High League

live Ewy o przejściu do mma


Brodnicka mówi, ze dla niej to bedzie mega kompromitacja jeśli przegra

Brodnicka mówi, ze brzydzi sie nudy i zapowiada ciekawe konfy.
 
Last edited:
Czyżby po tylu latach boksu się nauczyła kombinacje uderzać ? Niesamowity progres!
Znaczy to tylko tarcze. Na tarczach nawet Pudzian dobrze wyglądał także poczekamy zobaczymy każdy widział jej walki w boksie.


Na tym live Brodnicka mówiła to co ja Wam pisałem , że te 2 dziewczyny to są lata świetlne za nią i że ona ja niszczy doświadczeniem jak i Blondi , powiedziała też że jest ciekawa czy Blondi będzie umieć przyjmować lewe i prawe proste.
 
OK, czy ja dobrze rozumiem. Raper, który zasłynął tym, że zaprosił gangstera z Pruszkowa do teledysku chce zorganizować gale MMA i daje takie nazwiska, które mogą kosztować więcej niż dwie gale FameMMA?
Po sukcesie KSW dzięki Pudzianowi pojawiało się mnóstwo organizacji MMA, nawet poważniejsi sponsorzy. Dłużej wytrwał tylko FEN.
Dlaczego niby teraz miałoby być inaczej mimo, że to świat freaków?
 
OK, czy ja dobrze rozumiem. Raper, który zasłynął tym, że zaprosił gangstera z Pruszkowa do teledysku chce zorganizować gale MMA i daje takie nazwiska, które mogą kosztować więcej niż dwie gale FameMMA?
Po sukcesie KSW dzięki Pudzianowi pojawiało się mnóstwo organizacji MMA, nawet poważniejsi sponsorzy. Dłużej wytrwał tylko FEN.
Dlaczego niby teraz miałoby być inaczej mimo, że to świat freaków?


Bezimienny ty w polityce wszystkie sprawy rozwiazujesz od ręki a do tej pory nie rozumiesz czemu HL jest hegemonem?


Słabiutko... Rozczarowałes mnie
 
tak kolejny rozrzuca kasą niczym kiedyś MMA Attack, bo innym się udało to czemu nie nam :iamdone:


Witaj w moim świecie. W dziale freaków nie ma większego eksperta niż ja.

Czemu HL nie skończy jak MMA attack

-zbadanie losu innych organizacji
-na socjalach już chodzi fala że HL jest lepsze od Fame
-kasa jest dobra i z pewnego źródła
- bez YT mają już ponad 200 tysięcy obserwujących na Instagramie bez ani 1 gali/wow/
-Malik Montana jest bardziej medialny niż Gola i Boxdel razem wzięci
- najtańsze bilety po 3 dyszki


Bezimienny HL to nowy nr 1 freak fightu w Polsce.
Zapisz to faken
 
A tam hegemon. To tylko pralnia pieniędzy Kadyrowa, a wiadomo, że dyktatorzy propagandę mają opanowaną w 100%.

Więc to nie jest nic bezimiennego, tylko poważnie opracowany plan obejścia zakazów UE dla ACA.
 
Witaj w moim świecie. W dziale freaków nie ma większego eksperta niż ja.

Czemu HL nie skończy jak MMA attack

-zbadanie losu innych organizacji
-na socjalach już chodzi fala że HL jest lepsze od Fame
-kasa jest dobra i z pewnego źródła
- bez YT mają już ponad 200 tysięcy obserwujących na Instagramie bez ani 1 gali/wow/
-Malik Montana jest bardziej medialny niż Gola i Boxdel razem wzięci
- najtańsze bilety po 3 dyszki


Bezimienny HL to nowy nr 1 freak fightu w Polsce.
Zapisz to faken
Jeśli masz 14 lat to twój wpis ma sens, jeśli więcej to się nie przyznawaj.
 
A to ich przekreśla w byciu nr 1 ?

A kogo obchodzi gdzie są prane pieniądze, liczą się efekty :)

Niech chociaż zrobią jedną galę. Podoba mi się, że HL stało się hegemonem bez chociaż jednej walki. Faktycznie propaganda Kadyrowa jest na najwyższym poziomie! Można wyciągnąć popiersie Lenina z piwnicy? :cool:
 
Niech chociaż zrobią jedną galę. Podoba mi się, że HL stało się hegemonem bez chociaż jednej walki. Faktycznie propaganda Kadyrowa jest na najwyższym poziomie! Można wyciągnąć popiersie Lenina z piwnicy? :cool:


Chyba sprawa jest poważna z tym Hl bo łysy Rozpara już nawet przewiduje ring bokserski dla walk Donka. Czemu? Dlatego że boją się Hl jak diabeł wody święconej , bo wiedzą że jakby go stracili to na dziś tam nie ma nikogo wielkiego. Łysi zrobili trochę w majtki nie powiesz mi że nie :)

Dlatego o Donka trzeba teraz dbać i dmuchać i pilnować reszty kadry.

Wojna ruszyła panie Vasssago. Malik prowadzi oblężenie.

A ja biorę popcorn i obserwuje.
 
Last edited:
Chyba sprawa jest poważna z tym Hl bo łysy Rozpara już nawet przewiduje ring bokserski dla walk Donka. Czemu? Dlatego że boją się Hl jak diabeł wody święconej , bo wiedzą że jakby go stracili to na dziś tam nie ma nikogo wielkiego. Łysi zrobili trochę w majtki nie powiesz mi że nie :)

Dlatego o Donka trzeba teraz dbać i dmuchać i pilnować reszty kadry.

Wojna ruszyła panie Vasssago. Malik prowadzi oblężenie.

A ja biorę popcorn i obserwuje.

Jeśli HL to pralnia Kadyrova to nie będzie żadnej wojny. Malik to słup, on się nie liczy w tym rozdaniu. Daje tylko twarz na okładkę, a forsa płynie z Kaukazu.
 
Jeśli HL to pralnia Kadyrova to nie będzie żadnej wojny. Malik to słup, on się nie liczy w tym rozdaniu. Daje tylko twarz na okładkę, a forsa płynie z Kaukazu.

Nie będzie żadnej wojny bo ? HL wygrywa przez Kadyrova dobrze rozumiem?
 
Back
Top