High League

C60C32B2-8EAC-4A8B-B7DE-C7BBAB7E32C7.jpeg

xD masti ja polozy i podda
 
Mówiłem czekać na całą rozpiskę.

Będą jeszcze dobre dymy z tą kartą. Wierzę. Brodnicka to żywa dziewucha bardzo fajnie widzieć ją w tym uniwersum. 100 razy żywsza niz zamulona linkiewicz.
 
Nie widze Brodnickiej w mma ona uwielbiala klinczowac w boksie i unikala walki, w jednej walce sedzia jej dwa razy odjal punkt za przytrzymywanie. W parterze Lil Masti jej pokaze swiat o ktorym Brodnicka nie ma pojecia
 
Lil Masti ze wszystkich zawodniczek w Polsce ma najlepsze zapasy, rozniesie brodnicka jak gnój po polu.
 
Lil Masti ze wszystkich zawodniczek w Polsce ma najlepsze zapasy
:jjsmile:


Dobra dajcie już tą konfe z Ewką



:burnit: ::snoopd::


Jak tu nie kochać uniwersum freaków. Na jednej konfie Brodnicka ,Noras , rap gangsterzy , karły przecież ja widzę w oczach świat wg kiepskich prime :płacz::jon:
 
Last edited:
To już chyba było ustalone, że Montana to słup? ACA musi jakoś obejść embargo UE na interesy Kadyrowa?
Dopóki nie było to jasne to traktowałem to z przymróżeniem oka. Kalwi and Lewi też twierdzą, że są numer 2 na świcie. :wink:
 
Bilety za 3 dyszki to jak za darmo. Hala wypełni się dzieciakami, które przyjdą z rodzicami obejrzeć ich idolki.
 
Narcyz z HL powiedział , że nie ma jeszcze przeciwnika. Chyba już kapuje czemu ta gala nie ma jeszcze trailera na YT i 2/3 karty jest ukryte :fjedzia:
 
Szumowski na tt napisał że po Brodnickiej będzie kolejna bomba na Hl. Jako , że facet jara się sportem to zakładam że ktoś z tego środowiska, wątpię by żył youtuberem.

Ciekawe kto :zakręcony: może Omielańczuk vs 2.
 
Last edited:
Szumowski na tt napisał że po Brodnickiej będzie kolejna bomba na Hl. Jako , że facet jara się sportem to zakładam że ktoś z tego środowiska, wątpię by żył youtuberem.

Ciekawe kto :zakręcony: może Omielańczuk vs 2.
isamu jest do wziecia
 
Już chyba wiem dlaczego nazwali to High League. Bo wszyscy tam srają wyżej niż dupę mają.
 
Rataj vs Medusa oficjalnie na HL.

Hahahaha.


Fame się kruszy.


Vassago jak to było że HL zawsze będzie 2 Fenem? Coś sporo zawodników zaczyna zabierać manatki z Fejmu. Ciekawa sprawa.
 
Last edited:
Back
Top