High League

Jakie jaja. Tego Lizaka to kojarze bo czasami wpada na złomiarzy jak jest w Gdańsku. Zajebisty ziomeczek z niego generalnie. Jaka jest geneza tego, że on się znalazł na tym turnieju?
:brainoverload:
 
Murański z bioniczną ręką którą wymachiwał cały czas , mówiący że na następną konfę przyprowadzi rodziny od których haracze ściągał El Testosteron i Daro Król Lew z Berłem w dłoniu brakowało tylko żeby hakuna matata zaczeli śpiewać wszyscy :mjsmile:
 
Szalony Reporter z tekstami o pedofili i oszust, Najman z przygodą z wyrokami -Muran wygrywa :roberteyeblinking:
Ale Pasut będzie jechał po tym Cyganie :korwinlaugh:
BTW kiedyś było bicie seksualnego rekordu świata w Warszawie: tak się zastanawiam za jaką stawkę poszedłby Najman z tym Cyganem i wcale nie mówię o hetero -ci ludzie zrobią wszystko dla pieniedzy :waldeklaugh:
 
Szalony Reporter z tekstami o pedofili i oszust, Najman z przygodą z wyrokami -Muran wygrywa :roberteyeblinking:
Ale Pasut będzie jechał po tym Cyganie :korwinlaugh:
BTW kiedyś było bicie seksualnego rekordu świata w Warszawie: tak się zastanawiam za jaką stawkę poszedłby Najman z tym Cyganem i wcale nie mówię o hetero -ci ludzie zrobią wszystko dla pieniedzy :waldeklaugh:
ten szalony reporter to najbardziej wkurwiający typ jakiego widziałem wśród tych internetowych petów . Gość przez 10 min opowiada jak to ma wyjebane na Murana i ze nie jest w stanie go niczym ruszyć robiąc wywody na ten temat po czym po 3 słowach Murańskiego odpala się cały zapluty i skacze niczym małpa na gałęzi
 
ten szalony reporter to najbardziej wkurwiający typ jakiego widziałem wśród tych internetowych petów . Gość przez 10 min opowiada jak to ma wyjebane na Murana i ze nie jest w stanie go niczym ruszyć robiąc wywody na ten temat po czym po 3 słowach Murańskiego odpala się cały zapluty i skacze niczym małpa na gałęzi
Szalony Szczur to gość, który tak bardzo nie chce promować Murana, że zawalczy w tym samym turnieju co Muran
 
Nie macie nic ciekawszego do roboty niż oglądać konferencję tych niedorozwojów? :beczka:
sam oglądałeś :korwinlaugh: :roberteyeblinking:

ten szalony reporter to najbardziej wkurwiający typ jakiego widziałem wśród tych internetowych petów . Gość przez 10 min opowiada jak to ma wyjebane na Murana i ze nie jest w stanie go niczym ruszyć robiąc wywody na ten temat po czym po 3 słowach Murańskiego odpala się cały zapluty i skacze niczym małpa na gałęzi
ja już uważam, że problemem na takich konferencjach jest to, że są tam ludzie o podobnym IQ. Ło Boże jakby np. Kawulski zaczął wyjaśniać tych ludzi swoimi myczkami retorycznymi. Takich Boxdelów, Szalonych Reporterów to zgwałciłby słownie
 

Wiem, że to frik fajter a nie zawodnik. Jednak zajmując się nawet 2 minuty dziennie tym co podobno trenuje do walk przez tyle lat, to mógłby chociaż wykonywac te ruchy bardziej poprawnie technicznie. To świadczy o tym człowieku, że mimo elokwencji(sporo naciąganej) jego dekiel jest mało wydajny.
 
Ja oglądam tylko gale, słuchanie tych idiotów jest ponad moje siły :siara:
Kiedyś myślałem, że konferencje powinni puszczać w ppv a galę na YouTube.
Teraz trzeba przyznać, że walki lepsze niż konferencja. Nawet Pawłowski i Kaniowski wyglądali na trochę podirytowanych.

Chociaż HL zaimponował mi ogłoszeniem walki tego Lizaka. Taki freak fighty mały vs duży -to mi się zawsze podobało. Jaki szukali nowego Kasjo aby zmotywować zawodników do treningów
FameMma na pierwszej gali miał walkę rycerzy. Szkoda, że z tego zrezygnowali
 
Kiedyś myślałem, że konferencje powinni puszczać w ppv a galę na YouTube.
Teraz trzeba przyznać, że walki lepsze niż konferencja. Nawet Pawłowski i Kaniowski wyglądali na trochę podirytowanych.

Chociaż HL zaimponował mi ogłoszeniem walki tego Lizaka. Taki freak fighty mały vs duży -to mi się zawsze podobało. Jaki szukali nowego Kasjo aby zmotywować zawodników do treningów
FameMma na pierwszej gali miał walkę rycerzy. Szkoda, że z tego zrezygnowali
Dla mnie bez sensu, że dali go do turnieju.
 
Nie rozumiem też tego, że to jest sygnowane jako "legendy" frik fajtu. Tam tylko w zasadzie Najman mógłby być tą legendą ze świata frików - totalnie bez sensu.
 
Dla mnie bez sensu, że dali go do turnieju.
Jeśli pokonałby Japczana to zaczęliby robić z niego niemal króla freaków skoro nawet Kasjo był uważany za rewelacyjnego boksera, który wygrywał na punkty z freakami -przecież to hańba dla kogoś z kadry narodowej, dla tej dyscypliny.
Bez sensu to jest losowanie zestawień plus ten Ludwiczek
 
Jeśli pokonałby Japczana to zaczęliby robić z niego niemal króla freaków skoro nawet Kasjo był uważany za rewelacyjnego boksera, który wygrywał na punkty z freakami -przecież to hańba dla kogoś z kadry narodowej, dla tej dyscypliny.
Bez sensu to jest losowanie zestawień plus ten Ludwiczek
Nie będą robić z niego króla, bo Kasjo miał gadane. Ten typ jest bezbarwny, jak większość z freakow ostatnio.
 
Nie rozumiem też tego, że to jest sygnowane jako "legendy" frik fajtu. Tam tylko w zasadzie Najman mógłby być tą legendą ze świata frików - totalnie bez sensu.

Bo to jest wciskanie kitu i tyle. Kto to w ogóle jest ten Super Mario? Skąd oni wytrzasnęli tego dzbana? W ogóle nie kojarzę gościa, a tu cyk, w turnieju "legend" :crazy:
 
Grandprix rozjebuje system:boss: na chuj komu Krs, się dziwie ze jakiekolwiek seby i janusze jeszcze to oglądają zamiast fame/high
 
Back
Top