Ile wy macie lat.

Jestem w topce najstarszych z tego co tu czytam. Jak sobie wyobrażę te 18-24 letnie gluty, które mi tu cisnęły zanim ich poignorowałem to japier.... :D

ehh internet.

Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie, tego pokroju:

seb.PNG


:juanlaugh:
 
Jestem w topce najstarszych z tego co tu czytam. Jak sobie wyobrażę te 18-24 letnie gluty, które mi tu cisnęły zanim ich poignorowałem to japier.... :D

ehh internet.

Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie, tego pokroju:

View attachment 47078

:juanlaugh:
To w sumie jest w pyte, ja bym byl zadowolony :roberteyeblinking:
 
Jestem w topce najstarszych z tego co tu czytam. Jak sobie wyobrażę te 18-24 letnie gluty, które mi tu cisnęły zanim ich poignorowałem to japier.... :D

ehh internet.

Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie, tego pokroju:

View attachment 47078

:juanlaugh:
Który to ty?
 
Jestem w topce najstarszych z tego co tu czytam. Jak sobie wyobrażę te 18-24 letnie gluty, które mi tu cisnęły zanim ich poignorowałem to japier.... :D

ehh internet.

Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie, tego pokroju:

View attachment 47078

:juanlaugh:
Znowu się zaczyna :siara:
20k to u mnie leży luzem na chodniku przed domem a ty się takimi kwotami podniecasz pfff
Dupa zawsze może znaleźć sobie kogoś lepszego i chłopa co nie jest na liścia a z pracy zawsze możesz wylecieć
Który to ty?
To jest zdjęcie ekipy daniela magicala
 
Jestem w topce najstarszych z tego co tu czytam. Jak sobie wyobrażę te 18-24 letnie gluty, które mi tu cisnęły zanim ich poignorowałem to japier.... :D

ehh internet.

Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie, tego pokroju:

View attachment 47078

:juanlaugh:
No i też bardzo ładnie rapujesz
 
Jestem w topce najstarszych z tego co tu czytam. Jak sobie wyobrażę te 18-24 letnie gluty, które mi tu cisnęły zanim ich poignorowałem to japier.... :D

ehh internet.

Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie, tego pokroju:

View attachment 47078

:juanlaugh:
Ty jesteś w topce we wszystkim, a najbardziej w kompleksach i traumach. Zestaw twych ulubionych pojęć i tematòw pięknie Cię obnaża.
 
Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom... i musisz wchodzić na jakieś forum o mordobiciu żeby co chwilę o tym pisać jakimś szczochom z internetu
putinlaugh.gif
 
Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie
Ani mnie to ziębi, ani grzeje. Ciekaw tylko jestem o co chodzi z tymi magazynierami? Bo to już któryś Twój tego typu post. Masz jakiś uraz? Skrzywdził Cię jakiś pracownik magazynu? Może potrzebujesz pomocy psychologa? @marcinos Ryt ma do Ciebie sprawę.
PS taki specjalista od IT dwa kierunki i tylko okolice 20k. Kumpel bez kierunkowego wykształcenia i po przekwalifikowaniu się w okolicach 30 też tyle zarabia. Wygląda na to, że się marnujesz albo po prostu marny poza papierkami jesteś.
 
Ani mnie to ziębi, ani grzeje. Ciekaw tylko jestem o co chodzi z tymi magazynierami? Bo to już któryś Twój tego typu post. Masz jakiś uraz? Skrzywdził Cię jakiś pracownik magazynu? Może potrzebujesz pomocy psychologa? @marcinos Ryt ma do Ciebie sprawę.
PS taki specjalista od IT dwa kierunki i tylko okolice 20k. Kumpel bez kierunkowego wykształcenia i po przekwalifikowaniu się w okolicach 30 też tyle zarabia. Wygląda na to, że się marnujesz albo po prostu marny poza papierkami jesteś.
Zapomniał stawek zaktualizować od momentu jak "skończył" studia
:waldeklaugh:
 
Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom... i musisz wchodzić na jakieś forum o mordobiciu żeby co chwilę o tym pisać jakimś szczochom z internetu
putinlaugh.gif
Bo obecnie robi 3 magistra, na kierunku internetowy farmazon. Wielu absolwentów tego kierunku juz mamy na forum, takze jest to przyszłościowy kierunek, moze chlopak praktyki ma.
 
Back
Top