High League: Mistrzyni świata w boksie, Ewa Brodnicka vs gwiazda Internetu „Lil Masti”

A tego właśnie nie wiem. Ewka wybroni , blondyna dostaje szoku i wtedy idzie totalna deklasacja , aż Malik rzuca ręcznik na octagon. Tak widzę ta walkę w głowie.


To jest starcie amatorki z kobietą co jeszcze niedawno była w stajni Hearna, czy Wy jesteście tego świadomi?


:coffeepc::tysoncoffe::kis:
Blondi dostanie ostre wciry. Dlatego czekam na tą waleczke tym bardziej :jjsmile:
dziadek co ty pierdolisz widać że o temacie nie masz za dużego pojęcia
 
dziadek co ty pierdolisz widać że o temacie nie masz za dużego pojęcia
28 sierpnia. Brodnicka robi na luzie masti rób screeny.


Na fortunie 1,70 do 1,91 dla Blondyny.

No jakoś nie widzę nokautu u buków dla polskiego Khabiba.

A tu cholera ochy i achy jakby mistrz UFC walczył :DC:
 
Last edited:
28 sierpnia. Brodnicka robi na luzie masti rób screeny.


Na fortunie 1,70 do 1,91 dla Blondyny.

No jakoś nie widzę nokautu u buków dla polskiego Khabiba.

A tu cholera ochy i achy jakby mistrz UFC walczył :DC:

Bukmacherzy chcą zarobić niezależnie od wyniku. Kurs jest wyrównanie atrakcyjny, bo w założeniu ludzie jeszcze "nie wiedzą", że Brodnicka to kompletne dno parterowe i walka będzie miała jednostronny przebieg. Takie wciskanie ciemnoty zawsze ma swoje granice.

Ale moje gratulacje, jesteś chyba największym fanem talentu sportowego Brodnickiej jakiego znalazłem. Nawet fani boksu mają od dawna totalnie wyjebane :lol:
 
widze że ta Lil Masti to teraz nowa ''TBA'' bo na każdej gali walczy, wyczuwam jej występ w ksw pod koniec roku
 
Kalwi i Remi ostro zjebali, bo Brodnicką, mogli by ściągnąć dla pani dziennikarz. Co te mityczną stójkę ma bo była w Meksysku, a jest totalnią cukinią.
 
Moim zdaniem ten frik przebija wszystko "frikopodobne" z FENu i KSW.
KSW się znowu spóźniło i są w dupie. Oni w ogóle nie ogarniają tematu. Dla nich friki to Burnejka, Pudzian i Guzowska :DC:
 
Moim zdaniem ten frik przebija wszystko "frikopodobne" z FENu i KSW.
KSW się znowu spóźniło i są w dupie. Oni w ogóle nie ogarniają tematu. Dla nich friki to Burnejka, Pudzian i Guzowska :DC:

Mnie interesuje ile Brodnicka zaśpiewała za ten występ? KSW raczej nie mogliby przebić oferty Montany, bo oni płacą innym. A dywizję kobiet totalnie olali i teraz muszą promować beztalencie Owczarz po znajomości.
 
Mnie interesuje ile Brodnicka zaśpiewała za ten występ? KSW raczej nie mogliby przebić oferty Montany, bo oni płacą innym. A dywizję kobiet totalnie olali i teraz muszą promować beztalencie Owczarz po znajomości.


Widziałem na insta story trening Brodnickiej.
Blondi będzie zniszczona. :tysoncoffe:
 
o kurde, to tak dobry trolling czy taki brak podstawowej wiedzy w SW?


Człowieku ale jaki trolling. Blondyna do tej pory w stójce spędziła w swojej karierze maks 10-20 sekund.


Ona przy doświadczeniu Brodnickiej jest jak dziecko we mgle.
 
Człowieku ale jaki trolling. Blondyna do tej pory w stójce spędziła w swojej karierze maks 10-20 sekund.


Ona przy doświadczeniu Brodnickiej jest jak dziecko we mgle.
aaa:o o:
Doświadczeniu w zapasach czy w parterze? Żelazna zasada, stójkowicz vs zapaśnik/grappler = klepanie stójkowicza. To nie Aśka z perfekcyjnym TDD, tylko cukinia bez ciosu. Dziennikarka by jej dziecko zrobiła.
 
Ale trzeba hajpować Brodnicką w MMA, bo ludzie jeszcze nie wiedzą, że po pierwszej próbie obalenia skończy się nawijka o taekwondo i będzie szybkie klepanie. Przypadek Gumiennej niczego nie nauczył? Co innego jak propagandę łykają Januszowskie pelikany, ale na cohones spodziewam się wyższych standardów :lol:
 
Ale trzeba hajpować Brodnicką w MMA, bo ludzie jeszcze nie wiedzą, że po pierwszej próbie obalenia skończy się nawijka o taekwondo i będzie szybkie klepanie. Przypadek Gumiennej niczego nie nauczył? Co innego jak propagandę łykają Januszowskie pelikany, ale na cohones spodziewam się wyższych standardów :lol:
Ja typuje, że Lil Masti to wygra. Ale hajsu nie postawie, bo walka może iść w obie strony i jest dystans tylko 3x3 min.
 
Back
Top