High League: Mistrzyni świata w boksie, Ewa Brodnicka vs gwiazda Internetu „Lil Masti”

Brodnicka to skończona idiotka, więc tym chętniej odpale wyjątkowo streama na tą jedną walkę by zobaczyć jak ją Aniela miażdży w parterze. Z drugiej to tylko pokazuje głupotę Brodnickiej, że przechodzi do MMA i zamiast iść do poważnej organizacji idzie do federacji freaków, a przy swoim nie najgorszym boksie mogłaby wyjaśnić całe KSW i FEN dywizje kobiece (oprócz wielkiej Ekateriny)... A tak będzie się bić z niedojebanymi pizdami z tik toka i YouTube
Z tego co ja widziałem Brodnickiej "walki z cukiniami" to był cios-odskok, albo cios-cios-klincz.
Tych walk się oglądać nie dało. Pojechała do stanów dostała techniczną zawodniczkę i było po herbacie.
Także w MMA chuja się sprawdzi, bo przy pierwszym klinczu dostanie kolano, albo będzie obalenie.
 
Z tego co ja widziałem Brodnickiej "walki z cukiniami" to był cios-odskok, albo cios-cios-klincz.
Tych walk się oglądać nie dało. Pojechała do stanów dostała techniczną zawodniczkę i było po herbacie.
Także w MMA chuja się sprawdzi, bo przy pierwszym klinczu dostanie kolano, albo będzie obalenie.

Masz 100% racji. Każda walka Brodnickiej tak wyglądała i tego nie dało się oglądać. W końcu Mayer wyjaśniła królową polskich podwórek :lol:

Umówią się, że nie będzie parteru? Bo inaczej to Brodnicka nie przetrwa minuty i nawet jej klinczowanie z boksu nic nie pomoże. Oczywiście Malik musiał sypnąć groszem na pierwszą galę, żeby ściągnąć medialne nazwisko. To mu się udało. Brodnicka ma 36 lat i w boksie już odbiła się od sufitu. Marketingowo jest duży potencjał (pewnie jeszcze zapytają Piątkowską co o tym sądzi), ale Lil Masti vs Brodnicka w MMA to będzie walka do jednej mordy.
 
Lil Masti vs Brodnicka w MMA to będzie walka do jednej mordy.


Czy wy trochę nie przeceniacie tej Lil masti?

Przypominam że jej rywalki to gruba linkiewicz 2 raz w klatce i Śledź na Fen 1 raz w klatce...


Mnie tu nie zaskoczy masakra Brodnickiej na blondynie.

Jestem pewny że Ewka tak gładko się nie podda to jest jednak sportowiec z krwi i kości. I to czy była słaba w boksie czy nie to przypominam że wychodzi do freaka, którego w stójce zje na luzie.


Czytając o lil masti mam wrażenie że walka jest Jędrzejczyk vs Brodnicka
 
Last edited:
Czy wy trochę nie przeceniacie tej Lil masti?

Przypominam że jej rywalki to gruba linkiewicz 2 raz w klatce i Śledź na Fen 1 raz w klatce...


Mnie tu nie zaskoczy masakra Brodnickiej na blondynie.

Jestem pewny że Ewka tak gładko się nie podda to jest jednak sportowiec z krwi i kości. I to czy była słaba w boksie czy nie to przypominam że wychodzi do freaka, którego w stójce zje na luzie.


Czytając o lil masti mam wrażenie że walka jest Jędrzejczyk vs Brodnicka

To raczej Ty ignorujesz fakt, że Bogusz jednak miała życie przed etapem influencowania. I chyba w ogóle nie oglądałeś walk Pontona w boksie o czym później? Wystarczy jeden rzut przez biodro i Brodnicka leży i kwiczy. Wyciągnięcie zwykłej balachy przy takiej parterowej cukinii to kwestia sekund. Jedyna szansa, że ta walka potrwa dłużej niż minutę to, że Malik uprosi zapaśniczkę, żeby trochę się z Pontonową pobawiła. Kariera bokserska Brodnickiej nie opierała się na zadawaniu ciosów, a na klinczowaniu. W ciemno zakładam, że jedna próba obalenia wystarczy, aby Brodnicka już była parę sekund od poddania.

Bogusz powinna iść w stricte sportowe gale, ona zdominuje każdą rywalkę na freakowych galach, bo innej influencerki, która jednak choć liznęła prawdziwych sportów walki nie widzę. A każda stójkowiczka na pewno nie będzie umiała bronić obaleń. Bogusz to jednak ma więcej oleju w głowie od kangura Janikowskiego, który jako grappler chciał wygrywać walki w stójce :lol:
 
Nie ignoruje ale wiem że Śledź i gruba Linkiewicz to nawet 15 latka może zrobić.

Brodnicka to pierwsze , mocne wyzwanie Blondyny.


A blondyna panicznie boi się stójki bo 5 sekundach idzie po nogi nawet z grubą Linkiewicz poszła.

XD
 
Nie ignoruje ale wiem że Śledź i gruba Linkiewicz to nawet 15 latka może zrobić.

