fortuna)/1.90 (STS)1.88 (etoto)
5/10


23/03/2022 18:00 CET
Polski Cukier Toruń - Start Lublin (+7.5)
1.95 (etoto)/1.93 (Fortuna)/1.90 (STS)
5/10
Szczecin do przodu, Lublin tragedia. Sorry moreno i kraks za lipę z tym typem.

26/03/2022 18:00 CET
Astoria Bydgoszcz (-7.5) - Spojnia Stargard
1.85 (STS/etoto/LVBet oraz inni)
5/10

Spójnia zagra dziś bez Nicka Spiresa (17.0 MPG, 6.1 PPG, 4.3 RPG, 1.5 BPG). Daje to im 7 normalnych graczy z rotacji + bardzo mało grający w sezonie Grudziński oraz Szmit. Jako jedyny normalny podkoszowy zostaje tylko Steele. Spires grał mało, ale dawał te minuty bardzo dobre, bo chociażby w ostatnim meczu w 7 minut rzucił 7 punktów i zrobił 2 bloki, a potem nabawił się urazu.

Astoria powinna być bardzo zmotywowana, bo walczą o PO, a wygrana ze Spójnią mocno ich do tego przybliży. Spójnia w ostatnich dwóch meczach grała fatalnie, zostali mocno rozbici, gdzie oba mecze były u siebie. Grają już o nic oprócz własnych statystyk na następny sezon. Możliwe, że wzorem Arki czy Dąbrowy więcej minut dostaną Grudziński czy Szmit. Spodziewam się tutaj dużej różnicy motywacji i Astoria powinna presją i natężeniem rozbić Spójnię.
 
26/03/2022 18:00 CET
Astoria Bydgoszcz (-7.5) - Spojnia Stargard
1.85 (STS/etoto/LVBet oraz inni)
5/10
97:93 dla Astorii.

27/03/2022 17:30 CET
Stal Ostrow - HydroTruck Radom over 170.5
1.95 (LVBet)/1.90 (STS/etoto/ewinner)
5/10

Ostrów weszło na najwyższy poziom w tym sezonie. Spodziewam się dziś kolejnego wysokiego wyniku jaki ostatnio Ostrów ciągle robią i odbiją sobie ostatni słaby mecz we własnej hali z GTK Gliwice. Radom też sądzę, że swoje rzuci i nie zatrzyma się na niskiej liczbie punktów.
 
Ja dziś standardowo proponuje Hurkacz + Świątek @1.73

Świątek obecnie w takiej formie, że pewnie kolejny turniej WTA1000 weźmie, czarna nie ma czego szukać, pakuje dzisiaj tornister i wraca do domu.
Hurkacz broni punktów za wygranie mastersa w Miami z poprzedniego sezonu, ten rusek to placek, nic dobrego nie pokazał w tym roku, bilans 4-6 w ostatnich 10 meczach na hardzie, a Hurki tylko z Rublevem przegrywał, na IW ograł Johnsona, z którym Katatsev nie ugrał nawet seta.

GL!
 
Ja dziś standardowo proponuje Hurkacz + Świątek @1.73

Świątek obecnie w takiej formie, że pewnie kolejny turniej WTA1000 weźmie, czarna nie ma czego szukać, pakuje dzisiaj tornister i wraca do domu.
Hurkacz broni punktów za wygranie mastersa w Miami z poprzedniego sezonu, ten rusek to placek, nic dobrego nie pokazał w tym roku, bilans 4-6 w ostatnich 10 meczach na hardzie, a Hurki tylko z Rublevem przegrywał, na IW ograł Johnsona, z którym Katatsev nie ugrał nawet seta.

GL!
Szukam coś z tenisa na podwojenie żeby złączyć tripla z Twoimi typami i nic nie ma, chyba, że Harris.
 
@Hellah @Kratta @Mariusz Max Kolonko
Co powiecie na to?
Mi na 1500 zamykaja Hurlacz Harris set Jabeur i set foga/bolleliego... Powinno pójść bezproblemowo z jutrzejszych typów napewno pod uwagę trzeba wziąć set kvitovej światkowa kyrgiosa czy zvereva... Może Ruuda dla odwazniejszych... Turniej Miami fajny można szukać zarobku jak najbardziej
Choć wczoraj Monfils który przed tyg ograł Medvedeva odpadł niewiedziec czemu z amatorem w dodatku gościem od nawierzchni ziemnej palac moje nadzieję na fajny zarobek... Ale wiadomo wszędzie niespodzianki
 
W ostateczności zagrałem tak @MORANES @Hellah @Mariusz Max Kolonko @Kratta


Powinno wejść, ciężko żeby ktoś zawalił taki kupon. Ten pierwszy co dałeś to nawet lepszy, Fritz seta powinnien gładko ugrać, a kurs lepszy niż over.
 
