Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

"Isia" ma szansę coś ugrać na jakimś turnieju jak nie trafi na Williams, Szarapovą, Azarenkę, Errani, Halep, Kerber, Muguruzę, Keys, Vinci, Cibulkovą, Kvitovą, Pliskovą itd. itd. Reasumując, jak wystartuje sama to wygra.
Ech niestety jej nie będzie :cry:Jestem wielkim fanem jej...
dupska
 
Serio, tak jej nie lubicie?
Tak jak pisałem, mam wyrypane na to co mówi, bo nieśledzę, ale jak będzie grała z kimkolwiek, to kibicuję Polce.

A ta gra jeszcze?
e2f5f747e3083ca8d4c2648118b6fb9b.jpg


:lizoremotmaly2::lizoremotmaly2::lizoremotmaly2::lizoremotmaly2::lizoremotmaly2::lizoremotmaly2:
:lizoremotmaly2::lizoremotmaly2::lizoremotmaly2::lizoremotmaly2::lizoremotmaly2::lizoremotmaly2:
:lizoremotmaly2::lizoremotmaly2::lizoremotmaly2::lizoremotmaly2::lizoremotmaly2::lizoremotmaly2:
 
Strzelectwo - Sobota 06.08.2016
Pistolet Pneumatyczny 10m. (mężczyźni)
Eliminacje są o 18:00 , finał 20:30

Do finału wchodzi najlepsza 8 z eliminacji,zasad i innych rzeczy nie będę opisywał bo #nikogo
Dlatego opiszę moje przewidywania.

Finałowa 8ka - kolejność przypadkowa :
WU Felipe Almeida (Brazylia) - objawienie ostatnich 2 lat,młody brazylijczyk kręci się w okolicach podium wygrywając 2 rundy Pucharu Świata w 2016,ale podczas Pucharu Świata w Rio De Janeiro nie przechodzi przez eliminacje i zajmuje 16 miejsce.Pomimo,że u Buków stawiany jest w roli jednego z faworytów(4,50 wygra, 1,70 miejsce 1-3) to ja uważam,że może się obsrać przed własną publiką i ponownie nie przejść przez eliminacje.Warto jednak zaznaczyć,że jak już się dostawał do finału to przeważnie stawał na podium.
JONG-OH Jin (Korea Południowa) - jeden z najbardziej utytułowanych pistoleciarzy w historii,Anderson Silva strzelectwa.Trzy złote i dwa srebrne medale IO.W konkurencji pistolet pneumatyczny 10m. - 1 złoty medal (Londyn 2012) i 1 srebrny medal (Pekin 2008).Zarówno rekord z eliminacji jak i finału(ustanowiony w 04.2015) należy do niego.Pomimo zdobytych medali i ustanowionych rekordów jak dla mnie nie jest faworytem (U Buków 3,75 wygra , 1,50 miejsce 1-3).W ubiegłym roku zmienił pistolet na inny model i i ustanowił rekord świata w finale ale od tamtej pory nic ciekawego nie pokazał.Od pewnego czasu ma problemy żeby przejść eliminacje,a jak już się uda to zajmuje miejsce 3-8.Oczywiście są to Igrzyska i może pokazać,że dalej liczy się w grze.Mimo wszystko uważam,że zajmie 3-5 miejsce.
OMELCHUK Oleh (Ukraina) - w zasadzie to tylko po nim nie wiem czego się spodziewać.Ukrainiec w tym roku ma życiówkę,wygrał Puchar Świata w Monachium i był 4 w Rio ale nie przekonuje mnie i mam wrażenie,że nie utrzymał formy do Igrzysk.Nie będę zaskoczony jak nie wejdzie do finału ale jeśli już mu się to uda to... #USADAcheckthisguy
Mikec Damir (Serbia) - mój faworyt do zdobycia złota.Od dłuższego czasu oglądam jego starty i z każdą imprezą udowadnia,że może rywalizować z najlepszymi.Nieraz stawał na podium,a głównym powodem stawiania na niego jest fakt,że na Pucharze Świata w Rio był drugi i eliminacje przeszedł z najlepszym wynikiem.Jeśli na Igrzyskach dojdzie do finału to może być dużą sensacją, kurs 25,00 wygra , 6,00 miejsce 1-3.
PANG Wei (Chiny) - mistrz Olimpijski z Pekinu,mistrz świata z 2006 - wygląda jakby swoje najlepsze lata miał już za sobą i raczej w Rio niczym nie zaskoczy.Okolice 4 miejsca są realne ale wątpię żeby można było się coś więcej po nim spodziewać.
CARRERA Pablo (Hiszpania) - Pablo od kilku lat nie wypada z Top8 światowego strzelectwa,regularnie wchodzi do finałów i zajmuje wysokie lokaty.Startował w Londynie i zajął 6 miejsce w finale.W tym roku wygrał rundę Pucharu Świata w Rio De Janeiro ale czy to wystarczy,aby wygrać w finale IO?Raczej nie,zdarzały mu się błędy podczas największych imprez i myślę,że tym razem nie będzie inaczej.Okolice 5-6 miejsca to prawdopodobnie max. jego możliwości.
COSTA Joao (Portugalia) - Costa,dziadek Costa(52 l.) to taki Dan Henderson strzelectwa.Wiek w strzelectwie niby nie ma znaczenia ale pewnego poziomu już nie przeskoczy.Mimo to Costa potrafi jeszcze zaskoczyć i niejednemu małolatowi pokazał na przestrzeni ostatnich 2 lat,że jeszcze liczy się w czołówce.Weteran Igrzysk (to już będą jego 5),który dalej ma problemy żeby przejść eliminacje i zaistnieć w finale.Udało mu się to tylko w 2000 i 2012 zajmując 7 miejsce.Jeśli przejdzie do finału to niestety nie widzę go dalej jak 7-8 miejsce.
RAI Jitu (Indie) - tego zawodnika zostawiłem sobie na sam koniec i to nie bez powodu.Jitu od 2 lat mocno zaatakował czołówkę i to z sukcesami.Walczy do samego końca nawet jak już wie,że odpadnie.Jeden z moich betów ale nie stawiałbym go w roli faworyta lecz zawodnika,który ma bardzo duże szanse na podium.Kurs 3,50 miejsce 1-3.

Są jeszcze z 2 osoby,które mogą zaskoczyć ale to jest coś w stylu Bisping - Rockhold więc nie ma co ich rozkminiać :D

Ode mnie lecą bety : Mikec Damir wygra za jakąś rozsądną sumę oraz Jitu Rai solo lub z Jin Jongohem.
Poszlo Damir 1-3 @8.50 i Rai 1-3 @3.50 (unibet)
dzieki, bedzie sie lepiej ogladalo :D
 
Poszlo Damir 1-3 @8.50 i Rai 1-3 @3.50 (unibet)
dzieki, bedzie sie lepiej ogladalo :D
Polecam jeszcze :
karabin pneumatyczny 10m. (Kobiety)
Du Li (Chiny) miejsce 1-3

oraz
pistolet pneumatyczny 10m. (Kobiety)
Olena Kostevych (Ukraina) miejsce 1-3
 
  • Like
Reactions: mat
Polecam jeszcze :
karabin pneumatyczny 10m. (Kobiety)
Du Li (Chiny) miejsce 1-3

oraz
pistolet pneumatyczny 10m. (Kobiety)
Olena Kostevych (Ukraina) miejsce 1-3
Nagay ma szanse na choć jeden finał? Bo jak o Bogackiej poczytałem, to jednak daleko od dawnej formy jest...
 
Back
Top