Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Masz rację za każdym razem jak sobie przypomnę o sprzedawczyku Andrzeju ekspercie bukmacherki z cohones co ogarnia wszystkie dyscypliny to nie mogę powstrzymać się od śmiechu:rofl:
Masz już toptypy: "walka nie zakończy się przez latającą balachę" po kursie 1.07? Bo nie wiem co stawiać w ten weekend... Dobrze, że wróciłeś :DC:
 
Masz już toptypy: "walka nie zakończy się przez latającą balachę" po kursie 1.07? Bo nie wiem co stawiać w ten weekend... Dobrze, że wróciłeś :DC:
Widzisz Andrzejku jaki głupiutki jesteś, ja na kilku kursach 1.10 mnożę sobie kapitał (już nie wspomnę o typach po ok @2.00 które nie raz tu podawałem, skuteczność można sprawdzić) a ty rozpierdalasz cieżko zarobione oszczędności na kursach @2,@3,@4. I kto tu jest debilem konfiturko :juanlaugh:
 
Widzisz Andrzejku jaki głupiutki jesteś, ja na kilku kursach 1.10 mnożę sobie kapitał (już nie wspomnę o typach po ok @2.00 które nie raz tu podawałem, skuteczność można sprawdzić) a ty rozpierdalasz cieżko zarobione oszczędności na kursach @2,@3,@4. I kto tu jest debilem konfiturko :juanlaugh:
Dobra, spać gówniarzu bo rano do szkoły! Jak przesadzisz to ci mama da szlaban na internet... :beczka:
 
Wczoraj Martincova, dzisiaj Murray
Jeszcze tylko Karwantes poda swój kupon na 9 zdarzeń po kursie 1.08, którym pomnoży swoje 200 zł. kieszonkowego i rozbijemy bank!!!
I cyk na Madeliwy!!!

:antonio:
 

Attachments

  • IMG_20210922_202758.jpg
    IMG_20210922_202758.jpg
    111.6 KB · Views: 54
Wczoraj Martincova, dzisiaj Murray
Jeszcze tylko Karwantes poda swój kupon na 9 zdarzeń po kursie 1.08, którym pomnoży swoje 200 zł. kieszonkowego i rozbijemy bank!!!
I cyk na Madeliwy!!!

:antonio:
Główka siadła dla smyka :DC: Żali się jakimiś śmiesznymi wygranymi które i tak za chwilę przejebie :DC:
 
Last edited:
16/09/2021 17:30 CET
GTK Gliwice - Legia Warszawa over 160.5
1.80 (STS)
5/10

Niestety zakład przegrany przez rzut za trzy w ostatniej sekundzie, który został trafiony, a tak byłaby dogrywka.

23/09/2021 19:30 CET
Jimmie Taylor (Lublin - Sopot) under 12.5 punktów
1.75 (STS)

Do Lublina przyjedzie dziś ich były zawodnik Josh Sharma, który reprezentował Lublin w tamtym sezonie na pozycji centra, a więc będzie dziś pojedynkował się z Taylorem. Jimmy ma ogromną przewagę siły i zasięgu nad innymi zawodnikami PLK w większości, ale Sharma nie odbiega od niego w tym i powinien go ograniczyć siłowo, a wtedy Taylor straci wiele swoich walorów.
Reszta ma 11,5, bo pewnie kurs zaraz zleci i to też jeszcze spoko do grania - chociaż wiadomo najlepiej mieć value najwyższe.
 
Jak przewidujecie kolejny mecz Igi? Ogladajac poprzedni jej mecz i ilosc jej bledow oraz kurs na Rybakine 1.9 mysle ze warto pograć ale znawca tenisa ze mnie żodyn :)
 
Jak przewidujecie kolejny mecz Igi? Ogladajac poprzedni jej mecz i ilosc jej bledow oraz kurs na Rybakine 1.9 mysle ze warto pograć ale znawca tenisa ze mnie żodyn :)
Jelena na fali wznoszącej już od USO z dobrym pierwszym podaniem z drugiej strony zawsze groźna Iga ale chyba jest w takim momencie, że może wygrać 2:0 jak i przegrać 2:0. 2 młode dziewczyny z dużym potencjałem moje odczucia takie same jak kursy 50/50 już wolałbym zagrać 3 sety po lepszym kursie a najlepiej daleko się trzymać od typowania wygranej w tym meczu według mnie oczywiście, tym bardziej, że to będzie pierwsze spotkanie na korcie dziewczyn.
 
