Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

"Szczerze mówiąc nie wiem, co się stało. Chyba mi się to śni, brak mi słów. Przez 10 lat trenowałem dla naszego kraju, 20 lat spędziłem na treningach i nigdy się nie dopingowałem. I nagle wyskakują mi z taką informacją. Miałem trzy kontrole przed przyjazdem do Rio i wszystkie były negatywne. Nawet godziny nie spędziłem w wiosce i od razu wzięty zostałem na kontrolę. 6 sierpnia dowiedziałem się, że próbka była pozytywna" - powiedział Tomasz Zieliński, który został wykluczony z igrzysk.

Może krem na hemoroidy był ze sterydami ..
 
Po pierwsze - z tej perfidnej kamery to chuja widać, co się przy siatce dzieje,
Po drugie - nie wiem jak ten Matkowski niedźwiedź ogarnia tego tenisa,
Po trzecie - daliby im jakieś dopasowane koszulki, bo jak w workach...
 
Kamera strasznie ujowo ulokowana, fakt. Co Wy z tym brzuchem Matkowskiego? Odkąd się interesuję tenisem on tak wygląda, co nie przeszkadza mu grać na światowym poziomie.
 
Po czwarte - TVP nie ogarnia i pokazuje ten sam mecz na obu antenach.

W deblu nie trzeba biegać to i nie przeszkadza.
 
Kamera strasznie ujowo ulokowana, fakt. Co Wy z tym brzuchem Matkowskiego? Odkąd się interesuję tenisem on tak wygląda, co nie przeszkadza mu grać na światowym poziomie.
No właśnie dlatego napisałem, że dziwię się jak on tak ogarnia z tym brzucholem :D
 
Jeszcze tylko porażka w MIXIE co będzie też raczej formalnością, w pierwszych dwóch rundach i koniec Polskich tenisistów w RIO, może i dobrze, katastrofalny występ. Szkoda, że Radwańska bez awansu mielibyśmy kilka fajnych wieczorów więcej. Dzisiaj nudny dzień, mogłaby grać tak o 0:00...
 
Jeszcze tylko porażka w MIXIE co będzie też raczej formalnością, w pierwszych dwóch rundach i koniec Polskich tenisistów w RIO, może i dobrze, katastrofalny występ. Szkoda, że Radwańska bez awansu mielibyśmy kilka fajnych wieczorów więcej. Dzisiaj nudny dzień, mogłaby grać tak o 0:00...
Przewaga jednego przełamania, pierwszy set i już mówisz o porażce?
 
On jest tragiczny. Czy to w piłce, czy w tenisie. Usypiacz straszny
Najlepsze jest to, że ma tyle imprez skomentowanych w TVP. Jedyny turniej gdzie wypadł w miare nieźle to było Euro 2012, jakby nakręcony był tym że turniej w POL, mimo że komentował grupę na Ukrainie akurat.
Reszta imprez komiczna,fatalna w jego wykonaniu.
 
  • Like
Reactions: mat
Jeszcze tylko porażka w MIXIE co będzie też raczej formalnością, w pierwszych dwóch rundach i koniec Polskich tenisistów w RIO, może i dobrze, katastrofalny występ. Szkoda, że Radwańska bez awansu mielibyśmy kilka fajnych wieczorów więcej. Dzisiaj nudny dzień, mogłaby grać tak o 0:00...
W sumie to jeszcze mikst zostanie Kubotowi i Radwańskiej, czyli jeszcze chwila tenisa w polskim wykonaniu.
 
Jeszcze się okaże, że poza Majką i kulomiotem i mlociarzmi, nic nie zdobędziemy...
#pesymista
Jeszcze dysk raczej pewniak. Ale liczę na kilka niespodzianek w lekkoatletyce.

Działa wam ten stream TVP dobrze czy tnie?
 
Back
Top