High League

Nowy wpis Jacka.

Kochany synku. To właśnie dziś 18 marca 2023 roku podczas gali High Leagu miała odbyć się walka, która była Twoim pomysłem i Twoim marzeniem. Mieliśmy stanąć ramię w ramię, ojciec i syn, w boju 2 vs 2 w walce wieczoru... W tym zestawieniu to się już nie stanie..." - opisuje Jacek Murański.

"Ale rozmawiałem wczoraj z jedną z niewielu osób, które lubiłeś i szanowałeś w świecie freaków. Dowiedziałem się od niego, że rozmawialiście na dzień przed Twoim strasznym wypadkiem i opowiadałeś mu, jak bardzo radujesz się na tę walkę RAMIĘ W RAMIĘ z ojcem w SPODKU W KATOWICACH." - dodaje.

"To była dla mnie bardzo ważna rozmowa, bo dobrze od Ciebie wiem, jak bardzo lubiłeś tego chłopaka i jak bardzo byłeś wobec niego szczery. Twój przyjaciel przekonywał mnie, że bardzo byś tego chciał, żeby z tego Twojego marzenia jakaś cząstka została zachowana i zrealizowana... Zobaczymy, co przyniesie życie synku..." - kończy.
 
Ja w tym wpisie nie widzę stu procentowego powrotu.

Co przyniesie życie synku to jest taki zwrot wieloraki że Panie mój.


I to jest właśnie problem FMa, że tu się ludzie zastanawiają czy Muran wróci. Takich jak on to powinno być na pęczki.
 
Ja w tym wpisie nie widzę stu procentowego powrotu.

Co przyniesie życie synku to jest taki zwrot wieloraki że Panie mój.


I to jest właśnie problem FMa, że tu się ludzie zastanawiają czy Muran wróci. Takich jak on to powinno być na pęczki.
Takich jak on ? Martwych? Zniszczonych przez hejt i narkotyki?
Ty gnido ludzka! Nie masz umiaru w swoim obrzydliwstie!
6e0566960_nie_podoba_sie.jpg
 
Last edited:
TVP Sport pisze że Szpilka wziął około 200 k za Denisa.


Dostałem tyle samo, ile zarobiłem za walkę w KSW (około 250 tysięcy złotych – przyp. red.). Nie ma żadnej różnicy. Walkę we freakach potraktowałem jako nowe, ciekawe doświadczenie. Nie chciałem siedzieć na dupie. Nie lubię gnić w miejscu. Wolę, jak coś wokół się dzieje i jestem w treningu. Niekoniecznie mam ADHD, ale wiem, że żyję, gdy jestem skupiony. Praca w czasie od walki do walki to najprzyjemniejsze, co się może wydarzyć podczas przygotowań. Nie wiem, czy inni profesjonalni sportowcy będą się tu pojawiać. Jeśli tak, to liczę, że coś dla siebie zyskają – skomentował Szpilka
 
A czego się spodziewasz po jakimś afgańskim dzikusie? To pewnie jakiś jego taniec plemienny na który nagle dostał ochoty. Dobrze, że strzelał na wiwat z karabinu w powietrze.
pierwsze zasadnicze pytanie: kto go słucha? :korwinlaugh:

Jakoś nigdy nie byłem wielkim fanem polskiego rapu ale ten Malik to jakieś nieporozumienie.
Jeszcze ten jego kolega Mr. Polska.
Kurczę: ja nie sądziłem, że dożyje czasów, kiedy disco polo nie będzie szczytem żenady od plagiatów, psychofanów aż po resztę :zarobiony:
 
pierwsze zasadnicze pytanie: kto go słucha? :korwinlaugh:

Jakoś nigdy nie byłem wielkim fanem polskiego rapu ale ten Malik to jakieś nieporozumienie.
Jeszcze ten jego kolega Mr. Polska.
Kurczę: ja nie sądziłem, że dożyje czasów, kiedy disco polo nie będzie szczytem żenady od plagiatów, psychofanów aż po resztę :zarobiony:
Ja usłyszałem o jego osobie w kontekście freaków właśnie. Coś tam poczytałem o jego "twórczości" w kontekście plagiatów itp.

Niedawno próbowałem przesłuchać kilka piosnek. Zabawne, ze muzułmanin z pochodzeniem afgańskim ciągle "śpiewa" o chlaniu, kokainie i seksie z paniami lekkich obyczajów.

Słuchają pewnie dzieci, jak kiedyś popka, bo wyświetleń ten padalec ma dużo.
 
Ja usłyszałem o jego osobie w kontekście freaków właśnie. Coś tam poczytałem o jego "twórczości" w kontekście plagiatów itp.

Niedawno próbowałem przesłuchać kilka piosnek. Zabawne, ze muzułmanin z pochodzeniem afgańskim ciągle "śpiewa" o chlaniu, kokainie i seksie z paniami lekkich obyczajów.

Słuchają pewnie dzieci, jak kiedyś popka, bo wyświetleń ten padalec ma dużo.
ogólnie bekę zawsze z rapu miałem: takie na siłę kopiowanie Murzynów z USA :childcry:
Jeszcze jest ten koleś Sentino. Bym musiał poszukać, ale jak go w DE wyśmiali, te wszystkie jego bajki o tajemniczych kontaktach z bandytami.

A jak komuś chce się pośmiać z disco polo to polecam przeglądanie Bayer Full z hasłami plagiat i ich kompletnie zmyśloną karierę w Chinach. Oni tak mocno sobie dodali jak polscy raperzy robiący z siebie wielkich gangsterów :korwinlaugh:
To jednak jest podejrzane jak te wszystkie plagiaty przechodzą...
 
Back
Top