Miskatonic
Vale Tudo Championship
#metooZdecydowanie tak
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
#metooZdecydowanie tak
Loj ile razy w myslach zmienialem ten kraj twardymi rządami to juz nawet nie zliczeI dlatego mamy taki kraj jaki mamy.
Dopiero jak Bastki, Djuki, Ziomki dojdą do władzy to coś może się zmienić.
moze i surowy ale sprawiedliwy
To w sumie jest w pyte, ja bym byl zadowolonyJestem w topce najstarszych z tego co tu czytam. Jak sobie wyobrażę te 18-24 letnie gluty, które mi tu cisnęły zanim ich poignorowałem to japier.... :D
ehh internet.
Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie, tego pokroju:
View attachment 47078
![]()

Który to ty?Jestem w topce najstarszych z tego co tu czytam. Jak sobie wyobrażę te 18-24 letnie gluty, które mi tu cisnęły zanim ich poignorowałem to japier.... :D
ehh internet.
Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie, tego pokroju:
View attachment 47078
![]()
Pewnie ten z nerka reeboka, 20k zarabia to sobie kupil w koncuKtóry to ty?
Znowu się zaczynaJestem w topce najstarszych z tego co tu czytam. Jak sobie wyobrażę te 18-24 letnie gluty, które mi tu cisnęły zanim ich poignorowałem to japier.... :D
ehh internet.
Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie, tego pokroju:
View attachment 47078
![]()

To jest zdjęcie ekipy daniela magicalaKtóry to ty?
Kto nie chciał to nie chciał. Podatki za wszystko płacisz?Tak naprawdę to nawet tego nie chcieliśmy wiedzieć![]()
No i też bardzo ładnie rapujeszJestem w topce najstarszych z tego co tu czytam. Jak sobie wyobrażę te 18-24 letnie gluty, które mi tu cisnęły zanim ich poignorowałem to japier.... :D
ehh internet.
Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie, tego pokroju:
View attachment 47078
![]()
No i też bardzo ładnie rapujesz

Zbiera na przeszczep włosów.20k ale na wygluszenie studia nie starczylo, rurki na ścianach tez pelna profeska![]()
kłuci
jakbyś się kłócił z halibutemI nagrywka na At202020k ale na wygluszenie studia nie starczylo, rurki na ścianach tez pelna profeska![]()

Chyba w formalinie43 na karku mordy, fizycznie 30, całe życie we formie. :)

Ty jesteś w topce we wszystkim, a najbardziej w kompleksach i traumach. Zestaw twych ulubionych pojęć i tematòw pięknie Cię obnaża.Jestem w topce najstarszych z tego co tu czytam. Jak sobie wyobrażę te 18-24 letnie gluty, które mi tu cisnęły zanim ich poignorowałem to japier.... :D
ehh internet.
Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie, tego pokroju:
View attachment 47078
![]()
Ani mnie to ziębi, ani grzeje. Ciekaw tylko jestem o co chodzi z tymi magazynierami? Bo to już któryś Twój tego typu post. Masz jakiś uraz? Skrzywdził Cię jakiś pracownik magazynu? Może potrzebujesz pomocy psychologa? @marcinos Ryt ma do Ciebie sprawę.Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom, a w internecie wyzywa cię od najgorszych jakiś 23 letni szczoch po szychcie na magazynie
Zapomniał stawek zaktualizować od momentu jak "skończył" studiaAni mnie to ziębi, ani grzeje. Ciekaw tylko jestem o co chodzi z tymi magazynierami? Bo to już któryś Twój tego typu post. Masz jakiś uraz? Skrzywdził Cię jakiś pracownik magazynu? Może potrzebujesz pomocy psychologa? @marcinos Ryt ma do Ciebie sprawę.
PS taki specjalista od IT dwa kierunki i tylko okolice 20k. Kumpel bez kierunkowego wykształcenia i po przekwalifikowaniu się w okolicach 30 też tyle zarabia. Wygląda na to, że się marnujesz albo po prostu marny poza papierkami jesteś.

Eee to kolega już może sobie majora wydziargać.Oglądałem 'Symetrię", "Skazani na Showshank" i "Zieloną Milę'. Tyle w temacie![]()
Który zabór?
Już nieZabor z Łodzi

Bo obecnie robi 3 magistra, na kierunku internetowy farmazon. Wielu absolwentów tego kierunku juz mamy na forum, takze jest to przyszłościowy kierunek, moze chlopak praktyki ma.Wyobraź sobie, że masz magistra 2 kierunków studiów na topowej technicznej uczelni, zarabiasz >20k, masz piękną kobietę i nowe mieszkanie, które niebawem zamienisz na dom... i musisz wchodzić na jakieś forum o mordobiciu żeby co chwilę o tym pisać jakimś szczochom z internetu![]()
To faktycznie dobre miejsce do praktyki tego kierunkuBo obecnie robi 3 magistra, na kierunku internetowy farmazon. Wielu absolwentów tego kierunku juz mamy na forum, takze jest to przyszłościowy kierunek, moze chlopak praktyki ma.

Lepszego jeszcze nie widzialem w internecie a jest ich wieleTo faktycznie dobre miejsce do praktyki tego kierunku![]()
tu wszyscy maja cudowne zycia a paru szczerych ma same problemy 
20 k to może ma w starych złotych, duperę to ma codziennie inną ale na pornhubie, a mieszkanie to klitka kilka metrów kwadratowych. Uwielbiam tych ludzi sukcesu co nie mają co w życiu robić tylko chwalić się na forum o mordobiciu jakie to nie rokefelery są.To faktycznie dobre miejsce do praktyki tego kierunku![]()