Inby z Twittera

Status
Not open for further replies.
Pewnie była tak ciekawa, że poszło wiecej samobójów niż ofiar wypadku
Ja kiedyś skrytykowałem brak boksu Bedorfa to ostro mnie tu najechał taki KOy to taki słabiutki profajter :crazy:. Że jestem Janusz co nie umie nawet gardy trzymać i jak śmiem krytykować Karola i ,że hejter.Za kilka dni patrze na FB tego KOya a on nagrał na siłowni jakiegoś studenta w okularach jak nieporadnie ćwiczył. Cisnął z niego podśniechujki pod pozorem krytyki instruktorów. Taka obłudna kanalia.
 
Brak Czeczenów na KSW jest widoczny. Mamed opuści 3 z rzędu. Saidov opuści 3 z rzędu, Anzor na razie opuścił 2. Mistrz, były mistrz/pretendent i czołowy piórkowy. Na szybko nie znajdę zawodnika, który ma 3 gale przerwy jeśli w ogóle taki istnieje, ciężko też znaleźć takiego, który walczy raz na rok, szczególnie w topie swojej dywizji.
 
Brak Czeczenów na KSW jest widoczny. Mamed opuści 3 z rzędu. Saidov opuści 3 z rzędu, Anzor na razie opuścił 2. Mistrz, były mistrz/pretendent i czołowy piórkowy. Na szybko nie znajdę zawodnika, który ma 3 gale przerwy jeśli w ogóle taki istnieje, ciężko też znaleźć takiego, który walczy raz na rok, szczególnie w topie swojej dywizji.
To raczej Czejeeni robią " karę " KSW a raczej polaczkoom cebulaczkoom ,przynajmniej w ich mniemaniu.
 
Już usunął ale i tak :happy dance:
10 dni!

sdfsdf.jpg
 
Jest tu taki jeden fanboj Rudego, co groził że jak spotka gościa to mu sprzeda liścia. Nie ma to jak straszyć liściem na necie :mamed:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top