Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Włodek jest jak Szpaku - w chuj pomyłek i genialna atmosfera.
Babiarz to orkiestra - pływanie, lekka,łyżwy figurowe. Na wszystkim zna się nieźle.
Dębowski siatkę plażową fajnie ogarnia, z halową IMHO gorzej.
Brakuje Ryśka Łabędzia do kosza
 


Który ma wiedzę największą, a którego po prostu fajnie się słucha wg Was?
Ja tam Włodka i Babiarza lubię.

Włodka lubię z sentymentu. Niby się czasem myli, czasem gada o niczym, ale ten głos pamiętam od dziecka. Jestem wielkim fanem warsztatu Jacka Laskowskiego, będzie komentował m.in. siatkę i ręczną. Do tego Dębowski szaleje przy siatkówce (niby drze mordę na całego, ale generalnie jest spoko), Babiarz to wielki pasjonat, dobrze się go słucha. No i Rudziński przy lekkoatletyce w parze z Jóźwikiem mi pasują. A, jeszcze Seba Szczęsny przy ciężarach też jest akceptowalny :)
 
Włodka lubię z sentymentu. Niby się czasem myli, czasem gada o niczym, ale ten głos pamiętam od dziecka. Jestem wielkim fanem warsztatu Jacka Laskowskiego, będzie komentował m.in. siatkę i ręczną. Do tego Dębowski szaleje przy siatkówce (niby drze mordę na całego, ale generalnie jest spoko), Babiarz to wielki pasjonat, dobrze się go słucha. No i Rudziński przy lekkoatletyce w parze z Jóźwikiem mi pasują. A, jeszcze Seba Szczęsny przy ciężarach też jest akceptowalny :)
Jak z ciężarami stoimy? BRASADA ściga?
 
Jak z ciężarami stoimy? BRASADA ściga?
Raczej przyzwoicie się kryjemy :) Ale ludzie z BRASADA raczej wolno biegają, więc w razie czego można uciec przed kontrolą. Wiem, bo mi Wanderlei mówił :D

Ja upatruję szansy w Zielińskim (-94 kg) i może Bonk zaskoczy (-105 kg).
 
Raczej przyzwoicie się kryjemy :) Ale ludzie z BRASADA raczej wolno biegają, więc w razie czego można uciec przed kontrolą. Wiem, bo mi Wanderlei mówił :D

Ja upatruję szansy w Zielińskim (-94 kg) i może Bonk zaskoczy (-105 kg).
Tych znam. Może coś nowego wyskoczy. Lubię jak kupa żelastwa wisi nad człowiekiem.
 
Tych znam. Może coś nowego wyskoczy. Lubię jak kupa żelastwa wisi nad człowiekiem.
Może brat Zielińskiego - Tomek, no i jeszcze Arkadiusz Michalski w -105. Obaj są medalistami tegorocznych ME, ale wydaje mi się, że brakuje im kilku kilo do czołówki światowej. Chociaż... kto wie, Igrzyska rządzą się swoimi prawami.
 
Cholera Bęben stajesz się moim ulubionym forumowiczem. Przy następnych mistrzostwach świata w kopanej zapłacimy ci za komentarz do meczy live.
 
Jako, że Igrzyska już wystartowały, a za nami seria spotkań damskiego futbolu, mała ciekawostka.

Abigail chciała być piłkarką. Kontuzja zablokowała jej karierę. Gdyby nie to, może grałaby właśnie na IO...
Żałujecie, że jej nie wyszło z soccerem?

 
Jako, że Igrzyska już wystartowały, a za nami seria spotkań damskiego futbolu, mała ciekawostka.

Abigail chciała być piłkarką. Kontuzja zablokowała jej karierę. Gdyby nie to, może grałaby właśnie na IO...
Żałujecie, że jej nie wyszło z soccerem?


Musiałaby sobie pomniejszać cycki jak Halep :D
 
Na fb się pochwaliłem kilkoma starymi fotami, tutaj też coś wrzucę:
Renata z klasyczną stylówką turystyczną: klapki + sandacze:
sydney19.jpg

sydney1.jpg
Wspomnienie mam takie, że Magda miała wtedy osiemnastkę. Przypadło mi otwieranie szampana i niestety zalałem Rybickim sukno na stole do snookera :facepalm:

Wrzuciłbym coś jeszcze, ale ciągle zapominam poskanować wszystkiego, jak jestem w domu, w ciul mam tych fotek z olimpijczykami...
 
Na fb się pochwaliłem kilkoma starymi fotami, tutaj też coś wrzucę:
Renata z klasyczną stylówką turystyczną: klapki + sandacze:View attachment 3794

View attachment 3795 Wspomnienie mam takie, że Magda miała wtedy osiemnastkę. Przypadło mi otwieranie szampana i niestety zalałem Rybickim sukno na stole do snookera :facepalm:

Wrzuciłbym coś jeszcze, ale ciągle zapominam poskanować wszystkiego, jak jestem w domu, w ciul mam tych fotek z olimpijczykami...
O kurwa, Bęben bez bębna !
 
Back
Top