High League

@ZELAZNAREKA zaczynasz mnie nudzić.
Moja propozycja wygląda tak:
Usuwasz wszystkich użytkowników z ingore listy i zaczynasz z nimi prowadzić agresywna dyskusję. Chcę tu widzieć dymy i wyzwiska. W innym wypadku zostaniesz usunięty z tego działu raz na zawsze. To twoja ostatnia szansa. Nie spierdol tego.
Pozdrawiam


Szczerze? Nigdy nie kręciły mnie zbytnio internetowe wojny na posty. Dlatego moja polityka ignorowania. To do niczego nie zaprowadzi a czytać co 5 minut ,,ty jesteś k, h " To nie dla mnie. Co innego na fizycznych konfach w FM czy u Jerrego Springera.

Wiem że to zabrzmi chłodno ale ja zbytnio nie czuje przywiązania do nicków na forum i świata internetu w 98 procentach. Zwykle nicki i avatary i nic więcej dla mnie. Na tym forum może słabość mam do 3,4 nicków. Reszta nic, więc podczas takiej kłótni nie czuje żadnych emocji,wiec to tylko strata czasu.
 
@ZELAZNAPAŁA widzę standardowo robi fikołka. Najpierw płacze jaki to świat jest zły bo rzekomo został jakiś narkoman zaszczuty(z relacji ojca wyżej wymienionego wynika, że śmierć nie była samobójcza), broni patusiarę która oszukiwała ludzi i ogólnie płacze jacy to zadymiarze są poszkodowani. Natomiast on ma prawo jechać i wyśmiewać ludzi nie związanych z patologią bo śmią sympatyzować z człowiekiem, który coś osiągnął w życiu bez pseudo dymów. Jesteś żałosną kreaturą człowieku. Swoją drogą moderacja top jak zwykle w temacie tego kretyna.
 
@RudiKB

Choć przyznam szczerze że bardzo kontrowersyjne uniwersum które budzi emocje tu na forum jest pierwszym którym żyje od czasu powstania internetu. Oglądam ich od 1 odcinka i to serio jest jedyny świat gdzie jakbym zajechał to dużo bym wiedział. Myślałem że nigdy coś takiego mi się nie przytrafi, ale Ełk to zmienił. Wreszcie wiem po tylu latach co czują Oskarki oglądające tych zamulaczy hehe
 
Cichy vs Reporter juz dzis.
Obejrzę pozniej , bo dzis ma pierwszeństwo Chelsea vs Bvb na Polsat Premium.
 
Last edited:
Sluchajcie mordeczki, ten @ZELAZNAREKA to jakiś troll czy na poważnie? Bo nie wiem czy jest sens wchodzić w dyskusję, a nie pamiętam go ze starych czasów.
 
Kurcze nie mogę z tego szalonego reportera. Prześledziłem jego historie: facet prawie 50 lat, chwali się, że oszukiwał ludzi, za to siedział, później miał jakiś słaby kanał z małymi wyświetlenia mi, a nagle wszystko ruszyło jak zaczał plotkować na maksa z Tańculą i specjalnie wywoływać afery, bo kto z nas nie robi słit foci koło bombardowanego budynku? Napisze jebac katolików, wstawi zdjęcie ze ślubu kościelnego...

Oczywiście przypadkiem też ktoś, nie wiadomo czy on jest na stronie długi.info
I dlaczego mi się tylko wydaje, że faktura za walke będzie pewnie wystawawiona na żonę?
Niech go Cichy rozjebie, już Różala wolę...
 
Kurcze nie mogę z tego szalonego reportera. Prześledziłem jego historie: facet prawie 50 lat, chwali się, że oszukiwał ludzi, za to siedział, później miał jakiś słaby kanał z małymi wyświetlenia mi, a nagle wszystko ruszyło jak zaczał plotkować na maksa z Tańculą i specjalnie wywoływać afery, bo kto z nas nie robi słit foci koło bombardowanego budynku? Napisze jebac katolików, wstawi zdjęcie ze ślubu kościelnego...

Oczywiście przypadkiem też ktoś, nie wiadomo czy on jest na stronie długi.info
I dlaczego mi się tylko wydaje, że faktura za walke będzie pewnie wystawawiona na żonę?
Niech go Cichy rozjebie, już Różala wolę...
Do tego typ zasłynął wrzucaniem fot z pogrzebów i tym, że jest zwykłą atencyjną kurwą.
 
20 marca Najman vs Boxdel

1678241514656.png



1678241577480.png
 
Zaczynam rundki po meczu Chelsea vs BVB a tam Szalony ,, muszę kupić podpaski tej pi....e"

:lol::lol::lol::lol:

@Bolesław
@Janusz Sram
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@BogdanJanusz
oznaczam Was w stylu Żelaznej c*py. Prośba o przekazanie mu mojego komentarza, niech się odniesie do niego:

Jak ja piszę podobne teksty do ciebie to się tym nie jarasz jakoś. Może dlatego że sam jesteś piz*a i za bardzo nie lubisz jak do ciebie tak mówią. Jak inni się wyzywają to już w porządku? Czy nie wychodzisz na dwulicową szma*ę?
Czy masz ty lustro w domu i możesz spojrzeć na siebie, czy plujesz z obrzydzenia na własne odbicie?
Wyskocz na "rundki" ze mną. Zobaczysz jak będzie wesoło. Jak nie lubisz formy pisanej, to mogę nagrywać filmiki. Bo memy o tobie już były szmatław*u.
 
