Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Ja dziś standardowo proponuje Hurkacz + Świątek @1.73

Świątek obecnie w takiej formie, że pewnie kolejny turniej WTA1000 weźmie, czarna nie ma czego szukać, pakuje dzisiaj tornister i wraca do domu.
Hurkacz broni punktów za wygranie mastersa w Miami z poprzedniego sezonu, ten rusek to placek, nic dobrego nie pokazał w tym roku, bilans 4-6 w ostatnich 10 meczach na hardzie, a Hurki tylko z Rublevem przegrywał, na IW ograł Johnsona, z którym Katatsev nie ugrał nawet seta.

GL!

Każdy zarobiony :dobry:
 
Wczorajszy mecz Harrisa to bylo mistrzostwo :) 19 asów i nawet nie chce mi sie sprawdzac ile niewymuszonych bledow z gry.
To co dzisiaj atakujemy Hurkacza?
 
Tez miałem faule Polaków tylko w innym zestawie z Hurkaczem i MMA. Przynajmniej mozna sie cieszyc z awansu, bedzie na co zerknac.
Dobrze szło z tymi faulami w drugiej połowie, ale jak Zielu wjebał na 2:0 to już całkowicie Szwedzi stanęli, gdyby nie ta bramka to myślę, że by jeszcze te 3 faule wpadły, Szwecja ostro cisnęła, ale dostała z partyzanta i mecz zabity. Trochę pech, kartek w sumie 6 było, z tego 4 to nawet nie po faulach, tylko za przepychanki, przerywanie gry i niesportowe zachowanie, ehh akurat człowiek musiał faule dać :lol:
 
29/03/2022 18:00 CET
Arka Gdynia - Spojnia Stargard (over 79.5)
2.00 (etoto)/1.97 (betclic)/1.95 (STS)/1.93 (Fortuna)/1.92 (iForbet)
5/10
76:74 dla Arki. I bezpieczniejsze (over punktowy Spójni) okazało się przegrane, a handicap na nich luźno wszedł - błędne decyzje i kasy nie ma.

30/03/2022 18:00 CET
HydroTruck Radom (+5.5) - Pierniki Torun
1.90 (STS/etoto i wiele innych)
5/10

HydroTruck nie miał szczęścia, kiedy pechowo przegrał z Lublinem. Potem mega ciężkie wyjazdy do Zielonej Góry i Ostrowa, gdzie dla mnie pokazali się bardzo dobrze. Teraz w końcu wracają do własnej hali i muszą wygrywać, aby się utrzymać. Spodziewam się dziś wyrównanego spotkania z Toruniem i jeśli znowu zagrają, co ostatnio powinno być dobrze, bo Toruń wyjazdowo to słabszy poziom od Ostrowa/Zielonej u siebie.
 
30/03/2022 18:00 CET
HydroTruck Radom (+5.5) - Pierniki Torun
1.90 (STS/etoto i wiele innych)
5/10
72:59 dla Radomia.

31/03/2022 17:30 CET
GTK Gliwice - Anwil Wloclawek (-11.5)
2.15 (STS)
5/10

GTK Gliwice dziś bez Daniela Gołębiowskiego (21 MPG, 8.4 PPG - 46.9%FG) oraz Kristjana Krajiny (28 MPG, 12.9 PPG, 61.8%FG, 2.2 APG). To są braki, których kurs nie uwzględnia, bo nie ma tej informacji oficjalnie. Dodatkowo wirus niszczy ostatnio GTK i Hinds również miał problemy, ale zagra, co jednak może się odbić na jego formie.

GTK dziś w 6 zawodników i to takimi, co ostatnio grali mało jak Williams czy Dodd, którzy rozczarowują postawą, Wiśniewski z rocznika 2003 oraz Put, Radwański i Hinds. Anwil ma doskonałą sytuację na rozgrom.
 
Hurkacz set + Motiejunas over 9.5 punktów (Monaco) @3.38

Kupon życzeniowy.
Hurkacz potrafił urywać sety Miedwiediewowi w przeszłość. Zastanawiałem się między setem a TB w meczu kursy podobne.
Over Litwina na przełamanie jego serii jednopunktowych zdobyczy w Eurolidze ostatnie trzy mecze 7, 2 i 9 punktów po dobrym początku tego roku kalendarzowego.
 
Hurkacz set + Motiejunas over 9.5 punktów (Monaco) @3.38

Kupon życzeniowy.
Hurkacz potrafił urywać sety Miedwiediewowi w przeszłość. Zastanawiałem się między setem a TB w meczu kursy podobne.
Over Litwina na przełamanie jego serii jednopunktowych zdobyczy w Eurolidze ostatnie trzy mecze 7, 2 i 9 punktów po dobrym początku tego roku kalendarzowego.
Ja zagrałem właśnie TB w spotkaniu z tego względu że myślałem że kurs będzie dużo niższy.
 
Hurkacz 1 set + Świątek 1-2 miejsce klasyfikacja końcowa @5.14 - co sądzicie na taki długoterminowy bet?
 
Spróbuję podać jeszcze raz na forum kupon

Lo over 12.5 punktów (Alba) + Cavanaugh over 10.5 punktów (Zalgiris) @3.01 (po podatku)

Ponawiam typ na Lo, który w ostatnim meczu często dzielił się piłką w sytuacjach gdy mógł atakować kosz i szukać punktów. 0/3 za dwa rzadko mu się zdarza i myślę, że dziś się poprawi.
Cavanaugh jeśli dostanie swoje minuty na parkiecie (średnio gra po 26) i wpadną z dwie trójki to pokryje linie.

Valencia - Teneryfa over 159.5 + Anadolu - Alba over 39.5 (1 kwarta) @2.64 (po podatku)
 
Ruud 2:0 @1.55
Cerundolo jest chyba w bajce, gra w półfinale 1000 trochę mu pomógł Opelka i Sinner którzy grali z kontuzjami i koniec końców musieli kreczować. Argentyńczyk to jest challengerowiec i Ruud nie powinien sobie dać zagrozić gdzie w grę wchodzi finał tym bardziej, że jedynego seta w Miami stracił tylko ze Zverevem. Ja tu widzę szybkie 2:0 jakiś under gemowy do tego też wchodzi w grę.
 
Ruud 2:0 @1.55
Cerundolo jest chyba w bajce, gra w półfinale 1000 trochę mu pomógł Opelka i Sinner którzy grali z kontuzjami i koniec końców musieli kreczować. Argentyńczyk to jest challengerowiec i Ruud nie powinien sobie dać zagrozić gdzie w grę wchodzi finał tym bardziej, że jedynego seta w Miami stracił tylko ze Zverevem. Ja tu widzę szybkie 2:0 jakiś under gemowy do tego też wchodzi w grę.
Znalazłem pewne informacje dotyczące zdrowia Ruuda, nie wiem czy do końca prawdziwe ale mianowicie ma spore problemy z prawą nogą (pęcherze). Taki sam rodzaj kontuzji zmusił Sinnera do wycofania się z meczu z Ceru.
 
Back
Top