Ile wy macie lat.

Jestem w topce najstarszych z tego co tu czytam. Jak sobie wyobrażę te 18-24 letnie gluty, które mi tu cisnęły zanim ich poignorowałem to japier.... :D

ehh internet.

Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie, tego pokroju:

View attachment 47078

:juanlaugh:
Znowu ci chłopaki spod bloku bułkę do szkoły zabrali? Ale kwas :(
 
Jestem w topce najstarszych z tego co tu czytam. Jak sobie wyobrażę te 18-24 letnie gluty, które mi tu cisnęły zanim ich poignorowałem to japier.... :D

ehh internet.

Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie, tego pokroju:

View attachment 47078

:juanlaugh:
Nie zesraj się :lesnarhappy:
 
Rocznik 93.
Przygoda ze sportami walki zaczęła się dość wcześnie głównie ze względu na ojca i wujasa, ale tak na poważnie to, gdy właśnie mój śp. wuja (czarny pas w kyokushin karate) pokazał mi K1 i walki Ernesto Hoosta, Andy Hug'a, Bonyasky'ego itd. Później pojawił się Alistair Overeem, który wygrywał prawie wszystko jak leci i myślałem, że jest nie do zajebania. Pamiętam, jak w liceum czekaliśmy z ziomeczkiem na jego walkę z JDS, do której niestety nie doszło. Od tamtej pory odwieczny szacun dla The Reem'a.
 
Rocznik 93.
Przygoda ze sportami walki zaczęła się dość wcześnie głównie ze względu na ojca i wujasa, ale tak na poważnie to, gdy właśnie mój śp. wuja (czarny pas w kyokushin karate) pokazał mi K1 i walki Ernesto Hoosta, Andy Hug'a, Bonyasky'ego itd. Później pojawił się Alistair Overeem, który wygrywał prawie wszystko jak leci i myślałem, że jest nie do zajebania. Pamiętam, jak w liceum czekaliśmy z ziomeczkiem na jego walkę z JDS, do której niestety nie doszło. Od tamtej pory odwieczny szacun dla The Reem'a.
Rok młodszy ode mnie, ale historia SW taka sama :conorsalute:
 
Jestem w topce najstarszych z tego co tu czytam. Jak sobie wyobrażę te 18-24 letnie gluty, które mi tu cisnęły zanim ich poignorowałem to japier.... :D

ehh internet.

Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie, tego pokroju:

View attachment 47078

:juanlaugh:
Pan Paweł obszczymurki :cmgkeepgoing:
 
26 wiosen, przygoda ze sportami walki zaczęła się w pewnym momencie, gdy jako 10-11 latek sobie przypomniałem, że za najmłodszych moich lat leciał w TV Dragon Ball Z i to było zajebiste, więc pobrałem wszystkie odcinki i wtedy uznałem, że chce być najlepszym fajterem w galaktyce. Niestety wtedy też miałem zerwane więzadła, co pokrzyżowało moje plany.

A tak na poważnie to MMA zainteresowałem się jak kuzyn bodajże w 2008 roku pokazał mi walkę Cro-Copa z Sappem i HL Cro-Copa na maxior.pl xD Du hast miich leciało w tle tego HL. :bleed:
 
@WsiowySmieszek szukasz psychologa czy psychoterapeuty? jakas szkole cie szczegolnie interesuje? Mozemy o tym wszystkim porozmawiac, przedyskutowac czy potrzebujesz farmakoterapii? I w jakim stanie sie znajdzujesz?
Z twojej aktywnosci na forum wnioskuje bardzo niska samoocene, bo 2 kierunki to robi srednio ogarniety magazynier. Serio Serio. Ale na spokojnie to przepracujemy. Napisz na priv.

P.S a zapomnialem, ze od razu leci lepa na ryj, bo chuju sam bylem magazynierem, nie kazdy ma tata i mama i pieniadz. Takze zapraszam przyjmę z otwartymi piesciami czy tam rekoma. Patrzac na twoja garde to chyba cos tam umiesz. Polecam siebie.
 
Jestem w topce najstarszych z tego co tu czytam. Jak sobie wyobrażę te 18-24 letnie gluty, które mi tu cisnęły zanim ich poignorowałem to japier.... :D

ehh internet.

Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie, tego pokroju:

View attachment 47078

:juanlaugh:
W końcu garda odmładza
 
Najebany @Siedem stworzył temat w jednej ze swoich licznych alkofaz i rozbujał forumek jak zły :antonio:

@WsiowySmieszek szukasz psychologa czy psychoterapeuty? jakas szkole cie szczegolnie interesuje? Mozemy o tym wszystkim porozmawiac, przedyskutowac czy potrzebujesz farmakoterapii? I w jakim stanie sie znajdzujesz?
Z twojej aktywnosci na forum wnioskuje bardzo niska samoocene, bo 2 kierunki to robi srednio ogarniety magazynier. Serio Serio. Ale na spokojnie to przepracujemy. Napisz na priv.

P.S a zapomnialem, ze od razu leci lepa na ryj, bo chuju sam bylem magazynierem, nie kazdy ma tata i mama i pieniadz. Takze zapraszam przyjmę z otwartymi piesciami czy tam rekoma. Patrzac na twoja garde to chyba cos tam umiesz. Polecam siebie.
U @marcinos jak w MONAR - terapia szokowa :beczka:
 
No i też bardzo ładnie rapujesz

Polskie rapsy czy tam hip hopy to guwno przez małe, otwarte u. Ale masz dryg do tego. Dawaj, nagrywaj więcej. Piszę bez szydery. Aż jutro jutuba odpalę.
 
Jestem w topce najstarszych z tego co tu czytam. Jak sobie wyobrażę te 18-24 letnie gluty, które mi tu cisnęły zanim ich poignorowałem to japier.... :D

ehh internet.

Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie, tego pokroju:

View attachment 47078

:juanlaugh:
O kurwa co tu się dzieje? A ten znowu zaczyna swoje opowiastki o magazynierach. Taki dojrzały jesteś, a piszesz słowo "topka"? Trochę to nie pasuje do takiego dojrzałego inteligenta.
Jeszcze się kurwa brandzlujesz, ze poblokowales ludzi? Bo jesteś słaby psychicznie, jak napisałem kiedyś ze siedzisz w Choroszczy to zacząłeś wzywać moderatora, ponieważ wmawiam Ci chorobę psychiczną. Zwykła pizda jesteś, klasyczny przykład - kozak w necie pizda w świecie.
A teraz sobie wyobraź Pudziana, prostego chłopa, który zdobył popularność na jednym z bardziej niszowych sportów na świecie. Jak Ty go tam nazywasz "purpurowy zmarszczuch" i wyobraź sobie, ze on może Cię 20 razy kupić i sprzedać, a jedyne co Ty możesz to przyciąć mu krzewy w ogrodzie.
 
Obudź się. Wszyscy za Toba tęsknimy, jesli gdziekolwiek uda Ci sie przeczytać wiadomość to wiedz ze cala rodzina jak i koledzy z magazynu sa z Toba, odwiedzamy Cie codziennie, tu w choroszczy. Prosze Cie, obudz się...
 
Back
Top