Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Nosz kurwa, jak ja to patrzę? Przecież te mecze miały być dzisiaj w nocy. Kurwa, Raducanu, Sabalenka, te mecze chciałem oglądać i stawiać (zwłaszcza Radu) i znowu przegapiłem. No ki chuj wodę mąci?
 
Nosz kurwa, jak ja to patrzę? Przecież te mecze miały być dzisiaj w nocy. Kurwa, Raducanu, Sabalenka, te mecze chciałem oglądać i stawiać (zwłaszcza Radu) i znowu przegapiłem. No ki chuj wodę mąci?
@andrzej_t. nie stresuj się, datę na finał i godzinę wytatuuj sobie na ręcę to nie zapomnisz teraz na bank :lol:
 
@andrzej_t. nie stresuj się, datę na finał i godzinę wytatuuj sobie na ręcę to nie zapomnisz teraz na bank :lol:
No siedzę wczoraj w robocie, patrzę na datę na Fortunie, patrzę na kalendarz na ścianie, myślę sobie "o jak fajnie, jutro piątek, w nocy mecze, wjadę allin w Radu jak na live kurs podrośnie i będzie fajnie"... wstaję rano i po meczu :iamdone:
 
No siedzę wczoraj w robocie, patrzę na datę na Fortunie, patrzę na kalendarz na ścianie, myślę sobie "o jak fajnie, jutro piątek, w nocy mecze, wjadę allin w Radu jak na live kurs podrośnie i będzie fajnie"... wstaję rano i po meczu :iamdone:
Współczuje, ale co nie zabije to wzmocni pamiętaj :cool:
 
DMŚJ w Bydgoszczy:

Polska - V @1,45 + Łotwa 1-3 @1,95 lub Szwecja - Łotwa 2 @1,87

Polska najmocniejsza, Bydzia tor gdzie trzeba odbijać się od bandy i duża chodzi, dlatego faworyzuje Łotyszy którzy mają GUSTSA.

1 Polska 2-3 Dania/Łotwa 4 Szwecja
 
DMŚJ w Bydgoszczy:

Polska - V @1,45 + Łotwa 1-3 @1,95 lub Szwecja - Łotwa 2 @1,87

Polska najmocniejsza, Bydzia tor gdzie trzeba odbijać się od bandy i duża chodzi, dlatego faworyzuje Łotyszy którzy mają GUSTSA.

1 Polska 2-3 Dania/Łotwa 4 Szwecja
Na ewinner masz Dania w TOP3 @1.4, jak masz z czym polaczyc mozna smialo ładowac, wszedzie 1,15
 
Na ewinner masz Dania w TOP3 @1.4, jak masz z czym polaczyc mozna smialo ładowac, wszedzie 1,15
Wiem wiem, tam jedynie dubel morderca Dania w top3 1,4 + Łotwa vs GBR @1,2 a to sam Gusts więcej zrobi niż cała repra GBR.

@1,68
 
Też faworyzuje w tym meczu Raducanu która gra niesamowicie jak zobaczyłem rano wyniki to miałem takie wow 18 latka i 19 latka w finale GS. Jeszcze sobie obejrzę hajlajty
ale to mecz pod live albo może 3 sety po lepszym kursie.
 
Też faworyzuje w tym meczu Raducanu która gra niesamowicie jak zobaczyłem rano wyniki to miałem takie wow 18 latka i 19 latka w finale GS. Jeszcze sobie obejrzę hajlajty
ale to mecz pod live albo może 3 sety po lepszym kursie.
Ale trzeba przyznać, że ją się świetnie ogląda. Obecnie moja ulubiona zawodniczka. Taką Świątek robi 2:0 jeszcze się przy tym bawiąc...
 
Ale trzeba przyznać, że ją się świetnie ogląda. Obecnie moja ulubiona zawodniczka. Taką Świątek robi 2:0 jeszcze się przy tym bawiąc...
Iga to nie ma podjazdu do niej nawet aktualnie, Brytyjka to nie straciła seta ani nawet do TB nie doprowadziła od kwali.
 
