Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Ja wysiadłem z tego pociągu. (cash)
1631397951804.png
 
11/09/2021 19:30 CET
Darious Moten (Trefl - GTK) under 16.5 punktów
1.80 (Fortuna)

Moten z 12 punktami i po pierwszym wkurzającym zakładzie na PLK, który nie wszedł po dogrywce idzie seria 4 wygranych.

12/09/2021 19:30 CET
Spojnia Stargard - MKS Dabrowa Gornicza under 164.5
1.84 (Fortuna)
5/10

Serio taka linia po meczu Spójnia - King, gdzie nawet z dogrywką nie zrobili linii meczowej? Spójnia grając u siebie powinna zamulić MKS, który dotychczas szarżował i wg mnie będzie bardzo ciężko, aby zrobić aż tyle punktów.
 
Moten z 12 punktami i po pierwszym wkurzającym zakładzie na PLK, który nie wszedł po dogrywce idzie seria 4 wygranych.

12/09/2021 19:30 CET
Spojnia Stargard - MKS Dabrowa Gornicza under 164.5
1.84 (Fortuna)
5/10

Serio taka linia po meczu Spójnia - King, gdzie nawet z dogrywką nie zrobili linii meczowej? Spójnia grając u siebie powinna zamulić MKS, który dotychczas szarżował i wg mnie będzie bardzo ciężko, aby zrobić aż tyle punktów.
Do dubla masz coś jeszcze czy nie ma nic w ofercie według Ciebie z kosza bo tylko to grasz nie?
 
Ktoś zastanawiał się nad Belfortem w walce z Holyfieldem? Na treningu Belfort wyglądał na znacznie lepszego, Holyfield wolny jak niewiem. Holyfield ma już 58 lat, a Vitor jest na cyklu, co odmłodziło go [email protected] Do tej walki nie powinno dojść.
Deklasacja. Niestety wieku się nie oszuka. No chyba, że dostaniesz receptę na TRT.
 
Do dubla masz coś jeszcze czy nie ma nic w ofercie według Ciebie z kosza bo tylko to grasz nie?

Radom - Zastal under 172,5 albo możesz sobie wyższe bezpieczniej.

12/09/2021 19:30 CET
Jonas Zohore (Spojnia-Dabrowa) under 14.5 punktów
1.85 (STS)/1.75 (Fortuna)

Jak mawia Norman Parke to powinno być "easy money".
 
Radom - Zastal under 172,5 albo możesz sobie wyższe bezpieczniej.

12/09/2021 19:30 CET
Jonas Zohore (Spojnia-Dabrowa) under 14.5 punktów
1.85 (STS)/1.75 (Fortuna)

Jak mawia Norman Parke to powinno być "easy money".
Chyba znowu ktoś nadzoruje. Chwila moment i dostępne 12.5. Jest sens grać taki under?
 
Na fotunie jest normalnie
Usunęli faktycznie. No może coś być na rzeczy że ktoś tu śledzi te strony. Przydałaby się ta strona co kiedyś z perełkami i dostęp mają tylko Ci co np mają tu konta od co najmniej miesiąca i wtedy żadnych cyrków nie będzie
 
Na fotunie jest normalnie
Tak, jednak na sts po 1.85 jest under 12.5 i zastanawiam się czy mimo wszystko warto spróbować niższej linii. Tak z ciekawości ktoś mi wytłumaczy czym różni się cash-out na STS od tego na Fortunie? Na Sts nie można zrobić cashout pomimo tego, że na Fortunie mogę (taki sam kupon). Od czego to zależy?
 
Kontry poszły ale mogło być dużo lepiej chyba nikt takiego wyniku się nie spodziewał
Ja pisałem że Danił i team Danił :-)

A co do tego że podglądają - podglądają.

Ja nie wrzuciłem teraz ręcznej bo pierwszy raz w historii akurat dwa mecze nie miały nawet handi w Superlidze. Przypadkiem te które były wrzucone ostatnio, te drużyny.

Kursy 7 i 4 a handi na luzie by siadło. Biedna Korona kurs 7 a remis, Jarki akurat przegrały z Lublinem 10 ale tam mecz ustawili sędziowie dając 34min kar Jarką.
 
Ale cisza po weekendzie, Djoko chyba troche popsuł humory :) Żeby nie było mi też ujebał kupon, który zamykał... Tymczasem trzeba szykować się do kolejnej soboty
 
Back
Top