Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

:beczka:

No, ciekawe ilu z Was Koledzy skorzystało?
Obstawiam, że żaden (ile wygrałem?), bo to nie dawid/killer czy karwantes... pewnie, to top typerzy po 1.20, od których wszyscy ,"kradną typy"...
a potem płacz, że nikt tu typów nie podaje... :tysoncoffe:

Ja do teraz na samym US open jestem do przodu kilka tysięcy (nawet nie podliczałem),


a chuj tam, ja nie płaczę za pseudoomnibusami, bo mam swój rozum i oczy i leję na tych typy :olewam:

Jedyne wątpliwości mam co do Radu bo jej kibicuję z czystej sympatii a wtedy najczęściej mam w plecy...

ale i tak jedziemy,! ::snoopd::

Hahaha, Andrzej ja cały czas słyszę i mam ciśnięte że nie znam się na sporcie... żużel porażka a ręczna amator...

Ale wszyscy grają tylko każdy partyzant, hahaha

Rób swoje i się nie przejmuj pacjentami od 1,2...
 
Nole to jest maszyna, nie ma kota na niego szczególnie w BO5, Stosur/Zhang też miękko weszły, coś czuję że może być powtórka z finału w AO lub ewentualnie jakieś 3:1
 
Ktoś zastanawiał się nad Belfortem w walce z Holyfieldem? Na treningu Belfort wyglądał na znacznie lepszego, Holyfield wolny jak niewiem. Holyfield ma już 58 lat, a Vitor jest na cyklu, co odmłodziło go [email protected] Do tej walki nie powinno dojść.
 
Jutro pierwsza kolejka NFL, jak zawsze przy pierwszej kolejce jest ryzyko, że faworyci zaliczą wpadkę, co prawie się stało w meczu otwarcia Tampa Bay - Dallas. Z faworytów gram tylko Jacksonville Jaguars i Minnesota Vikings.

Jaguars chociaż to jedna najgorsza z drużyn poprzedniego sezonu to mają teraz młodego i mega utalentowanego QB w dodatku grają z Texans, które przehandlowało wszystkich swoich najlepszych graczy i picki w Drafcie. W dodatku nie zagra ich QB Watson, który ma problemy z prawem.
Vikings to drużyna z dobrą ofensywą i wzmocnioną defensywą w trakcie ostatniego offseason. Grają przeciwko Bengals, która po prostu jest mierna, nie ma o-line, a ich rozgrywający pewnie kilka razy będzie uderzał o glebę.

Z Dogów gram Browns i Colts.

Browns głównie ze względu na kurs powyżej @3, ale bez przekonania i bardziej for fun.

Colts miesiąc temu byli faworytami bukmacherów, ale po kilku kontuzjach w trakcie sezonu przygotowawczego sytuacja się zmieniła. Większość tych kontuzjowanych graczy zdążyła się wykurować, w Seattle za to kilku zdążyło wypaść. Największą niewiadomą jest forma QB Colts.

Oprócz tego myślę, że warto pograć overy punktowe w Titans - Cardinals, Steelers - Bills. Touchdown Taylor i Metcalf (Colts - Seahawks), Diggs(Bills) i Jefferson + Cook (Vikings).
 
10/09/2021 17:30 CET
King Szczecin - HydroTruck Radom over 157.5
1.83 (etoto)/1.80 (STS)
5/10

103:112 i zakład bez emocji, bo weszło na luzie mega.

11/09/2021 19:30 CET
Darious Moten (Trefl - GTK) under 16.5 punktów
1.80 (Fortuna)

15,5 w STS, Totalbet też mega spoko. Jak mawia Norman Parke to powinno być "easy money".
 
103:112 i zakład bez emocji, bo weszło na luzie mega.

11/09/2021 19:30 CET
Darious Moten (Trefl - GTK) under 16.5 punktów
1.80 (Fortuna)

15,5 w STS, Totalbet też mega spoko. Jak mawia Norman Parke to powinno być "easy money".
Na Fortunie jest juz kurs 1.55 na under 16.5 :)
 
103:112 i zakład bez emocji, bo weszło na luzie mega.

11/09/2021 19:30 CET
Darious Moten (Trefl - GTK) under 16.5 punktów
1.80 (Fortuna)

15,5 w STS, Totalbet też mega spoko. Jak mawia Norman Parke to powinno być "easy money".

Na Fortunie jest juz kurs 1.55 na under 16.5 :)
A sts poleciał i z @1.70 under 15.5 w ciągu 10 minut zeszli do @1.85 ale dla under/over 12.5
 
Na dystansie 5 setów jest to bardzo prawdopodobne
1631370307297.png
 
Hmm, chłopy wczora na 5 grali w półfinale, tu myślałem, że baby w finale tym bardziej...
Mój błąd.
Kurwa mać, Andrzej jak obstawiasz tenisa to znaj choć podstawy. W szlemie faceci od pierwszej rundy graja BO5. Baby zawsze BO3.

PS. Mimo to kobiety wywalczyły sobie takie samo wynagrodzenie bo wiesz, inaczej to by była dyskryminacja mimo, ze ustępują facetom nie tylko fizycznie i technicznie ale różnie wykonują mniej pracy i spędzają mniej czasu na korcie.
 
Kurwa mać, Andrzej jak obstawiasz tenisa to znaj choć podstawy. W szlemie faceci od pierwszej rundy graja BO5. Baby zawsze BO3.

PS. Mimo to kobiety wywalczyły sobie takie samo wynagrodzenie bo wiesz, inaczej to by była dyskryminacja mimo, ze ustępują facetom nie tylko fizycznie i technicznie ale różnie wykonują mniej pracy i spędzają mniej czasu na korcie.
Oj tam oj tam. Obstawiam kto ma wygrać a nie o zasady :awesome:

Btw.
Mogłem się domyślić, że przecież babski sport to tak paraolimpiada :korwinlaugh:
 
103:112 i zakład bez emocji, bo weszło na luzie mega.

11/09/2021 19:30 CET
Darious Moten (Trefl - GTK) under 16.5 punktów
1.80 (Fortuna)

15,5 w STS, Totalbet też mega spoko. Jak mawia Norman Parke to powinno być "easy money".
Mega skuteczność. Kiedy następne typy? :beer:
 
Tak, w dublu z poprzednim meczem Djoko. Teraz poluję na dobry kurs live i all in :lol:

a co?
Z ciekawości pytam, ja tutaj nie potrafiłem nic „wywróżyć” wiec odpuściłem. Ale dziś i tak elegancki dzień bo wszedł kupony z nożną, żużlem i mma.
 
Z ciekawości pytam, ja tutaj nie potrafiłem nic „wywróżyć” wiec odpuściłem. Ale dziś i tak elegancki dzień bo wszedł kupony z nożną, żużlem i mma.
Było już 1.88 miałem tysiąc ustawiony ale myślałem, że będzie ponad 2 choć przez chwilę ale lipa

Ja tu też nie wiem, może wygrać jedna lub druga, ale wierzę w Radu :fjedzia:
 
Back
Top