Igrzyska Olimpijskie 2012

@Massimo86



Nigdy w zyciu nie trafimy na Niemcow. Ostatni mecz graja z Brazylia, a sa teraz na 5 miejscu. Serbia lub Brazylia i ja sie z tego ciesze, bo ogladajac ich wczorajszy mecz, to ani jedni ani drudzy forma nie grzesza. Brazylia sie juz sypie pomalu. Widac brak Andre, Gustavo, Giby i Andre Hellera z ich druzyny marzen.
 
@TwardyB - coś przeoczyłeś, bo Niemcy teraz są na 4tym miejscu i jest duża opcja, że na nim pozostaną. Sprawdź dokładnie terminarz.
Poza tym, brak wymienionych przez Ciebie zawodników nie przeszkadzał Brazylii w ostatnich kilku latach w odnoszeniu sukcesów...

@Massimo86 - nie widzę Włochów w pojedynku z Brazylią czy Rosją...
 
Jest nawet duża szansa, że Serbia i Niemcy wygrają swoje ostatnie mecze, bo tak i dla Rosji jak i Brazylii ostatnii mecz w grupie jest o pietruszkę







BTW, Michael Phelps zakończył karierę i świetnie notkę dał Stec na swoim blogu

Wyczyny Amerykanina doceniam, ale bez przesady. Sporządziłem na szybko aktualną klasyfikację medalową XXI-wiecznych igrzysk i widzę, że choć Phelps powygrywał więcej niż reprezentacja Polski (osiem olimpijskich triumfów), to nie umiał wpłynąć nawet do czołowej dziesiątki:



1) Chiny 98 złota



2) USA 80 (bez medali Phelpsa)



3) Rosja 53



4) Wlk. Brytania 40



5) Niemcy 34



6) Australia 32



7) Korea Płd. 31



8) Japonia 27



9) Francja 26



10) Włochy 23



11) Ukraina 18 (10 sreber)



12) Phelps 18 (2 srebra)



13) Holandia 14
 
Nie wiem czy ktoś pisał o tym wcześniej, generalnie jestem przeciwnikiem hejtowania wszystkiego co robi TVP w związku z realizacją igrzysk o czym pisałem już wcześniej , ale to co zrobili wczoraj to jakaś kpina. Jak można puszczać z odtworzenia finał 100m kobiet? Główne wydarzenie wieczoru na stadionie lekkoatletycznym a oni nie potrafili wejść w odpowiednim momencie z pasmem reklam reklam żeby zdąrzyć wrócić na finał?



Szkoda Zosi Klepackiej i takiego czeskiego błędu. Sprawa byłaby otwarta nawet jeśli chodzi o złoto.
 
Ta notka Steca jest bez sensu, 1 facet kontra reszta Świata, sorry ale to powód do wstydu dla większości krajów a ogromna duma dla tego pływaka.
 
Nie wiem czy ktoś o to pytał, ale dużo stron to nie chce mi się czytać: co wąchają Ci co podnoszą ciężary przed wyjściem? takie małe buteleczki? i co to daje?
 
Wydaje mi się, że nic innego jak sole trzeźwiące. Kilka razy niuchnąłem, daje to chwilowe pobudzenie.



Mamy linka do walki Karoliny Michalczuk?:-)
 
^ na rozpisce na jakiejs stronie pisze ze dopiero o15:30 zaczyna walke , teraz jakas ruska sie leje
 
Klepacka po dzisiejszym wyscigu , 5 w generalce narazie



Kusnierewicz i Zycki zakonczyli juz IO na 8 miejscu w generalce , byly to ostatnie Igrzyska Kusnierewicza







Odchodza po tych IO jak narazie Pyrek, Kusnierewicz , Jedrzejczak , Gruchała
 
ja tam licze po ciuchu na medal wieczorem w rzucie mlotem ;]







a co do boku, to nie ogladam, ale to, ze polka przegra jakos mnie nie dziwi
 
Parcie do przodu bez ciosów, za podwójną gardą, przy celnie bijącej Indyjce nie mogło przynieść zwycięzkiego rezultatu. Moja cicha nadzieja medalowa odpadła w pierwszej walce.
 
teraz wpadlo mi do glowy takie pytanie, czemu np. w io wyspiarze wystepuja pod flaga wielkiej brytanii, a juz np w pilce noznej jest podzial na anglie, szkocje itd?
 
W piłce nożnej istnieją federacje z Anglii, Walii, Szkocji, Irlandii Północnej, które należą do najstarszych na świecie. W MKOl zreszony jest Brytyjski Komitet Olimpijski.
 
cwaniaki ;p



zawsze lepiej tak wygladaja w tabeli medalowej



.....



zmieniajac temat, sledze relacje tekstowa bo nie mam mozliwosci ogladac zmagan teraz, ale chyba szanse medalowe w zeglarstwie nam odplywaja
 
Szanse Miarczyńskiego powoli toną, ale może odrobi w drugiej połowie wyścigu. Klepacka ma wciąż spore szanse na srebro.



EDIT: Przemek już nadrobił, wyprzedził Niemca i powalczy we wtorek o brąz.
 
Federer niezłe lanie dostał. Spodziewałem się w miarę spokojnego zwycięstwa Szwajcara, a tu proszę Murray zagrał fantastycznie, a Roger czuł jeszcze w nogach mecz z Del Potro. Nie przypominam sobie meczu, w którym był w stanie wygrac tylko 7 gemów w trzech setach.
 
Back
Top