Inby z Twittera

Status
Not open for further replies.
Juras na wojnie z MMA rocks i Mirkiem
Mirek na wojnie z MMA rocks i Jurasem

Kto się z kim sprzymierzy? Ależ emocje!

Świat polskiego mma - taki piękny
94f.png
 
Juras niezły troll
sam pisze ze cały portal z naczelnym poszedł w zła stronę a później nagle ze tylko o paru użytkownikach mówił.....
 
Sam od jakiegoś czas Juras bierze niestety udział w krucjatach w internecie, którymi tak bardzo gardzi. Facet, który kojarzył mi się z rozsądnymi wypowiedziami, stonowaniem i pozytywnymi odczuciami, którego szczerze lubiłem posłuchać, bawi się w wojenki internetowe, wylewa frustracje i rzuca tekstami o masturbacji, homoseksualistach i bólu dupy ze się komuś powiodło.... Szkoda. W internecie jak wiemy łatwo się zagubić.
 
Sam od jakiegoś czas Juras bierze niestety udział w krucjatach w internecie, którymi tak bardzo gardzi. Facet, który kojarzył mi się z rozsądnymi wypowiedziami, stonowaniem i pozytywnymi odczuciami, którego szczerze lubiłem posłuchać, bawi się w wojenki internetowe, wylewa frustracje i rzuca tekstami o masturbacji, homoseksualistach i bólu dupy ze się komuś powiodło.... Szkoda. W internecie jak wiemy łatwo się zagubić.

Juras tak zesztywniał w internecie, jakby mu się udzieliła sztywność* jego kręgosłupa moralnego

*lepiej brzmi niż rycerska średniowieczność kręgoslupa moralnego :D
 
Opiniotworczy internauta pisze ze robimy czarny PR MMA a z kolei pan fotograf nazywa nas frajerami. Z telefonu siedze wiec nie bede tu wrzucal :P
 
@VoRaNeK, a dlaczego nie wstawiłeś tego?






@F. Georgiew z głosem rozsądku i @defthomas jako naczelny broniący swojego portalu? Jak dla mnie sprawa rozstrzygająca kwestię tej inby z @jurasmma. Trochę Juras przesadził, ale zorientowani w temacie raczej czytają jego bloga jak i ten portal i wiedzą, że MMARocks to nie samo zło.
 
Juras - człowiek, który sukcesywnie traci szacunek internautów związanych z mma.
Co się z chłopem porobiło to nie mam pytań. Chciałbym, żeby nagrywał tylko te śmieszne filmiki a skończył pisać cokolwiek.
Naczelny hipokryta polskiego MMA.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top