Brodnicka to pierwsze , mocne wyzwanie Blondyny.

Jesteś chyba pierwszym, który uważa, że Brodnicka to "mocne" wyzwanie. Mistrzyni świata, gdzie "świat" miał 17 zawodniczek w rankingu światowym ( a są kategorie w boksie kobiet gdzie nie ma nawet 10 i też jest jakaś mistrzyni świata) :lol:

Ona najwięcej emocji budziła strojami na ważeniu - czym akurat wpisuje się w potrzeby freakowych gali. W ciemno zakładam, że na ważeniu pokaże więcej cyca, niż każda ring girl :lol:
 
Jesteś chyba pierwszym, który uważa, że Brodnicka to "mocne" wyzwanie. Mistrzyni świata, gdzie "świat" miał 17 zawodniczek w rankingu światowym ( a są kategorie w boksie kobiet gdzie nie ma nawet 10 i też jest jakaś mistrzyni świata) :lol:


No tak bo Lil masti to mistrz MMA po wygranej z linkiewicz i sledz :putinlaugh:
 
No tak bo Lil masti to mistrz MMA. :putinlaugh:

Nie musi nią być. Na galach freakowych i tak będzie wygrywać z każdym. Przecież mówię, że powinna się spróbować na stricte sportowych rywalkach. Jak chcesz to stawiaj hajs na "mocną" Brodnicką, tylko się potem nie zdziw jak będzie klepała szybciej, niż Najman :crazy:
 
Lil masti sie przejedzie po niej bedzie kompromitacja Ewci, a pozniej moze dalej wyjasniac np taka Piątkowską. Ta walka 30 sekund bedzie w stojce pozniej przytulanki w parterze i submission. Nie wiem czy beda dymy w tym starciu, Bogusz podchodzi zawsze sportowo dopiero jak rywalka zaczyna cisnac to sie odpala.
Też tak myślę. Bogusz może wygląda jak słodka idiotka z Internetów, ale zapaśniczo jest w chuj niezła i wcale bym się nie zdziwił gdyby przeczołgała Brodnicką. Zestawienia "Zapaśnik vs. Bokser" niemal zawsze kończyły gwałtem tego pierwszego na tym drugim.
 
Serio, minąłeś się z powołaniem jak wierzysz, że Brodnicka może coś ugrać w tej walce.
:DC: nie mogę się już doczekać jak padnie pomnik wielkiej Blondyny bo pokonała amatorskie wtedy z ulicy Linkiewicz i Sledz. :DC:

Ewka to 100 poziomy wyżej we wszystkim od tej dwójki.
 
:DC: nie mogę się już doczekać jak padnie pomnik wielkiej Blondyny bo pokonała amatorskie wtedy z ulicy Linkiewicz i Sledz. :DC:

Ewka to 100 poziomy wyżej.

To nie o to chodzi, że Bogusz to jakaś mistrzyni, ale to, że Brodnicka nawet w boksie była całkowicie przeciętna. Nawet jej wygrana z Piątkowską była mocno wątpliwa bo to Brodnicka zaliczyła dechy w tej walce, a Krzysztof Włodarczyk jasno określił wynik jako skandal. Jeśli wierzysz, w jakiegoś luja ogłuszacza i triumf Brodnickiej na zasadach MMA to życzę powodzenia. Ta walka ma zadatki na wpierdol bo to Brodnicka jest tak słaba, a nie Bogusz tak mocna.
 
To nie o to chodzi, że Bogusz to jakaś mistrzyni, ale to, że Brodnicka nawet w boksie była całkowicie przeciętna. Nawet jej wygrana z Piątkowską była mocno wątpliwa bo to Brodnicka zaliczyła dechy w tej walce, a Krzysztof Włodarczyk jasno określił wynik jako skandal. Jeśli wierzysz, w jakiegoś luja ogłuszacza i triumf Brodnickiej na zasadach MMA to życzę powodzenia. Ta walka ma zadatki na wpierdol bo to Brodnicka jest tak słaba, a nie Bogusz tak mocna.


Vassago ty serio robisz rozpiskę walk bokserskich i opis kariery Brodnickiej do walki z Lil masti?


:benny::benny::benny: :DC: :whodefuk:
 
Vassago ty serio robisz rozpiskę walk bokserskich i opis kariery Brodnickiej do walki z Lil masti?


:benny::benny::benny:

A jaki jest powód, że Brodnicka w ogóle trafiła do HL? Samo pokazywanie cyca na ważeniu to za mało. Pannic co pokazują to i owo za pieniądze jest pełno, więc taki rekin biznesu jak Montana raczej by nie przepłacił bo i nie ma za co. Brodnicka to zwykły ponton od klinczowania i tyle. Już bardziej bym się zainteresował Piątkowską w MMA, która jest zdecydowanie mniej egoistyczna i nawet miała normalną robotę w życiu. Akurat jeszcze zwracam uwagę na poziom sportowy, choć nawet we freakach to tylko "dymy i zasięgi" są ważne. Brodnicka chce zmonetyzować swój wygląd i jako takie kontrowersje związane z jej osobą. Jej wybór. Po porażce z Mayer kariera u Hearna raczej skończona, więc trzeba szybko coś zarobić, bo ona nie jest pierwszej młodości. Biznesowo pomysł Montany się broni, ale to zestawienie to po prostu przepis na szybkie klepanie bokserki i tyle.
 
