Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Widziałem te stroje i mnie osobiście ciuchy dziewczyn nie przeszkadzały - nawet spoko. Natomiast ubiór męski "to jest kurwa jakiś dramat".
BTW. Mówiłem, że wybiorą kogoś z dupy przy zapalaniu znicza.
 
A wiesz dlaczego tylko 3 miejsce?
Jebany skurwysyn irlandzki!

Inne "dziwne" zakończenia olimpijskiego maratonu:
1900 - Fast SWE myli źle oznakowaną trasę, nadrabia 4km, zamiast wygrać jest trzeci
1904 - Lorz USA podjeżdża stopem 26km, afera, DQ
1908 - Pieri ITA mdleje kilkukrotnie na stadionowym finiszu,pomagają mu stewardzi, DQ (potem medal uznania MKOl)
1960, 1964 - Abebe ETH na boska wygrywa
Tak mi się przypomniało
 
Last edited:
Jebany skurwysyn irlandzki!

Inne "dziwne" zakończenia olimpijskiego maratonu:
1900 - Fast SWE myli źle oznakowaną trasę, nadrabia 4km, zamiast wygrać jest trzeci
1904 - Lorz USA podjeżdża stopem 26km, afera, DQ
1908 - Pieri ITA mdleje kilkukrotnie na stadionowym finiszu,pomagają mu stewardzi, DQ (potem medal uznania MKOl)
1960, 1964 - Abebe ETH na boska wygrywa
Tak mi się przypomniało
podjezdza stopem dobre :mamed:
 
Kiedy finały z Phelpsem i Kawęckim mają być? Orientuje się ktoś? Wiem, że jeszcze eliminacji nawet nie było, ale chodzi mi o to kiedy i na którą są zaplanowane finały na ich dystansach i stylach, bo raczej pewne, że znajdą się w finale.
 
Kiedy finały z Phelpsem i Kawęckim mają być? Orientuje się ktoś? Wiem, że jeszcze eliminacji nawet nie było, ale chodzi mi o to kiedy i na którą są zaplanowane finały na ich dystansach i stylach, bo raczej pewne, że znajdą się w finale.

Kawęcki 200 grzbietem 11 sierpnia - 3:22
Phelps ale w których konkurencjach?
 
Kiedy finały z Phelpsem i Kawęckim mają być? Orientuje się ktoś? Wiem, że jeszcze eliminacji nawet nie było, ale chodzi mi o to kiedy i na którą są zaplanowane finały na ich dystansach i stylach, bo raczej pewne, że znajdą się w finale.

Zielone eliminacje, czerwone finały

CpK5_QrWEAEktu6.jpg:large
 
Na co dzień można nie pałać sympatią do danej dyscypliny sportowej ale u mnie Igrzyska sprawiają, że ogladam je z zainteresowaniem. Teraz czekam na 13:30 aby obejrzeć sobie strzelectwo z Sylwią i Agą @MMAkłowicz
 
Jak na co dzień mam kolarstwo daleko gdzieś tak teraz się wkręciłem i będę śledził dzisiaj, przynajmniej ostatnie 30 min :)

E: No właśnie @VoRaNeK . Mam tak samo :)
 
Tak zerkam jednym okiem w tv jak wioslarze płyną. Nic się nie dzieje, a Szpakowski ciągle nawija :benny:
Szacun. Na chwilę sciszyłem głos i się przestraszyłem, jak zawiało nudą i szybko zglośniłem.
Teraz nie oglądam wcale, a słucham sobie podcast Szpaka :robbie:
 
Natan Węgrzycki-Szymczyk zajął drugie miejsce w biegu eliminacyjnym i awansował do ćwierćfinału wioślarskich jedynek



Ciekawe co tam się działo. Czekam na wideło xD
ZARAZ START!

 
Nagay ostatecznie 29, Bogacka 40 i brak awansu do finału

Najlepszy wynik w eliminacjach uzyskała China Du Li 420,7 co jest rekordem igrzysk

8 zawodniczka uzyskała 415,9 a 29-Nagay 412,8 także do awansu jak na tę konkurencje zabrakło sporo
 
Nagay ostatecznie 29, Bogacka 40 i brak awansu do finału

Najlepszy wynik w eliminacjach uzyskała China Du Li 420,7 co jest rekordem igrzysk

8 zawodniczka uzyskała 415,9 a 29-Nagay 412,8 także do awansu jak na tę konkurencje zabrakło sporo
3 punkty na stare przepisy. W rzeczywistości to jak różnica 10,1 vs 10,4 co trzeci strzał... nie tak dużo
 
Bardzo ciekawy mecz piłkarek ręcznych na TVP Sport. Do przerwy Gospodynie prowadzą 17-16 z Norweżkami które przegrywały już nawet 5 punktami.
 
Back
Top