@kraks wyrzuca mnie z betssonu w sensie nie mogę się zalogować bo błąd mi wyskakuje ehhh... jak na złość
Na Betsson nie ma oferty na zuzel, ale jak chcesz dac cos innego to sprobuj z innej przegladarki, ewentualnie wyczysc cookies, dane witryn, pamiec podreczna itp w przegladarce powinno ruszyc
 
DMŚJ
Wlk. Brytania vs Australia 2 @3,05

Skuszony kursem i Value.

Angole nie jeździli nigdy w Bydzi a tam specyficzny tor z jedną ścieżką która niesie - bandą. Mało doświadczeni, bez polskiej ligi (Kemp 3biegi objechał w Gdańsku 0,0,0) i to by było na tyle.
Australia to tak naprawdę Metalica Recykling Kolejarz Rawicz. Szału nie robią, padaki strasznej też nie, ale od dwóch sezonów jeżdżą w PL.

Spróbowane w dublu z czymś co wrzucę jutro jak wszyscy potwierdza że zagrali. Stawka 265zl.
 
DMŚJ
Wlk. Brytania vs Australia 2 @3,05

Skuszony kursem i Value.

Angole nie jeździli nigdy w Bydzi a tam specyficzny tor z jedną ścieżką która niesie - bandą. Mało doświadczeni, bez polskiej ligi (Kemp 3biegi objechał w Gdańsku 0,0,0) i to by było na tyle.
Australia to tak naprawdę Metalica Recykling Kolejarz Rawicz. Szału nie robią, padaki strasznej też nie, ale od dwóch sezonów jeżdżą w PL.

Spróbowane w dublu z czymś co wrzucę jutro jak wszyscy potwierdza że zagrali. Stawka 265zl.
Ty masz jakąś swoją grupę z typami?
 

Attachments

  • Screenshot_20210910-180719_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210910-180719_WhatsApp.jpg
    157.4 KB · Views: 56
Garrett 15 punktów.

Dalej koszykówka, Polska:

10/09/2021 17:30 CET
King Szczecin - HydroTruck Radom over 157.5
1.83 (etoto)/1.80 (STS)
5/10

Uważam, że obie ekipy źle trafiły w 1. kolejce na swoich przeciwników i przez to zagrały na niskich wynikach. Tym razem przy swoich krótkich rotacjach oraz mało ważnych centrów dla obu ekip spodziewam się szybkiej gry z obu stron, słabszej obrony i dużo grania zawodników z USA, co nada stylu właśnie szybkiej gry i słabszej obrony.
Ładnie pojechali z tym overem. 215 pkt :o o:
 
DMŚJ
Wlk. Brytania vs Australia 2 @3,05

Skuszony kursem
27-26 w dupę, ale Anglia 3pkt w gratisie od Łotwy , opisane niżej

DMŚJ w Bydgoszczy:

Polska - V @1,45
+ Łotwa 1-3 @1,95 lub Szwecja - Łotwa 2 @1,87

Wszystko z planem ino pech. Łotysze w jednym biegu defekt i zamiast 7-2 wygrać 4-5 porażka + upadek na pełnej piździe Gustsa i wykluczenie i zamiast 6-3 do przodu to 3-6 w tył.
 
Wszystko w Djoko! Kurs ponad 2, więcej nie będzie.

:beczka:

No, ciekawe ilu z Was Koledzy skorzystało?
Obstawiam, że żaden (ile wygrałem?), bo to nie dawid/killer czy karwantes... pewnie, to top typerzy po 1.20, od których wszyscy ,"kradną typy"...
a potem płacz, że nikt tu typów nie podaje... :tysoncoffe:

Ja do teraz na samym US open jestem do przodu kilka tysięcy (nawet nie podliczałem),


a chuj tam, ja nie płaczę za pseudoomnibusami, bo mam swój rozum i oczy i leję na tych typy :olewam:

Jedyne wątpliwości mam co do Radu bo jej kibicuję z czystej sympatii a wtedy najczęściej mam w plecy...

ale i tak jedziemy,! ::snoopd::
 
Back
Top