Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Są już drabinki tenisowe, jak widzicie szanse Radwańskiej ? IMO półfinał jest realny przy dobrej grze Agnieszki ale turnieje przed IO nie napawały optymizmem, m.in. mecz z Pavlyuchenkova.
 
Są już drabinki tenisowe, jak widzicie szanse Radwańskiej ? IMO półfinał jest realny przy dobrej grze Agnieszki ale turnieje przed IO nie napawały optymizmem, m.in. mecz z Pavlyuchenkova.
Mam nadzieję, że odpadnie jak najszybciej
 
Dlaczego nie lubisz Isi? :joe:
Krakowska Favela Ci śmierdzi??? :DC:


Czasy się zmieniają, 24 lata mijają jak z bicza strzelił, a faworytem do złota ciągle Kubańczyk Savon :joer:
Już kiedyś pisałem. W sumie za to samo, co Jerzyka.
Z resztą, ona i tak odpadnie wcześniej, w końcu na io nie ma dużej kasy, po co się męczyć
 
Agnieszka-Radwanska-ESPN-Body-Issue.png
 
Dlaczego nie lubisz Isi? :joe:
Krakowska Favela Ci śmierdzi??? :DC:


Czasy się zmieniają, 24 lata mijają jak z bicza strzelił, a faworytem do złota ciągle Kubańczyk Savon :joer:

Chyba nikt nie lubi Isi, kurwa ja nie lubię nawet jak ktoś mówi "isia"
 
Widziałem niedawno jakiś mecz Radwańskiej i forma dramat chuja zdziała na tych Igrzyskach :)

EDIT: A Janowicz to chyba najwieksza pizda w polskim sporcie
 
"Isia" ma szansę coś ugrać na jakimś turnieju jak nie trafi na Williams, Szarapovą, Azarenkę, Errani, Halep, Kerber, Muguruzę, Keys, Vinci, Cibulkovą, Kvitovą, Pliskovą itd. itd. Reasumując, jak wystartuje sama to wygra.
 
"Isia" ma szansę coś ugrać na jakimś turnieju jak nie trafi na Williams, Szarapovą, Azarenkę, Errani, Halep, Kerber, Muguruzę, Keys, Vinci, Cibulkovą, Kvitovą, Pliskovą itd. itd. Reasumując, jak wystartuje sama to wygra.
I sklep Louis Vitton. Jeśli jest w okolicy, to nie ma bata, że dojdzie do finału. Pokusa zakupów jest zbyt duża :mamed:
 
"Isia" ma szansę coś ugrać na jakimś turnieju jak nie trafi na Williams, Szarapovą, Azarenkę, Errani, Halep, Kerber, Muguruzę, Keys, Vinci, Cibulkovą, Kvitovą, Pliskovą itd. itd. Reasumując, jak wystartuje sama to wygra.
No niestety, u niej to nawet jak te wszystkie wymienione przez Ciebie zawodniczki(wliczając itd.) odpadną, skreczują lub w ogóle nie wystartują, to znajdzie się jakaś Szaraczkova z chuj wie której setki rankingu, która akurat bd grała turniej życia:DC:
 
Back
Top