Inby z Twittera

Status
Not open for further replies.
awzrx5.png
 



A na koniec wrzucimy kamyczek do ogródka prasowego. O dziwo tak chętna do pokazywania afer prasa branżowa nabrała wody w usta. To może dziwić. Może jednak warto pokazać zainteresowanym, że coś jest tu nie halo? Może choć raz warto pogrzebać w rozporku i poszukać jaj? Panie Jacku, Panie Wojtku, Panie Jakubie czy inni pojawiający się jak meteory panowie - może "ptysie" czy "słomka" nie zatkają wam ust i zrobicie raban, że owszem gala, że owszem biznes, że dla dobra, ale chyba do k...wy nędzy coś tu jest nie halo?
 
Chyba mnie Wojsław odbanował :dismay:
Taki zacny hejter ma duże powodzenie. Pamiętam jak Juras był zazdrosny o wpisy odnośnie Mauricza. Wojek bierze Cię pod uwagę, nie spierdol tego. Możesz być jego głównym hejterem.
 
Taki zacny hejter ma duże powodzenie. Pamiętam jak Juras był zazdrosny o wpisy odnośnie Mauricza. Wojek bierze Cię pod uwagę, nie spierdol tego. Możesz być jego głównym hejterem.
Narazie to ja chciałbym się dorobić hejterów spoza branży. W tej chwili tylko dowody miłości dostaje ;(
 
"4 lata temu, przed moją pierwszą zawodową walką nie było mnie stać na spodenki do walki, kupiłam je w second handzie za 5zl. Teraz moja twarz jest na telebimie w najdroższym reklamowym miejscu świata na Times Square w Nowym Jorku. Wiara i ciężka praca czynią cuda, a marzenia się spełniają ❤❤❤" A parę dni temu mówiła, że praca jej managera nie była warta 20% gaży :DC:
 
"4 lata temu, przed moją pierwszą zawodową walką nie było mnie stać na spodenki do walki, kupiłam je w second handzie za 5zl. Teraz moja twarz jest na telebimie w najdroższym reklamowym miejscu świata na Times Square w Nowym Jorku. Wiara i ciężka praca czynią cuda, a marzenia się spełniają ❤❤❤" A parę dni temu mówiła, że praca jej managera nie była warta 20% gaży :DC:

Znajdzie ktoś ten wywiad z za dużymi ciuchami Pitbulla ?
 
"4 lata temu, przed moją pierwszą zawodową walką nie było mnie stać na spodenki do walki, kupiłam je w second handzie za 5zl. Teraz moja twarz jest na telebimie w najdroższym reklamowym miejscu świata na Times Square w Nowym Jorku. Wiara i ciężka praca czynią cuda, a marzenia się spełniają ❤❤❤" A parę dni temu mówiła, że praca jej managera nie była warta 20% gaży :DC:

odpierdolcie sie od Karoliny
 
Dokładnie, poza tym za duże ciuchy jej ogarniał Kowalik, jak już była w KSW. A potem tak go z Zaborem zeszmacili w mma slap :(
 
Jej pierwsza zawodowa walka nie była w KSW, więc zeznania raczej się zgadzają.
A ja nigdy nie uwierzę w takie gadanie. Nie potrafię zrozumieć jak można mieć 27 lat i nie potrafić zarobić kilkudziesięciu złotych na spodenki do walki. Jeżeli już kupiła je za 5 zł w lumpie to był to jej świadomy wybór a nie konieczność.
Ale Janusze łykną.
 
A ja nigdy nie uwierzę w takie gadanie. Nie potrafię zrozumieć jak można mieć 27 lat i nie potrafić zarobić kilkudziesięciu złotych na spodenki do walki. Jeżeli już kupiła je za 5 zł w lumpie to był to jej świadomy wybór a nie konieczność.
Ale Janusze łykną.
No to proste przecież. Za całą wypłatę kupowała buty, wyjściowe ciuchy i kosmetyki, a na strój sportowy już zabrakło. Kobiet nie znasz? :cryme:
 
4 lata temu, przed moją pierwszą zawodową walką nie było mnie stać na spodenki do walki, kupiłam je w second handzie za 5zl. Teraz moja twarz jest na telebimie w najdroższym reklamowym miejscu świata na Times Square w Nowym Jorku. Wiara i ciężka praca czynią cuda, a marzenia się spełniają ❤❤❤
Na dziś dość internetu. Dobranoc.
 
Bo to zawodnik a nie szołmen. I tylko dlatego, że jest nudny dostaje po dupie za wszystko co powie/zrobi. Ja tam lubię wywiadów z Karolem posłuchać, wydaje mi się jednym z bardziej ogarniętych zawodników.
Najciekawsza kwestia jaką Karol zdoła wypowiedzieć przed kamerą to "ta kawa nie jest smaczna"
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top