Ja to tylko jestem ciekaw skąd ta pewność że Bogusz na luzie obali Brodnicka? Calm down.


Mam wrażenie jakby Khabib walczył, a gadamy tu o kobicie co ma ...2 amatorskie walki, która jedną z nich była na Fame ....wieki temu.

A co jeśli blondyna nie obali ? I dostanie na korpus i kombinacje prawy , lewy? I do widzenia?

To jest zawodowy sportowiec, hello. Do jasnej ciasnej , nie jakieś pierdoły z YT.

Tak ta walka może potrwać parę sekund bo blondyna może wyłapać szybkie K.O
 
Last edited:
Ja to tylko jestem ciekaw skąd ta pewność że Bogusz na luzie obali Brodnicka? Calm down.


Mam wrażenie jakby Khabib walczył, a gadamy tu o kobicie co ma ...2 amatorskie walki, która jedną z nich była na Fame ....wieki temu.

A co jeśli blondyna nie obali ? I dostanie na korpus i kombinacje prawy , lewy? I do widzenia?

To jest zawodowy sportowiec, hello. Do jasnej ciasnej , nie jakieś pierdoły z YT.

Brzytwa Ockhama - bo Brodnicka nie umie bronić obaleń? :crazy: Taka Gumienna była rzucana jak szmata nie dlatego, że Shakalova to jakaś mistrzyni galaktyki, tylko dlatego, że to Gumienna jest tak bezradna w parterze. W tej walce będzie podobnie IMO.
 
Brzytwa Ockhama - bo Brodnicka nie umie bronić obaleń? :crazy:


A tego właśnie nie wiem. Ewka wybroni , blondyna dostaje szoku i wtedy idzie totalna deklasacja , aż Malik rzuca ręcznik na octagon. Tak widzę ta walkę w głowie.


To jest starcie amatorki z kobietą co jeszcze niedawno była w stajni Hearna, czy Wy jesteście tego świadomi?


:coffeepc::tysoncoffe::kis:
Blondi dostanie ostre wciry. Dlatego czekam na tą waleczke tym bardziej :jjsmile:
 
Last edited:
Zartujesz sobie z tym nokautem Brodnickiej chyba przeciez to jest taka wata ze chuj ostatni raz znokautowala 7 lat temu pania z bilansem 2-7. Ona wcale nie wyprowadza kombinacji jeden dwa ciosy i klincz. Na polskich galach to przechodzilo, ale pojechala do Hearna na powazna gale to od razu jej za to odejmowali punkty. Zreszta osmieszyla sie juz nie robiac wagi przed walka i na wazeniu tracac pas, to duzo mowi o jej profesjonalizmie...

Judoczka nie powali drewnianej piesciarki, ktora robi mma 2 miesiace ja wysiadam. To jest swietny matchmaking dla Lil Masti bo na papierze dla janusza nie wyglada jak jednostronna walka a prawdopodobnie taka bedzie. W dodatku gwiazdeczka Fame Linkiewicz, ktora ma kompleks Lil Masti na zawsze pozostanie w jej cieniu. W babskim freak mma Lil Masti bedzie na 1 miejscu nie do przeskoczenia jak wygra w sierpniu z Ewcia.
 
Zartujesz sobie z tym nokautem Brodnickiej chyba przeciez to jest taka wata ze chuj ostatni raz znokautowala 7 lat temu pania z bilansem 2-7. Ona wcale nie wyprowadza kombinacji jeden dwa ciosy i klincz. Na polskich galach to przechodzilo, ale pojechala do Hearna na powazna gale to od razu jej za to odejmowali punkty. Zreszta osmieszyla sie juz nie robiac wagi przed walka i na wazeniu tracac pas, to duzo mowi o jej profesjonalizmie...

Judoczka nie powali drewnianej piesciarki, ktora robi mma 2 miesiace ja wysiadam. To jest swietny matchmaking dla Lil Masti bo na papierze dla janusza nie wyglada jak jednostronna walka a prawdopodobnie taka bedzie. W dodatku gwiazdeczka Fame Linkiewicz, ktora ma kompleks Lil Masti na zawsze pozostanie w jej cieniu. W babskim freak mma Lil Masti bedzie na 1 miejscu nie do przeskoczenia jak wygra w sierpniu z Ewcia.


Ale ty kumasz że co innego jest nokautowac zawodowe a amatorkę. Jak masti przyjmie parę ciosów czystych to kobieta zatańczy jak na weselu , co Wy mi tu wyjeżdżacie z karierą brodnickiej czy jej ciosem do jakiejś amatorskiej blondyny.

Wrócimy do tematu po walce i zobaczymy kto miał rację.
 
Back
Top