Na żywo High League 4: Szpilka vs Załęcki – Wyniki

Szpilka się pobawil w obronie , a rywal sam się skończył . Dziwie sie ze nie wsadzil mu kontry jakiejś mimo wszystko.
 
Szpilka się pobawil w obronie , a rywal sam się skończył . Dziwie sie ze nie wsadzil mu kontry jakiejś mimo wszystko.

Bez kitu.

Myślałem że mu wsadzi kontrę ale przypominam że cepiarz Różański go szybko usadził .
 
Nie tylko trzymanie gardy to obrona, ale i zejścia, przypuszczenia, ruch glowa itd
 
W ogóle jakby mi ktoś 10 lat temu powiedział, że jakieś 14/letnie siksy będą się jarać mma i piszczeć jak jedna drugiej w mordę da, to bym nie uwierzył. Gdzie ja żyję.
 
Jest na widowni nawet Denzel Washington.

Podobno Charlie Chaplin też.

Któraś z nich to jego córka.


4853897A-D802-414D-9392-F4A4FB720A24.jpeg
 
Kurwa geniusz reporterki i wywiadów. Jeszcze się go pytał, czy śpiewał Krainę Lodu :antonio:
No detektyw śledczy nie uwierzył Ajtujowi i postanowił drążyć temat.

A te dupery teraz mistrzostwo. Odwracają się w trakcie walki do narożników żeby słuchać co mówią. :mamed:
 
ME na miarę tej patogali. Nie wierzę, że na to zerkam. :płacz:
 
W ogóle jakby mi ktoś 10 lat temu powiedział, że jakieś 14/letnie siksy będą się jarać mma i piszczeć jak jedna drugiej w mordę da, to bym nie uwierzył.

Nadal pamiętam kiedy Łysy powiedział, że w UFC nie będzie walk kobiet. Tyle, że on jest sprzedają dzifką to się nie liczy
 
Mogliby pokazać ujęcia wokoło ringu, bo po dźwiękach wnoszę, ze tam jakiś nożownik grasuje.
 
Back
Top