Boli że FM to taka zajebista platforma do battle debate a oprócz Cichy vs Reporter do końca już tylko takie cos. Marnotrawstwo funu. Ja już niczego nie ruszam.

 
Do tego typ zasłynął wrzucaniem fot z pogrzebów i tym, że jest zwykłą atencyjną kurwą.
On pokazuje, że aby wybić się w internecie trzeba mieć jak najmniej oporów. Stale podnosić poprzeczkę, odwalać i chwalić się byciem złym człowiekiem.
Nawet nie wiem czy można nazwać to trash Talking czy roastem, bo to było obrazą dla takiego mistrza trash talkingu jak Sonnen...

A na tą sztuczkę z księga wieczysta to mnie też pewnie próbowali nabrać ale byłem ostrożny :aletoniedomnietak:
Nie pamiętam chyba z @jut rozmawiałem o wynajmie: też miałeś takich asów? :korwinlaugh:
 
Te uczucie kiedy Polski FM ciągnie żywotnością 40 plus Jóźwiak ,Muranski,Najman czy Szalony Reporter....

Reporter to tak szybko gada że jak na yt wszystko ogladam i słucham muzyki na 1 75 to tu musiałem zejść do 1,5.


Szalony trochę zagiął Cichego o te dzieci z widłami. Cichy jako dziennikarz w życiu nie powinien wrzucić takiego posta.
 
HL ogłosił że 2 konferencja też będzie biletowana.

A Wy tu kryzys Freaków obstawiacie :lol::cool:

Kryzys to pojęcie względne. Ponadto ile gal freakowych w tym roku było? Jakoś generalnie ciszej się zrobiło w interesie. Żadnych mega transferów, nowych "gwiazd". Chyba do branży weszła rutyna i tak to sobie leci...
 
Kryzys to pojęcie względne. Ponadto ile gal freakowych w tym roku było? Jakoś generalnie ciszej się zrobiło w interesie. Żadnych mega transferów, nowych "gwiazd". Chyba do branży weszła rutyna i tak to sobie leci...


Jak to nie ma nowych gwiazd. Ciągle są mega gwiazdorskie nowe żelkowe youtubery z charyzmą 108 letniej osoby.
Mało Ci.
 
@ZELAZAREKA pewien użytkownik ma do Ciebie wiadomośćView attachment 58594


Niedawno pisałem co sądzę o takich postach. Mógłbym wbić na te morze ale pisanie k czy h na forach mnie nie jara.

Jak taki gość i jeden z drugim zrobi konfe to wtedy mogę wbić, bo pisanie na forach nie daje mi ZADNYCH emocji.

Napiszę że jest h czy k i co z tego? Forum internetowe to dla mnie debata na poziomie, poniewaz do wyzywania te medium jest dla mnie martwe.

Dlatego że przy imbach muszę czuć fizycznie człowieka , a ja nie jestem tak uzależniony od neta by mnie to kręciło.

To musi być fizyczne jak Jerry Springer czy Konfy FMa.


Ps- niech ten gość nie hańbi filmu Braveheart który jest dla mnie nr 1 w historii kinematografii.
 
Last edited:
Chyba do branży weszła rutyna i tak to sobie leci...


I coś mi się wydaje że tak już będzie leciało. Dlatego po HL6 odchodzę na zawsze. Niestety FM dla mnie nie zbudował zbyt dużego kleju by muchy ciągle były przylepione. Tylko wreszcie odlatują. Za mało konfliktów, ciekawych postaci itd.Dlatego ładnie to określiłeś ,,rutyna" to już tak będzie wyglądać że na 10 walk będzie konfowo grzać człowieka 1 para. Tak jak pisałem z tego się zrobił zbyt duży vibe Ufc i KSW niestety. Boring.

Szkoda poprostu szkoda, że tak to skończyło.
 
On pokazuje, że aby wybić się w internecie trzeba mieć jak najmniej oporów. Stale podnosić poprzeczkę, odwalać i chwalić się byciem złym człowiekiem.
Nawet nie wiem czy można nazwać to trash Talking czy roastem, bo to było obrazą dla takiego mistrza trash talkingu jak Sonnen...

