Igrzyska Olimpijskie 2012

Oglądał ktoś otawrcie i wie może, jak nazywa się piosenka, której fragment leciał między występami śmiesznie ubranego czarnego rapera?
 
@up



masz liste utorów



http://www.eurosport.pl/igrzyska-olimpijskie/tracklista-z-ceremonii_sto3364354/story.shtml



Może to ta



Kano & Mikey J -- Random Antics
 
Fajnie ,że jest medal ale spodziewam się ,że Polacy zdobędą medale głównie w mało znaczących dyscyplinach ,które mało kogo na codzien obchodzą.
 
Zapewne tak , ale ja najbardziej licze na medal Polaków w siatkówce , on mnie najbardziej ucieszy.
 
Cieszmy się że jest pierwszy medal :) oby Radwańska zdobyła złoto, bo dziewczynie się należy.
 
więcej szumu wokół tej olimpiady niz faktycznych emocji. Piłka nożna kobiet, piłka ręczna kobiet, kolarstwo przez 6 godzin, wioślarstwo :-)
 
mi chodza ladnie, tam mozna zmienic nawet na 4500 kbit/s (takie strzaleczki gora/dol), ale aspect ratio w trybie pelnoekranowym sie strasznie mi rozjezdza ;/







edit: mozna recznie powiekszyc okienko (ctrl +) i nie ma problemu z AR :)
 
Ja oglądam. Jakość słaba, ale może dlatego, że równocześnie słucham Raportu o stanie świata
 
jak zwykle perfekcyjne przygotowania tvp... mam oglądac jakis gejkow na rowerkach omg
 
smigaja wszystkie relacje caly czas w hd... moze nie macie silverlighta albo flasha albo kij wie co.
 
Dyb, mam najnowszego flasha i silverlighta też, nie wiem dlaczego tak jest.
 
Back
Top