High League

Ja napiszę swoją opinię, wyśmiał, bo tak wiał wiatr i tak mu było wygodnie. Mirek to bardzo śliski człowiek, przez to że usłyszałem parę historii o nim, od ludzi którzy z nim współpracowali i którym ufam, to jak widzę tą jego błazenadę, to mu zwyczajnie współczuję. Robi co może, żeby jeszcze złapać grosza, mimo że to m. in. od niego zaczynało się MMA w Polsce i gdyby potrafił tym dobrze rozporządzić, to pewnie teraz by się pławił w luksusach, a zostało mu udawanie żartownisia i branie udziału w żenujących nagraniach freakowych organizacji i wyzywanie ludzi, którzy na tym sporcie zarobili :)

Co do Różala to u niego mam bana i nie mogę już kochanego myśliciela czytać :(
Jak przez rok nadawał na szczepionki, a potem wstawił zdjęcie ze szpitala z podziękowaniami dla lekarzy za opiekę w czasie kiedy mu się aktywowało wrzodziejące zapalenie jelita czy coś takiego, zapytałem skąd wie co za leki mu podawali Ci lekarze, sponsorowani przez big pharmę, skąd wie czy to były faktycznie te leki, czy tylko etykiety, a w środku coś innego, czy czasem mu nie wszczepili czipa jak był w znieczeuleniu itd, no i tak się zakończyła nasza wspólna przygoda.
szkolił policjantów wiec głupio teraz udawać, że on taki sztywny prawilniak, ale fakt faktem, że gdyby Don Mirosław był taki przebiegły jak kelner to jeśli założyłby polski związek MMA w 2004 roku, odpowiednio zaczął pobierać kasę licencje na uprawnienia trenerskie, sędziowskie, organizatorskie, szkolenia itp. to...
... z renty nie musiałby żyć podczas choroby mając jeszcze długi po PLMMA...

Co tu dużo mówić: jeśli ktoś szuka książkowego przykładu dlaczego nie każdy powinnien prowadzić firmy -to powinien opowiedzieć historie Don Mirosława, ale może gdyby w odpowiednim czasie pojawił się ktoś kto by ogarnął za niego formalności...

Mam wrażenie, że Pudzian miał takie szczęście, że trafił na ogarnięta menadżerkę, którą ma przez dłuuugi czas.

A co do Różala to była też mocna historia z Tymoteuszem Świątkiem: to chyba to nagranie gdzie popisał się mega inteligencją, umiejętnościami logicznego myślenia -prokurator Różal....
 
szkolił policjantów wiec głupio teraz udawać, że on taki sztywny prawilniak, ale fakt faktem, że gdyby Don Mirosław był taki przebiegły jak kelner to jeśli założyłby polski związek MMA w 2004 roku, odpowiednio zaczął pobierać kasę licencje na uprawnienia trenerskie, sędziowskie, organizatorskie, szkolenia itp. to...
... z renty nie musiałby żyć podczas choroby mając jeszcze długi po PLMMA...

Co tu dużo mówić: jeśli ktoś szuka książkowego przykładu dlaczego nie każdy powinnien prowadzić firmy -to powinien opowiedzieć historie Don Mirosława, ale może gdyby w odpowiednim czasie pojawił się ktoś kto by ogarnął za niego formalności...

Mam wrażenie, że Pudzian miał takie szczęście, że trafił na ogarnięta menadżerkę, którą ma przez dłuuugi czas.

A co do Różala to była też mocna historia z Tymoteuszem Świątkiem: to chyba to nagranie gdzie popisał się mega inteligencją, umiejętnościami logicznego myślenia -prokurator Różal....

Mirek ma nierówno pod sufitem i to jego główny problem, gość pokłócił się z każdym kto coś znaczy, nie umiejąc robić biznesu próbował rozkręcać organizację która go pogrążyła, do tego swoim zachowaniem zraża do siebie zawodników, a na dodatek wszędzie widzi swoich wrogów. Na moje on jest (i twierdzę to od dekady) chory psychicznie.
 
