Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Sportowcy nie dorastają mi do pięt. Oczywiście nie oglądam igrzysk, bo cóż mnie interesują wyniki fizycznych i mentalnych kalek na dopingu.
 
zawsze się musisz przyczepić nie? ignoruj moje posty i wszystkim to wyjdzie na dobre, a ty @respect już nie lamentuj jak zwykła cipa, bo to się nudne robi
Zwykłą cipą to właśnie ty jesteś a na siłę starasz się być niezwykłą. Po prostu przeszkadzasz. W ogólę się nie udzielasz, ominęłaś wszystkie dotychczasowe starty Polaków i nagle wpadłaś powyzywać zawodnika, który wpadł na dopingu.
Powyzywałaś? To możesz już iść.
 
Zwykłą cipą to właśnie ty jesteś a na siłę starasz się być niezwykłą. Po prostu przeszkadzasz. W ogólę się nie udzielasz, ominęłaś wszystkie dotychczasowe starty Polaków i nagle wpadłaś powyzywać zawodnika, który wpadł na dopingu.
Powyzywałaś? To możesz już iść.
to, że się tu nie udzielam 24h na dobę to znaczy, że ominęłam? wszyscy nagle oburzeni za wyzwanie kogoś a co chwilę tu się gorsze rzeczy przewijają, wielcy wrażliwcy, przeszkadzam ci? no wybacz ale to nie jest wyłącznie twoje forum i jeden/kilka moich postów możesz przewinąć w dół bez czytania skoro tak ci to robi, śmiechu warte takie argumenty, szkoda też słów
 
Nie bedzie duza niespodzianka jak odpadnie. Sousa to niezly kocur na hardzie.

Racja, całe 2 mecze z ostatnich 10 wygrał na hardzie. :mamed: A tak bardziej serio to będzie niespodzianka dla wielu bo Del Potro urósł do rangi faworyta po wyeliminowaniu Nole.
 
Racja, całe 2 mecze z ostatnich 10 wygrał na hardzie. :mamed: A tak bardziej serio to będzie niespodzianka dla wielu bo Del Potro urósł do rangi faworyta po wyeliminowaniu Nole.
No i? Nie zmienia to faktu, ze na hardzie jest dobry. Z DP zrobiono boga, bo pokonal po dwoch tie - breakach Djoko, ktory ma podejscie do IO jak Isia.

Pisalem juz wczesniej, lubie DP, ale jeszcze bardzo daleko mu do dawnej formy.
 
Młoda Tajka zajebisty występ w rwaniu. 113kg było dzisiaj poza zasięgiem ale 110 to i tak kapitalny rezultat, który stawia ją w b.dobrej pozycji przed podrzutem. Druga z Tajek traci 8kg ale za to ma lepszy podrzut i jej pogoń za złotem może wywindować ją nawet na ponad 140kg (WR 141 Chinki Deng)
 
"Szczerze mówiąc nie wiem, co się stało. Chyba mi się to śni, brak mi słów. Przez 10 lat trenowałem dla naszego kraju, 20 lat spędziłem na treningach i nigdy się nie dopingowałem. I nagle wyskakują mi z taką informacją. Miałem trzy kontrole przed przyjazdem do Rio i wszystkie były negatywne. Nawet godziny nie spędziłem w wiosce i od razu wzięty zostałem na kontrolę. 6 sierpnia dowiedziałem się, że próbka była pozytywna" - powiedział Tomasz Zieliński, który został wykluczony z igrzysk.
 
"Szczerze mówiąc nie wiem, co się stało. Chyba mi się to śni, brak mi słów. Przez 10 lat trenowałem dla naszego kraju, 20 lat spędziłem na treningach i nigdy się nie dopingowałem. I nagle wyskakują mi z taką informacją. Miałem trzy kontrole przed przyjazdem do Rio i wszystkie były negatywne. Nawet godziny nie spędziłem w wiosce i od razu wzięty zostałem na kontrolę. 6 sierpnia dowiedziałem się, że próbka była pozytywna" - powiedział Tomasz Zieliński, który został wykluczony z igrzysk.
zanieczyszczone odzywki, proste
 
"Szczerze mówiąc nie wiem, co się stało. Chyba mi się to śni, brak mi słów. Przez 10 lat trenowałem dla naszego kraju, 20 lat spędziłem na treningach i nigdy się nie dopingowałem. I nagle wyskakują mi z taką informacją. Miałem trzy kontrole przed przyjazdem do Rio i wszystkie były negatywne. Nawet godziny nie spędziłem w wiosce i od razu wzięty zostałem na kontrolę. 6 sierpnia dowiedziałem się, że próbka była pozytywna" - powiedział Tomasz Zieliński, który został wykluczony z igrzysk.

Spisek.Ustawka.Wrobienie.

Kołecki wykluczył go z grupy jadącej na Igrzysk za brak dyscypliny, ciągłe zwolnienia lekarskie i trening poza głównym obozem przygotowawczym. Cos w ten deseń. Ostatecznie po zebraniu związku zarządu, Tomek został przywrócony. Ktoś tam też jeszcze z nim wrócił do kadry po wcześniejszym wydaleniu
#teoriaspiskowa
 
Back
Top