Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

No kurde WHY? Ani to nie był szybki bieg, nie było trzeba rekordu Polski poprawiać a wystarczyło tylko popłynąć swoje... Bardzo szkoda
Zaczynam się martwić o forme Polaków a szczególnie o Kawęckiego...
 
Co za dzień dla Polaków...




Liczymy na zdecydowaną poprawę jak na mistrzynię świata z tego roku przystało




MYSZKA 5 W DRUGIM WYŚCIGU
 
Apropos Tenisa to nie wiem czy tylko ja to zauważyłem ze Djokovic po tym jak Meldonium zostało wykryte i zakazane nagle od mniej więcej tego momentu jego forma z turnieju na turniej jest coraz to gorsza.
 
Apropos Tenisa to nie wiem czy tylko ja to zauważyłem ze Djokovic po tym jak Meldonium zostało wykryte i zakazane nagle od mniej więcej tego momentu jego forma z turnieju na turniej jest coraz to gorsza.
Pierdolisz
 
e tam pierdolenie
w polfinale by byl ostatni i tyle by bylo nadziei
Dokładnie. Nie może być mowy o dobrym przygotowaniu jak gość odpada w eliminacjach. Tu na finał nie było szans, a niektórzy wieszali na nim medale. Nie pamiętam co ile są MŚ w pływaniu, ale tam sporo zawodników co się nie liczy osiąga dobre rezultaty, bo reszta odpuszcza niektóre zawody. Dla nich najważniejsza impreza to IO i tam widać kto jest dobry w te klocki.
 
Trenował i brał doping jak każdy kto chce podnosić ciężary na olimpiadzie.
dzięki za oświecenie, chodzi bardziej o to, że jest debilem, że dał się złapać.. ciekawe czy Adrian też wpadnie bo na bank razem brali..
 
Razem trenują w Mroczy. Jakby nie patrzeć BRAT więc powinien coś o tym wiedzieć jesli brachol faktycznie coś brał
Trzeba mieć nadzieje, że Adrian koksił inaczej niż Tomek i jego próbki będą czyste. BTW, badają wszystkich czy kontrole wyrywkowe?
 
@Moooniaa jest debilem bo dał się złapać? A co miał zrobił? Uciekać oknem jak zobaczył, że idą go skontrolować? Magiczną sztuczką nagle wyczyścić próbki z substancji?
 
@Moooniaa jest debilem bo dał się złapać? A co miał zrobił? Uciekać oknem jak zobaczył, że idą go skontrolować? Magiczną sztuczką nagle wyczyścić próbki z substancji?
wcześniej się wyczyścić, wiadomo, że każdy bierze, z uciekaniem przed komisją no to oczywiście, że nie.. teraz już i tak dupa, szkoda po prostu i wstyd..
 
Back
Top