Inby z Twittera

Status
Not open for further replies.
Gwoli wyjaśnienia - Jurasek tam jakieś swoje fantazje po jaraniu pisze i zacytuję:

Podczas gdy jest to normalny grób, gdzie złożono bezimienne zwłoki żołnierza pochowanego na cmentarzu Orląt we Lwowie. Kto jak kto, ale gość obdziargany w Warszawskie motywy powinien to wiedzieć.
 
Lepiej by brzmiało "jakby to powstało na mma.pl to nikt by o tym nie wiedział", ale propsy. Chyba najwyższy czas założyć twittera, poezja jak można hejtować środowisko.
nie moglem tak napisac, bo z reguly nie wypowiadam sie za innych :P nie wiem kto tam na ta strone wchodzi
 
Temat sztos, płaczę. Ale mam też pytanie, czy wiecie skąd się wzięło na moim tt +1,2K followersów?
 
nie ogarniam jak można mieć problem z formułowaniem tak prostego pytania. Macie pospinane dupy na tych konfach gorzej niż na maturze a jesteście dorośli ludzie. Kawul was zje? Weście sie w garść albo z bojkotujcie ten cyrk.
 
Temat z dużym potencjałem...
A tak poważnie, te wasze wymianki na twiterze wyglądają jak kłótnia małych dzieci w piaskownicy. Pokazuje to też na jakim poziomie jest branża, a raczej ludzie ją tworzący, pośrednio lub bezpośrednio.
Pomijam już chyba chroniczny brak życia poza internetowego...Sick.
 
Nie mam Twittera i nic nie wiem, co tam piszecie.
Ale dzięki tamu tematowi, to kulam się po podłodze właśnie XDDDDDD
 


Blackbeast jak zwykle niezawodny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Bestia wchodzi na wyższy poziom i prosi się o wpierdol od Luke'a
Oh, wait... :arch:

upload_2016-10-30_22-21-20-png.160615
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top