Pierwszy z dwóch betów weekendu w bazie, oprócz EWI :cool:
@Kobierzyce kursy od 2,45 do 2,80 -->29-27
 

Attachments

  • Screenshot_20210923-203542_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210923-203542_WhatsApp.jpg
    229.9 KB · Views: 47
Panowie jak jest rozliczany remis w żużlu na fortunie w przypadku postawienia na Lublin jest zwrot? Bo na moje było tylko 1/2 nie było że remis jest do obstawienia.
 
Do skutku wierzysz w ten JKS? Moze trzeba tez zaczac analizowac jarosławska siatkowke żeńska? :)
Pomyłka buków. Mecz jest w Koszalinie. Dla mnie 60/40 Jarki. Mimo że coś tam nie trybi. Terminarz ciężki i dwa pierwsze mecze porażka była wliczona. Koszalin to jest miejsce 6-7.
Wjebałem dość dużo w ten mecz, ale że Jarki u siebie. Poczekam czy rozlicza po kursie 1, jak nie to będzie powód do darcia się.
Jakby taki kurs był u siebie to jutro bym do punktów jechał bo niestety limity osiągnięte.

@barthez01 w każdym buku jest remis na żużel, chyba że dałeś w opcji bez remisu. A sam mecz poezja.
 
Jelena na fali wznoszącej już od USO z dobrym pierwszym podaniem z drugiej strony zawsze groźna Iga ale chyba jest w takim momencie, że może wygrać 2:0 jak i przegrać 2:0. 2 młode dziewczyny z dużym potencjałem moje odczucia takie same jak kursy 50/50 już wolałbym zagrać 3 sety po lepszym kursie a najlepiej daleko się trzymać od typowania wygranej w tym meczu według mnie oczywiście, tym bardziej, że to będzie pierwsze spotkanie na korcie dziewczyn.
Dokładnie, typowy coinflip, Rybakina w każdym momencie może odjechać sama sobie i zrobić 50+ UE w meczu. Ogólnie polecam oglądać na live, jak Ryba zrobi się czerwona na twarzy po jakiejś piłce to zazwyczaj baniok jej już eksploduje, coś jak u Ostapenko, chyba po nikim tak tego nie widać jak po tej dwójce bo one to się robią bordowe. To są psychopatki, Swiątek w sumie to samo, trzepie się jej tylko ten łeb :lol:
Dzisiaj tylko Teichmann @2.95, grywalny kurs pre.
 
23/09/2021 19:30 CET
Jimmie Taylor (Lublin - Sopot) under 12.5 punktów
1.75 (STS)
Taylor 5 punktów.

24/09/2021 17:30 CET
Twarde Pierniki Torun - GTK Gliwice over 159.5
1.88 (Fortuna)
5/10

Myślę, że czas odebrać, co tydzień temu zabrano w meczu GTK - Legia. Tym razem Toruń już lepiej wspomoże over i obie ekipy przerzucą 160 punktów. Spodziewam się, że Toruń narzuci szybkie tempo i będzie wiele rzutów, a zarazem słabsza obrona. Nie zdziwi mnie mocne przebicie tej linii i jestem zdziwiony trochę tak niską linią.
 
24/09/2021 17:30 CET
Twarde Pierniki Torun - GTK Gliwice over 159.5
1.88 (Fortuna)
5/10
99:85=184 i mega przebicie linii.

25/09/2021 15:30 CET
Legia Warszawa - Spojnia Stargard (+11.5)
1.80 (STS)
5/10

Porównałbym to do giełdy - Legia jest obecnie maksymalnie przeceniona i jej akcje powinny spadać w dół, a Spójnia maksymalnie niedoceniona i jej akcje powinny iść do góry. Spójnia była o rzut Stacy Davisa od bilansu 2-1, bo on doprowadził do dogrywki i King wygrał, a wtedy o Spójni pisałoby się inaczej. Z Treflem zagrali bez Szymkiewicza, który powinien dodać fizyczności i obrony. Myślę, że Spójnia się dziś postawi.
 
@Clemenza08 naprawde tak sadzisz, czy to byl zarcik? :)

Na Fortunie Joshua juz @1.53, cos sie stalo ze kurs dalej idzie w gore?
Nie no żarcik, podkręcam tu Bartheza:wink: ,chociaż ja zwycięzcy tej walki nie obstawiam bo nie można Usyka skreślać. Natomiast musiałby AJa znokałtować albo co najmniej jeden knockdown zdobyć żeby mu w Londynie decyzję dali. Ja typuję że walką skończy się na punkty ale bez większego przekonania.
 
Back
Top