High League

Chyba nie pykło.
Myślałem, że będą się przyglądać, a tu wjechali na grubo, nie tylko przyglądają się.
 
Prawników można mieć, ale jak ABW serio się weźmie do pracy... Tylko ja liczę, że Malika prześwietlą - skąd podrzędny arab ma gotówkę tak dużą, jak dostał się do Polski, jak nabył obywatelstwo... oj czekam na to
Przecież matkę ma Polkę to żaden problem z obywatelstwem.
 
On przynajmniej zapewnił rodzinie kase a po młodym Muranie Jacula ma długi do spłacenia
wydrze pizde ze trzy razy, nazwie kogos szczurem, kogos innego smietnikiem, paru typow jeszcze o cos pomowi i wyjdzie na tym jeszcze na plus, zobaczysz
 
wydrze pizde ze trzy razy, nazwie kogos szczurem, kogos innego smietnikiem, paru typow jeszcze o cos pomowi i wyjdzie na tym jeszcze na plus, zobaczysz
Ja tam liczę, że jak ten patus teraz coś odjebie to ktoś mu przypierdoli tak, że zamknie ryj. Oj przydałoby się tych murańskich wyjebać ostatecznie z mediów, a jakby mu teraz Najman wpierdolił przy ludziach... ahh...
 
Ja tam liczę, że jak ten patus teraz coś odjebie to ktoś mu przypierdoli tak, że zamknie ryj. Oj przydałoby się tych murańskich wyjebać ostatecznie z mediów, a jakby mu teraz Najman wpierdolił przy ludziach... ahh...
jak rurańskim podziekuja w HL, to Prime czy inne gowna wezma ich z pocalowaniem reki, tym bardziej, ze Prime na bank nie bedzie kazalo mu zamykac mordy w sprawie nitrozyniaka czy kogokolwiek innego, takie szmatlawce jak rurańscy zawsze znajda gdzies miejsce dla siebie
 
jak rurańskim podziekuja w HL, to Prime czy inne gowna wezma ich z pocalowaniem reki, tym bardziej, ze Prime na bank nie bedzie kazalo mu zamykac mordy w sprawie nitrozyniaka czy kogokolwiek innego, takie szmatlawce jak rurańscy zawsze znajda gdzies miejsce dla siebie
A Pizdozyniak ma kosę z Murańskimi?
 
Ma z własną godnością po pierwsze, ale z Muranami też coś było, Jacek go swego czasu ostro atakował.
To że zjeb to wiadomo. Od kiedy go zbanowali na YT to się praktycznie skończył, to już nie ten potężny jutuber co kiedyś. Jaca generalnie wiele osób atakuje, dlatego jestem ciekaw o co tu poszło konkretnie.
 
Szkoda, bo liczyłem na to, że Denis nadal będzie skakał i sapał do Diego na zapleczu, strasząc go uliczną walką :waldeklaugh:
 
888F9968-243B-4FB8-AB53-D0B6DB728118.jpeg
 
wydrze pizde ze trzy razy, nazwie kogos szczurem, kogos innego smietnikiem, paru typow jeszcze o cos pomowi i wyjdzie na tym jeszcze na plus, zobaczysz
kiedyś było: Najman to dno,
później Popek,
Różal co za dno, ujemne IQ,
później Muran, Kamerzysta, Nitro, Kruszwil.
Tak zwiększają dawki kontrowersji jak narkoman działkę, aby mocniej działało.
Myślę, że te freak fighty mogą skończyć się nieciekawie np. jakimś nożownikiem, kwasem bo przecież co?
Masz tyle odwagi, teścia, że napierdalasz ludzi na trybunach na gali freakowej i później walczysz na Narodowym dla KSW? Takich mieśniaków można spotkać wszędzie...
No heloł?
 
Prawników mają z najwyższej półki, nie chce mi sie wierzyć że nie ogarną im tematu...Oby nie.