A na tą sztuczkę z księga wieczysta to mnie też pewnie próbowali nabrać ale byłem ostrożny :aletoniedomnietak:
Nie pamiętam chyba z @jut rozmawiałem o wynajmie: też miałeś takich asów? :korwinlaugh:
Na szczęście ja nie miałem takich przypadków. Mam świetnych najemców i często lata siedzą. Odpukać, to moim najpoważniejszym problemem była laska z dzieckiem która nie chciała płacić. W normalnych warunkach w życiu byśmy nie brali jej pod uwagę. Wzięliśmy ją tylko dlatego, że wtedy covid się zaczął i było pytanie: czy problem będzie wynajęcie jej i ona coś odwali za jakiś czas, czy to, że mieszkanie będzie puste. Wybraliśmy tą pierwszą opcję. Laska niedopłaciła już chyba w drugim miesiącu. Problemem było nie to, że nie płaciała, tylko to że kłamała. Zamiast napisać coś w stylu: "Sorry nie mam kasy za ten miesiąc, dajcie mi miesiąc -dwa żebym stanęła na nogi, bo przez covid po dupię dostaję", to laska pisała że puściła przelew. Właściciele (mega dobrzy i uczciwi, na dodatek prowadzący poważne biznesy) sprawdzają konto - nie ma. Sprawdzają firmowe, bo może laska się pomyliła i przez przypadek nie na to wpłaciła - też nie ma. Proszą o potwierdzenie wpłaty. Dupa pisze że już puściła potwierdzenie. To właściciele sprawdzają smsy w telefonach prywatnych i służbowych, później komunikatory, maile. To dla nich jakaś fatyga, bo czas zabiera, nerwy zżera... laska oczywiście nie zapłaciła. Innym razem umówiła się na spotkanie, 20 min przez spotkaniem pisze, że wyjechała z Wawy, wróci za parę dni. Dla właścicieli to problem, bo są spoza Warszawy, żeby dojechać, musieli załatwiać opiekę nas swoimi dziećmi, poprzekładać sprawy zawodowe itp. Dla nich to parę godzin straty + nerwy.

Oczywiście czuła się pewnie, bo eksmisje przez ustawę "covidową" były zwieszone i nawet jakby właściciele uzyskali nakaz eksmisji, to komornik nie mógłby ją eksmitować do oświadczenia z umowy najmu. Na szczęście był dodatkowy zapis w umowie, którego chyba nie rozumiała i na podstawie którego właściciele mogli dochodzić swoich praw. Więc jak się zorientowała, to od razu oddała klucze. Jako ciekawostka: to była "zawodowa oszustka" bo nawet u notariusza nie zapłaciła za akty!

inny przypadek, to znajomy kolegi wynajął mieszkanie obcokrajowcy i tam był zapis, że tylko 2 osoby mogą mieszkać: najemca i jego syn. Po jakimś czasie właściciel mieszkania dostał dwa pisma:
- pierwsze od spółdzielni które miało mniej więcej taki sens: "Panie, masz Pan dwa pokoje z kuchnią a zrobiłeś hotel. Co noc przebywa 6-8 osób, obcokrajowców. nie mają nr domofonu więc nawołują się po nocach w swoim narzeczu żeby ich do bloku wpuszczać". Inni mieszkańcy się boją".
- drugie z Urzędu Skarbowego o treści i później powtórzone w rozmowie z urzędnikiem mniej więcej takie: "Dostajesz Pan przelewy spoza Strefy Shengen i UE na dziwne kwoty. od 1zł do 2600zł. Przelewy z różnych nazwisk i nr kont. To dziwne, nie wiemy o co chodzi, ale prawdopodobnie jesteś Pan jakimś słupem czy innym uczestnikiem prania pieniędzy czy przestępstwa".

Okazało się, że najemca podnajmował innym swoim ziomkom pokoje/łóżka/materace i pewnie na tym jeszcze zarabiał. ludzie mieszkali przez jakiś i wracali do siebie jak się wiza kończyła. Swoje rzeczy żeby nie wozić w tą i z powrotem, zostawiali w mieszkaniu w kartonach. Każdy był podpisany i z nr tel. Te pudła były w całym mieszkaniu i było ich kilkadziesiąt!
jakbyś chciał szerzej popisać o umowie najmu, to
<t_tun_uMAŁPAprotonmail.com> gdzie zamiast _ wstawiasz i a zamiast MAŁAPA dajesz małpę :)
 
Jak to nie ma nowych gwiazd. Ciągle są mega gwiazdorskie nowe żelkowe youtubery z charyzmą 108 letniej osoby.
Mało Ci.

Ja nie oglądam kanałów na YT z definicji, więc i tak nie wiem o kogo chodzi. Ale dwa lata temu z samego przeglądania internetu dowiadywałem się, że taki albo inny pcha się do freak mma i będzie walczył. Tymczasem obecnie, tak gdzieś od listopada, jest cisza w eterze. Zero nowości, trzeba wchodzić na cohones, żeby się choć dowiedzieć, czy i kiedy będzie jakaś gala frikowa :lol: Tak jak pisałem wyżej, rutyna i syndrom najedzonych kotów, kto się miał ustawić we frikach, ten się ustawił i tyle.
 
Back
Top