Last edited by a moderator:
Paul to nie jest leszcz tymbardziej na Amerykańskiej ziemii a po 2 Fritz w tym turnieju długo nie pociągnie, mecz z Kukulka pokazał że zmęczenie turniejem jest widoczne, ja nawet będę próbował seta Paula którego stać tutaj na niespodziankę
 
Paul to nie jest leszcz tymbardziej na Amerykańskiej ziemii a po 2 Fritz w tym turnieju długo nie pociągnie, mecz z Kukulka pokazał że zmęczenie turniejem jest widoczne, ja nawet będę próbował seta Paula którego stać tutaj na niespodziankę
Tam jest chyba problem z kostką u Fryca, doszło do urazu w ostatnich gemach półfinału IW z ruskiem, później po meczu z Nadalem coś tłumaczył, że nie był pewien czy zagra, ale ostro poszły zastrzyki i nie odczuwał tak bardzo bólu.
Pewnie dlatego tak męczył z Kukuszkinem, niby tydzień minął od IW, ale coś tam może boleć, najwyżej krecza jebnie to w ziemniakach zwroty będą.
 
Więc dochodzi fakt lekkiej kontuzji... To są dobrzy znajomi, grali razem w deblu znają się jak lyse konie, tu jest tulylko pytanie czy ten 1 serwis będzie siedział u Taylora, Paul nie ma tej broni. Turniej na Indianie też początkowo nie licząc meczu z Majchrzakiem nie był przekonywujacy wystarczy spojrzeć na bitwy 3setowe z Deminaurem lub Munarem zawodników bądź co bądź podobnych stylowo i skillowo do Paula...
 
Powinno wejść, ciężko żeby ktoś zawalił taki kupon. Ten pierwszy co dałeś to nawet lepszy, Fritz seta powinnien gładko ugrać, a kurs lepszy niż over.
Teoretycznie gładko powinno pójść. Ja osobiście bym nie tykał spotkania amerykanów widać, że Fritz już zajechany ale swoje podanie powinien dobrze trzymać. Wierzę w Hurkacza, że uda mu się po raz kolejny daleko zajść tylko ja mam osobisty uraz do niego bo wiele razy odwalił lipę jak np w San Diego i to z Karatsevem właśnie. Harris jest u mnie na czarnej liście i gram tylko przeciw niemu jak jest dobry matchup. Z męskiego gram tylko Korde @2.0 Według mnie to on powinien być faworytem, te kursy podyktowane tylko tym, że zrobił dobre wyniki na IW i teraz nieźle sobie radzi w Miami. Już długo obserwuję jego wyniki i grę i dalej uważam go za przeciętnego mimo dobrych wyników a USA. Korda gospodarz też mocna gra w IW i 3 setówka z Nadalem. W mojej opinii Korda jest dużo lepszym tenisistą i jest to bet typu będę żałował jak nie zagram więc za parę groszy wchodzę.
 
27/03/2022 17:30 CET
Stal Ostrow - HydroTruck Radom over 170.5
1.95 (LVBet)/1.90 (STS/etoto/ewinner)
5/10
108:84=192.

29/03/2022 18:00 CET
Arka Gdynia - Spojnia Stargard (over 79.5)
2.00 (etoto)/1.97 (betclic)/1.95 (STS)/1.93 (Fortuna)/1.92 (iForbet)
5/10

W ogóle nie rozumiem kursów na ten mecz. Arka grająca o nic jest takim samym faworytem przeciwko Spójni jak Astoria, która grała jeden z ważniejszych meczów w sezonie i ledwo z nimi wygrała, a Arka dodatkowo jest słabszą ekipą. Dlatego to już jest ogromna wartość na Spójnię, ale ja idę wg mnie bezpieczniej i daję over punktowy na Stargard, bo Spójnia przy takim składzie ma dwóch ultra graczy ofensywnych Gildera oraz Steele, a mecz jest o nic, co przy ich talentach ofensywnych powinno dobrze prognozować.

Mecz o nic. Dobry do zrobienia statystyk i zagrania ofensywnego meczu, gdzie pod koniec sezonu linie o/u są mocno podkręcone, a tutaj tego nie mamy i przy znaczeniu tego meczu jest to bardzo niska linia na Spójnię patrząc jakim stylem grali z Astorią i zapewne będą to chcieli powtórzyć, a Arka to jedno z najlepszych temp w PLK, a więc akcji Spójnia powinna mieć dużo.
 
Back
Top