High League

Rataj vs Medusa oficjalnie na HL.

Hahahaha.


Fame się kruszy.


Vassago jak to było że HL zawsze będzie 2 Fenem? Coś sporo zawodników zaczyna zabierać manatki z Fejmu. Ciekawa sprawa.
Kurwa ciekawe w sumie czemu medusa więcej nie zawalczył na fame
 
Kurwa ciekawe w sumie czemu medusa więcej nie zawalczył na fame

Imo Kasa jest lepsza w HL i nie mam co do tego wątpliwości, bo ten meduza gadał na konfach ,że z Boxdelem są jak bracia.

Fame ma kłopoty.

Malik chyba zrzuca z tronu Rozpare. Szybko poszło.


Dlatego mówiłem że spokojnie czekać, bo tak jak pisałem jeśli KasiA robi out z Fame, to kto tam wielki został? Tylko Dubiel,Błoński. Potem długo długo nic Polak,Ferrari,Popek,Kizo i Linkiewicz która na moje każdy ma w d..


Słabiutko. Czekam tylko jak Ferrara ucieknie za szeklami i powoli gasimy Fame mma :)
 
Last edited:
Imo Kasa jest lepsza w HL i nie mam co do tego wątpliwości, bo ten meduza gadał na konfach ,że z Boxdelem są jak bracia.

Fame ma kłopoty.

Malik chyba zrzuca z tronu Rozpare. Szybko poszło.


Dlatego mówiłem że spokojnie czekać, bo tak jak pisałem jeśli KasiA robi out z Fame, to kto tam wielki został? Tylko Dubiel,Błoński. Potem długo długo nic Polak,Ferrari,Popek,Kizo i Linkiewicz która na moje każdy ma w d..


Słabiutko. Czekam tylko jak Ferrara ucieknie za szeklami i powoli gasimy Fame mma :)
No jak Ferrara zdupcy to fame ma problem bo to największy zadymiarz
 
Typowy przykład przeinwestowana, FAME potrafi już po paru galach wycenić ile może komu zapłacić. HL na razie bierze na pokaz jakiegoś meduzę, sex masterkę czy brodnicką, nastu, lexy. A potem wszystko zostanie zweryfikowane, wiecznie dokładać nie można.
*MMA Attack
 
Typowy przykład przeinwestowana, FAME potrafi już po paru galach wycenić ile może komu zapłacić. HL na razie bierze na pokaz jakiegoś meduzę, sex masterkę czy brodnicką, nastu, lexy. A potem wszystko zostanie zweryfikowane, wiecznie dokładać nie można.
*MMA Attack
Mogą szastać nieswoją kasą z Czeczeni na prawo i lewo jak ACA. Na pewno się więcej zwróci z tego projektu :lol:
 
Mogą szastać nieswoją kasą z Czeczeni na prawo i lewo jak ACA. Na pewno się więcej zwróci z tego projektu :lol:
ACA jednak się opanowało po czasie i przestali robić bez sensu gale w USA czy na Antaktydzie. Obstawiam, że odbędzie się 3/4 gale i elo. ACA akurat nie umie w marketing czego świadkiem jest jak źle promują w internecie te pojedynki. Powinni zalewać YT a tu cisza..
 
Niby te HL nadziane a tu za miesiąc gala , kanał na YT martwy , terminu konfy nie ma.

Jakieś to wszystko dziwne :) Chlopaki

Czy nam przypadkiem Pan Malik nie robi pewnej pralni :)


Oni ta galę serio chcą zrobić tylko przez Instagram XD , nie powiem to byłoby ciekawe zapełnić cała Ergo Arenę przez sam Instagram.
 
Last edited:
Imo Kasa jest lepsza w HL i nie mam co do tego wątpliwości, bo ten meduza gadał na konfach ,że z Boxdelem są jak bracia.

Fame ma kłopoty.

Malik chyba zrzuca z tronu Rozpare. Szybko poszło.


Dlatego mówiłem że spokojnie czekać, bo tak jak pisałem jeśli KasiA robi out z Fame, to kto tam wielki został? Tylko Dubiel,Błoński. Potem długo długo nic Polak,Ferrari,Popek,Kizo i Linkiewicz która na moje każdy ma w d..


Słabiutko. Czekam tylko jak Ferrara ucieknie za szeklami i powoli gasimy Fame mma :)

Widzę, że zaczynasz pierdolić bzdury. Jest jasne, że będąc wyżej w drabince HL taki Medusa może dostać więcej płacone, niż jako ósmy do koryta w Fame. Oni to robią wyłącznie dla pieniędzy. W końcu HL jeszcze nie zrobiło ani jednej gali, a Ty już wiesz, że to będzie koniec Fame. Czyli albo jesteś jasnowidzem, albo sam jesteś na liście płac Montany? A może dostajesz przelewy prosto od ACA bo Malik to tylko słup? :lol:
 
Medusa to upadly youtuber jak czux. W okresie przed walka na Fame robil po 500k do miliona wyswietlen a teraz ciezko mu dobic do 100k. Jak HL daje mu wieksze pieniadze niz Fame to nie wiem z jakiego powodu. Poki co HL jeszcze nikogo takiego nie wzielo z rosteru Fame zeby sie tym zmartwili
 
Medusa to upadly youtuber jak czux. W okresie przed walka na Fame robil po 500k do miliona wyswietlen a teraz ciezko mu dobic do 100k. Jak HL daje mu wieksze pieniadze niz Fame to nie wiem z jakiego powodu. Poki co HL jeszcze nikogo takiego nie wzielo z rosteru Fame zeby sie tym zmartwili
Myśle ze fame chciało bankowo zatrudnić lexy ale HL ich ubiegło
 
Medusa to upadly youtuber jak czux. W okresie przed walka na Fame robil po 500k do miliona wyswietlen a teraz ciezko mu dobic do 100k. Jak HL daje mu wieksze pieniadze niz Fame to nie wiem z jakiego powodu. Poki co HL jeszcze nikogo takiego nie wzielo z rosteru Fame zeby sie tym zmartwili


Bo dziś oprócz 3-5 twarzy na YT ciężko mieć 1 mln od tak na YT bo tak to kiedyś określiłem YT to dziś internetowy Londyn.

To nie czasy kiedy miałeś 10 youtuberów do wyboru.

Coraz większa konkurencja więc zasięgi spadają wszystkim i jesteś po pewnym momencie wywalany przez widza do kosza bo na jego miejsce czeka 100 tysięcy innych kont.

Do tego strasznie urósł wpływ Instagrama, FB i tik Toka. Przez co YT osłabł z wystwietlaniami bo kiedyś był jedyną alternatywą do siedzenia.


Dobrym przykładem jest HL które kompletnie olewa YT przy pierwszej gali a tak wbili 200 tysięcy obserwujących


Kiedyś to było nie do pomyślenia, żeby bez YT robic takie rzeczy. To pokazuje moc Instagrama.
 
Last edited:
Rataj na shocie na YT powiedział ,,czekajcie na trailery i konferencje."

Więc ruszą raczej z YT i konfami, późno bo późno ale ruszą

Czekam na Rapera Tofika i Ewcie

:boss::cool::roberteyeblinking:
 
Back
Top