Na żywo High League 4: Szpilka vs Załęcki – Wyniki

138DC6EE-63A5-43F9-8EBB-E6843B6E9ECC.jpeg
 
Nie rozumiem fenomenu tego typu eventów w Polsce. Nigdzie na świecie tego nie ma i jestem przekonany, że w żadnym innym kraju to by się nie sprzedało. Tak wiem, amerykanie mają WWE, ale to zupełnie inna historia. Powtórzę, nie rozumiem.

Wiesz co, gadałem z typem z Londynu (Anglikiem) i chłop mówi, że tam to do nich zaczęło wchodzić i ni chuja nie wie o co chodzi, ale się przyjmuje.
 
stary, rozjebałeś mi głowę :juanlaugh: huj z tym całym high lige reality show z karłami to jest moc :brainoverload:


prawie tak dobre, jak to




Jakby bycie upośledzonym było wyborem, to można by się śmiać, robienie sobie z tego jaj (mówię o twórcach tych gówien) w celu zarobku to czystej postaci cwelina umysłowa. Pewnie żelazny alibaba debil się tym rajcuje.
 
Ależ Maja elegancko rozpierdoliła tego pustaka. To była promocja tego weekendu w Fortunie.
:antonio:


Teraz dzieci konfy muszą na lewą rękę zmienić przy waleniu pod Maję
:beczka:
 
Nie rozumiem fenomenu tego typu eventów w Polsce. Nigdzie na świecie tego nie ma i jestem przekonany, że w żadnym innym kraju to by się nie sprzedało. Tak wiem, amerykanie mają WWE, ale to zupełnie inna historia. Powtórzę, nie rozumiem.


Cohones, też nie rozumie robiąc tu prawie 600 postów.

:beczka::fjedzia::jjsmile::mamed:
 
Back
Top