Bo ABW jest podpłacona? Ogółem kiedyś czytałem o tym jak ruska mafia korumpowała nasze służby lub miała haki na dowódców by mieć spokój.
jest powiedzenie, że handlarze narkotykami dzielą się na tych, którym Policja na to pozwala i na tych, których ściga.

Możliwe po prostu, że kiedy są ważniejsze rzeczy na głowie niż skąd chłopaki prawilniaki mają duży klub mimo że jakby nie kombinować to w excelu to się nie będzie zgadzało, albo skąd freakowa organizacja ma tyle kasy -to poszli na jakiś kompromis. Coś ci Czeczeni milczą odnośnie Kadyrowa, zero poparcia dla niego? Bez rosyjskich flag? Żaden się nie odezwał, a Mamed pojechał na granicę?
Może stwierdzili, że skoro High League ma dużo młodych odbiorców to można od nich czegoś wymagać, albo się sprawdzi dokumenty całym rodzinom plus przypomnienie jak odział AT wjechał Mamedowi na chatę i to w tym okresie, kiedy możliwe było, że do Polski zostaną przysłani Syryjczycy...
Mamed mówił, że pojawiali się ludzie ze służb mówiący, że jeśli będzie mówił im o muzułmańskim środowisku w Polsce to będzie miał lepiej...
 
Gdyby to był stary szpilka to pewnie dziś licznik wybiłby 300-500 k na żywo , a tak niestety...
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Szczerze? Dla mnie walka Najman vs Jaca jest do jednej bramki. Najmana.

Nie widzę kompletnie Murana jakby miał to wygrać. Moim zdaniem w stójce i parterze robi go Najman na luzie.

Tym bardziej że Najman jest jeszcze cięższy od Tanculi kilogramowo.

Jakby go Najman szybko obalił to nawet jestem w stanie uwierzyć, że zrobiłby go w 40 sekund.


Tym bardziej że zrobił szybko Bonusa BGC,Szczene i Lwa, a szczerze nie jestem pewny czy Jaca wygrałby z tą trójką.
 
Last edited:
Ta Majka serio wydaje się dosyć męska
fizycznie.

:o o::o o:


1662668826334.png
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Szczerze? Dla mnie walka Najman vs Jaca jest do jednej bramki. Najmana.

Nie widzę kompletnie Murana jakby miał to wygrać. Moim zdaniem w stójce i parterze robi go Najman na luzie.

Tym bardziej że Najman jest jeszcze cięższy od Tanculi kilogramowo.

Jakby go Najman szybko obalił to nawet jestem w stanie uwierzyć, że zrobiłby go w 40 sekund.


Tym bardziej że zrobił szybko Bonusa BGC,Szczene i Lwa, a szczerze nie jestem pewny czy Jaca wygrałby z tą trójką.

Jaca się nie podda. Zmęczy Najmana i wygra charakterem
 
Tyle testosteronu i tak mało odwagi i przyzwoitości. Ładnie afery litewska wyjaśniła to środowisko: doping sprzedawać jako suplementy i masa ludzi broni kogo? Jednocześnie wiedząc, że mają duży wpływ na nastolatków...

Jaca się nie podda. Zmęczy Najmana i wygra charakterem
przyszłego prezydenta Polski to szanuj -mając plus 50 lat skracać sobie życie wpierdolami :iamdone:
 
Z biegiem czasu żałuję strasznie że to nie było Jaca vs Reporter. To byłby prawdziwy freak, a tak niestety może już nigdy nie zobaczymy Jacy w octagonie jakby wyglądał na tle amatora.
 
Z biegiem czasu żałuję strasznie że to nie było Jaca vs Reporter. To byłby prawdziwy freak, a tak niestety może już nigdy nie zobaczymy Jacy w octagonie jakby wyglądał na tle amatora.
Ten jebany czereśniak to by musiał placka spod sklepu dostać, żeby mieć szanse :beczka:
 
Back
Top