High League

Jaki kraj taki dżorż flojda.
:blablabla:
IMG_20230525_174050.jpg
 
Ten skurwysyn 11-letnią chyba córkę Najmana zaatakować próbował z tą swoją lampucerą. Tu nie powinno być ochrony - tylko puścić Najmana, by wpierdolił staremu chujowi bo przekroczył granicę.
Najman to też dobry idiota, zabierać dziecko w miejsce pełne patologii. Szkoda mi tego dzieciaka, że ma takiego ojca, wyobrażam sobie jakie ta dziewczynka ma pociski w szkole przez tego zjeba.
 
Najman to też dobry idiota, zabierać dziecko w miejsce pełne patologii. Szkoda mi tego dzieciaka, że ma takiego ojca, wyobrażam sobie jakie ta dziewczynka ma pociski w szkole przez tego zjeba.
Ja do dziś nie zapomnę, jak była pierwsza konferencja przed tym niewypałem na Narodowym w 2018 i Marcinek miał tam się początkowo bić z Binkowskim. No i siedzi konferencja, a tam Wach, Biniu, Jackiewicz i córka Najmana z ojcem (kurwa pomyślcie jak to musi być dziwnie zostać zamkniętym z taką czwórką ludzi nie grzeszących pewnymi rzeczami w głowie). No i Binio do niej: "Ale ty fajniutka jesteś, po tacie, tak Twój tata to miły gość, ale Pan Artur będzie musiał go potem pobić żeby zarobić na prezenty dla swoich kochanych dzieci".
 
Szkoda ze dzis poniedziałek bo normalnie bym sie za tego newsa napił :)

Aczkolwiek jakies zmiany w KRS i tym podobne myczki i Śmietanowy interes bedzie sie dalej krecił.
nie, nie będzie.
w ABW nie pracują gamonie - teraz w każda organizacja freakowa będzie sprawdzana, czy nie jest to "HL 2"
 
Prawników mają z najwyższej półki, nie chce mi sie wierzyć że nie ogarną im tematu...Oby nie.
 
Ciężko im będzie to ogarnąć, chyba że hajs mieli w dużej części poza kontami albo ktoś sypnie hajsem na nowo, założą spółkę na słupy i spróbują pociągnąć temat, na co potrzeba czasu. Na tę chwilę nawet jak się odwołają to takie sprawy ciągną się miesiącami i nie przeskoczą tego. No cóż, jakoś im nie współczuję.
 
@defthomas wyruchali hajliga bez mydła, dawaj temat mordo, a jak się nie przyjmie to Epic czeka, to trzeba promować, czikipiki robi szoł

Olesya malibu koń z valony.
 
Chyba nie pykło.
 
Jaki kraj taki dżorż flojda.
:blablabla:
On przynajmniej zapewnił rodzinie kase a po młodym Muranie Jacula ma długi do spłacenia

Prawników mają z najwyższej półki, nie chce mi sie wierzyć że nie ogarną im tematu...Oby nie.
Można mieć prawników ale jak kasa na koncie jest dłuższy czas zablokowana to płynność finansowa leci na łeb na szyję plus to czasami trochę trwa zanim się odblokuje.

Oj pamiętam wizyty w skarbówce wcieklych ludzi na blokady kont :korwinlaugh:
Że istnieją ludzie będący fanem likwidacji gotówki to jest porażka...
 
Back
Top