High League: Mistrzyni świata w boksie, Ewa Brodnicka vs gwiazda Internetu „Lil Masti”

@ZELAZNAREKA masz kolejne argumenty. Ale walka będzie ciekawa, bo może pójść w obie strony :)




Jak Zabor potwierdza to na bank mocno pracowała nad obroną ciosów czołem.

Jeżeli chodzi o kicka to na zawodach kobiet zawsze była garstka uczestniczek, więc żeby mieć czołowe miejsca na prawdę nie trzeba było być rewelacyjną zawodniczką. Po za tym light contact idealnie pod brodnicką 2-3 ciosy i sędzia przerywa. Ta sama taktyka w boksie cios i w klincz.

Niech się baby leją, ale nie róbcie z Brodnickiej jakiegoś terminatora. Panowie obejrzyjcie jej jakieś walki w boksie, a nie tylko ważenia w staniku.
 
Jak Zabor potwierdza to na bank mocno pracowała nad obroną ciosów czołem.

Jeżeli chodzi o kicka to na zawodach kobiet zawsze była garstka uczestniczek, więc żeby mieć czołowe miejsca na prawdę nie trzeba było być rewelacyjną zawodniczką. Po za tym light contact idealnie pod brodnicką 2-3 ciosy i sędzia przerywa. Ta sama taktyka w boksie cios i w klincz.

Niech się baby leją, ale nie róbcie z Brodnickiej jakiegoś terminatora. Panowie obejrzyjcie jej jakieś walki w boksie, a nie tylko ważenia w staniku.
Jej walk w boksie się nie da oglądać, bo tam jest sporo klinczu :lol: Więc może teraz na przekór w walce mma będzie boksować
 
Siwy

Ładnie napisane. Tylko ja końcówkę identycznie napisałbym o blondynie. Nie róbcie z niej terminatora po pokonaniu śledź i linkiewicz, bo serio nie wiem czy to masowy trolling czy co. Te 2 dziewuchy to 0 sportowe gdy z nią walczyły w sportach walki.

Brodnicka przy nich to F1.
 
Last edited:
z mistrzostwami w takich dyscyplinach roznie bywa najman tez jest mistrzem europy w k1 a u bab w sportach uderzanych jest bardzo mala konkurencja
Ja typuje, że Lil Masti to wygra. Ale hajsu nie postawie, bo walka może iść w obie strony i jest dystans tylko 3x3 min.
No 3x3 jak w kazdej walce freakow a jaki bys inny chcial. Zreszta tam do werdyktu nie dojdzie bo Ewcia bedzie klepac

Zapraszam do zakladow charytatywnych jak nie trolujecie ze ta Brodnicka waszym zdaniem wygra i to jeszcze przez nokaut :putinlaugh:
 
Kochani sam byłem walce Parke-Kasjo na 50-50 bo wiedziałem że przez lata Kasjo był amatorskim bokserem, ale pisanie że amatorka ma rozwalic na luzie bokserkę ze stajni Hearna to jest ostre przegięcie.

To będzie ostry wp....l na blondynie , aż Malik rzuci 3 białe ręczniki.
 
Kochani sam byłem walce Parke-Kasjo na 50-50 bo wiedziałem że przez lata Kasjo był amatorskim bokserem, ale pisanie że amatorka ma rozwalic na luzie bokserkę ze stajni Hearna to jest ostre przegięcie.

To będzie ostry wp....l na blondynie , aż Malik rzuci 3 białe ręczniki.

Ty na serio chyba w ogóle nie orientujesz się w boksie? Brodnicka nie była w żadnej stajni Hearna, to była typowa franczyza pod lokalny rynek w związku z wejściem DAZN do Polski (Matchroom Boxing właśnie odpalił Sky i będzie pokazywał swoje gale tylko na DAZN). No ale Brodnicka wysypała się na pierwszej próbie (nawet nie robiąc wagi przez co pas straciła przed walką) i master plan Hearna już nieaktualny.

Zresztą ona mogła być w turnieju WSBB, który ogłosili w zeszłym miesiącu (bez nazwisk, ale jej kategoria). I co? Nagle idzie do HL? Po kompletnym wpierdolu od Mayer królowa polskich podwórek zdała sobie sprawę, że holowanie na cukiniach się skończyło i nawet nie udaje, że jeszcze może coś osiągnąć w boksie. Więc skok na kasę we freak fightach w Polsce, gdzie może robić za Szpilkę w stringach.
 
Z tego co ja widziałem Brodnickiej "walki z cukiniami" to był cios-odskok, albo cios-cios-klincz.
Tych walk się oglądać nie dało. Pojechała do stanów dostała techniczną zawodniczkę i było po herbacie.
Także w MMA chuja się sprawdzi, bo przy pierwszym klinczu dostanie kolano, albo będzie obalenie.
W rzeczy samej . Brodnicka fajnie pasuje do swoich sexy bikini i ogolnie jest hot ale to boksi-brytka czyli boksująca celebrytka
 
Ostatnio walki wca vs wca są modne, wcześniej Pudzian vs Juras, teraz Lexy vs Natsu.
 
Ostatnio walki wca vs wca są modne, wcześniej Pudzian vs Juras, teraz Lexy vs Natsu.


Lexy vs natsu to będzie ,,walka" ala linkiewicz vs Godlewska , 30 sekund i papa.

HL zaczyna kręcić trailery na YT. Wrzucili na insta jak chodzą z kamerami po WCA.
 
@ZELAZNAREKA nie ma co słuchać takich opini w dodatku z czyjegoś środowiska.
Wiadomo ze kibicują brodnickiej i nawet gdyby była chujowa to tego nie powiedza.
Pamietam przed walka adamka z kliczka tez gadałem z kimś z otoczenia Tomka i ta osoba mówiła ze na luzie rozpyka Kliczke.
 
To jest całkiem ciekawe zestawienie (w kategorii freaków oczywiście).
Ze względu na specyfikę MMA, jakby sytuacja była odwrotna, czyli walczył jakiś freak, który kiedyś w młodości trenował boks z kimś, kto jest zapaśnikiem na poziomie powiedzmy okołomistrzowskim (niech będzie, że tylko Polski) to by nikt tutaj nie miał wątpliwości, jak to się skończy.
Ale, że jest tak, to teraz można argumentować na obie strony, że będzie to jednostronne i można się spierać.
Dodatkowo to kobiety, więc tym bardziej trudno o weryfikację prawdziwego poziomu i w ogóle więcej niewiadomych i losowości.
Oczywiście sama walka będzie szybka, nie zobaczymy w nim pięknego MMA w pełnym spektrum, skończy się szybką dominacją w jedną lub w drugą stronę. A po walce zwolennicy wygranej będą mogli pisać "A nie mówiłem? Zmieliła ją. Jak można było w ogóle sądzić, że będzie inaczej"
 
ale czemu Lil Masti zrobiła sobie fryzurę w stylu "Julka, dziewiętnastoletnia feministka - lesbijka" to nie czaję
 
moze dlatego ze kazdy moze robic ze swoimi wlosami to co chce
No teraz toś mnie pan zaskoczył. Do tej pory żyłem w przekonaniu, że do jakichkolwiek zabiegów z włosami konieczny jest szereg zezwoleń od odpowiednich organów państwowych.

W końcu mogę zrobić coś z włosami, jebane urosły tak długie, że mogę nimi podcierać dupsko od kilkunastu lat.

Dziękuję!
 
Back
Top