Igrzyska Olimpijskie 2012

kovu

Jungle Fight
Heavyweight
olimpiada-londyn-2012


image.jpg


Igrzyska tuż tuż a nie zauważyłem takiego tematu, więc postanowiłem założyć, żeby zebrać wszystko w jednym miejscu :)







Przewidywany koszt IO w Londynie to 10 mld funtów.



Całkowita ilość biletów dostępnych w sprzedaży to 7,7 mln.



Niektóre środowiska muzułmańskie oprotestowały olimpiadę, gdyż będzie ona odbywać się równolegle z miesiącem Ramadanu, co bardzo pomniejszy szanse sportowców wyznających Islam.



Konkurencje żeglarskie zostaną rozegrane w Portland - 190 km od centrum Londynu.



Szacunki mówią, że zmagania sportowców będzie śledziło przed telewizorami 4 mld widzów.
 
Jak już to Igrzyska Olimpijskie. Olimpiady nie da się umiejscowić.



Poza tym to nie było już takiego tematu?
 
Koniecznie należy zmienić tytuł na Igrzyska 2012 albo Londyn 2012!



A jak już jesteśmy w temacie, to Janusz Wojnarowicz już w I rundzie zmierzy się z Teddym Rinerem. Francuz to murowany kandydat do złota. Paradoksalnie to nie takie złe losowanie, bo Riner raczej dojdzie do finału, a to oznacza, że Wojnarowicz będzie miał szansę na brąz w repasażach. Najciężcy judocy walczyć będą w następny piątek.
 
http://londyn2012.tvp.pl/7808345/48-kg-eliminacje-k-60-kg-cwiercfinaly-m



Transmisja z Judo.
 
Już się bałem, że to spieprzy doszczętnie. Ostatni strzał rewelacja. Brawo!
 
Mało emocji coś tam w tych paniach :) Zdobyła srebrny medal a jej twarz sugerowała jakby znalazła kupon na paczkę lejsów :D
 
Nie wiem jak Wy ale ja strzelectwa nie uznaje jako sportu. Przynajmniej dołącząm do tej samej kategorii co szachy albo brydż.
 
Do strzelectwa nic nie mam. Nie uznaje za to wszystkich dziwactw z "notami za styl". Byłeś najlepszy, ale w złym stylu, więc będziesz czwarty.
 
Back
Top