Igrzyska Olimpijskie 2012

@tomano



Przecież Damian próbował akcji, ale Egipcjanin wybronił i później wylosował korzystniejszą pozycję co pozwoliło mu zapunktować i wygrać.
 
@Tidzej



O kurna ale KO, ale to byly wlasnie uroki japonskiego MMA. Debiutant walczył z gosciem ktory mial do tej walki 15 pojedynkow na koncie :). Nooo teraz jest powód do zemsty K&L pewnie juz rozmyslają na ktorej rozpisce Dawida i Gabera umieścic.
 
ja mam nadzieje ze kolo 20:30 powalczy, co bym zdazyl do domu dojechac i tv odpalic xD



ciezary dzis startuja od 20?
 
Arlovski, tak walczy koło 20, po walce Zugaj - Noumonvi pojawi się info o której walczy na oficjalnej stronie igrzysk, którą wrzuciłem kilka postów wyżej.
 
Mialo byc inaczej, a jest jak zawsze. Wielkie oczekiwania, kibicowanie i (Egipcjanin niech dopowie reszte). Nie wiem na co czekal Polak w 3 rundzie. Moze mi ktos wyjasnic? Sam powinien przewrocic oponenta, a nie biernie czekac.


Polak będzie walczył o brązowy medal, a tu już pierdolenie specjalistów.
 
zoom



Tak, planowany start o 20 polskiego czasu.



Bonk ma zacząć rwanie od 185, Dołęga od 190.
 
Nie wiem jak TVP podzieli transmisje, bo zaraz mecz o półfinał zagrają Fijałek z Prudlem, także streamy do zapasów w gotowości :)



Jakby ktoś miał dobrą jakość może sie podzielić :)
 
Mialo byc inaczej, a jest jak zawsze. Wielkie oczekiwania, kibicowanie i (Egipcjanin niech dopowie reszte). Nie wiem na co czekal Polak w 3 rundzie. Moze mi ktos wyjasnic? Sam powinien przewrocic oponenta, a nie biernie czekac.


Oponenta, hehe. Rozpierdala mnie to zangielszczanie wszystkiego co można.
 
Juz ida zapasy ?? Gdzie? Dajcie streama, bo na tvp 2 idzie siatka plażowa i niestety juz przegralismy 1 seta.
 
Melonin Nouvoumi (ten co go oszukali z Gaberem) będzie rywalem Janikowskiego w walce o brąz. Za chwilę pierwszy repasaż Banaka.
 
@Comber


Nie wiem o co Ci chodzi. Kapitalnie wystawia, dobrze broni, dobrze atakuje. Miał po prostu krociutki kryzys. Teraz jest wszystko ok.
 
Back
Top