Na takie siły prawnicy nie mają raczej podejścia, zresztą który polityk / urzędnik nawet gdyby się jebnął w osądach przyzna się potem do takiego błędu?

ps taka ciekawostka, wygląda, że pismo było gotowe już pół roku temu i czekało na coś :confused:

1685449558091.png
 
Last edited:
Na takie siły prawnicy nie mają raczej podejścia, zresztą który polityk / urzędnik nawet gdyby się jebnął w osądach przyzna się potem do takiego błędu?

ps taka ciekawostka, wygląda, że pismo było gotowe już pół roku temu i czekało na coś :confused:

View attachment 67595
Ty a kaj Bays zniknął tak wogole? Kiedyś było go dużo a teraz nie ma wcale, ogólnie ja się w tym temacie nie wypowiadam bo mało co się znam na ABW i mswia ale to było logiczne że przez ten kapitał prędzej czy później zostaną zablokowani, czekali na odpowiedni moment i to jest związane tylko i wyłącznie z polityką, to jest dobry ruch żeby zdobyć kilku wyborców, gówniarze co to w większości oglądają nie mają prawa wyborczego, a większa część dorosłych popiera ten ruch choćby ze względu na podejście anty freak, albo anty ruscy.
 
Ps: prezydent podpisał ustawę ws komisji badającej rosyjskie wpływy.

Porostu maszyna ruszyła oficjalnie, przygotowania do tego kroku były wcześniej, swego czasu słuchałem dużo wiadomości i coś między wierszami dało się wyczytać że będą robić te komisję, tylko że im zależy najbardziej by znaleźć te powiązania w PO przede wszystkim, ale przy okazji, nieświadomie załatwią kilka innych spraw.
 
Ty a kaj Bays zniknął tak wogole? Kiedyś było go dużo a teraz nie ma wcale, ogólnie ja się w tym temacie nie wypowiadam bo mało co się znam na ABW i mswia ale to było logiczne że przez ten kapitał prędzej czy później zostaną zablokowani, czekali na odpowiedni moment i to jest związane tylko i wyłącznie z polityką, to jest dobry ruch żeby zdobyć kilku wyborców, gówniarze co to w większości oglądają nie mają prawa wyborczego, a większa część dorosłych popiera ten ruch choćby ze względu na podejście anty freak, albo anty ruscy.

Na galach HL był normalnie zawsze ale czemu nie dawał wywiadów to nie wiem, może chcieli iść w tą publiczną narracje że szefem jest Malik itd.
 
Na galach HL był normalnie zawsze ale czemu nie dawał wywiadów to nie wiem, może chcieli iść w tą publiczną narracje że szefem jest Malik itd.
Z Baysangurem ostatnie co pamiętam to jakoś pod koniec 2021 był z nim wywiad o ACA chyba i tyle. Nawet chyba na Twitterze się nie udzielał ostatnio
 
Ps: prezydent podpisał ustawę ws komisji badającej rosyjskie wpływy.

Porostu maszyna ruszyła oficjalnie, przygotowania do tego kroku były wcześniej, swego czasu słuchałem dużo wiadomości i coś między wierszami dało się wyczytać że będą robić te komisję, tylko że im zależy najbardziej by znaleźć te powiązania w PO przede wszystkim, ale przy okazji, nieświadomie załatwią kilka innych spraw.


Departament Stanu USA wydał oświadczenie, w którym odniósł się do ustawy "lex Tusk". "Podzielamy obawy wyrażone przez wielu obserwatorów, że ustawa o utworzeniu komisji do zbadania rosyjskich wpływów może zostać wykorzystana do zablokowania kandydatur polityków opozycji bez należytego procesu" - napisano.
 
Denisek się obudził.
Trzeba przyznać, że wyjątkowo z sensem napisał. Buła żebrał wszędzie, FAME i HL go olało i w końcu wyżebrał w najbardziej gównianej federacji.
 
Back
Top