HI TEC Bozin - Nie mogę przestać rosnąć

Status
Not open for further replies.
@Bozin_muscle sezon truskawkowy w pełni. Koktajl po treningowy Banan, garść lub dwie ŚWIEŻYCH ale zamrożonych Truskawek , mleko kokosowe ,dwie miarki białka czekoladowego Optimum Gold lub Platinum. Co Ty na to ?
 
Last edited:
Mleko kokosowe = tłuszcze mct. Bezposrednio po treningu to nawet Bozin majonezu nie przełknie
Siema wszystkim !
Dzisiaj od rana ogień = plecy z bickiem. Starałem się wszystko max dopinać i pompa uuu..... bolało !!!
Bałem się czy moje kręgi wytrzymają i się miło zaskoczyłem, nie bolało nic.
Dzisiaj w menu 500g ryż i 1200g kury z dodatkiem.... majonezu! Tak wiem nie powinienem, ale rano odkryłem, że nie mam już orzechów.
Plecy:
- jakies tam pierdolenie o cwiczeniach czy cos
- blabla
- pranie w rzece
- wioslowanie bez kajaka
- rozciaganie legginsow
@TYTUS chyba lepiej znam swojego Idola niż Ty.
 
Mleko kokosowe = tłuszcze mct. Bezposrednio po treningu to nawet Bozin majonezu nie przełknie
Majonez zawiera idealne proporcje omega3, tłuszczy MCT jak również najlepszy stosunek tłuszczy wielonienasyconych do nasyconych, uzupełnia w pełni moje zapotrzebowanie na tłuszcze roślinne i zwierzęce- nie muszę korzystać z innych źródeł tłuszczy
 
Temat z dużym potencjałem bekotwórczym, nie zabijajcie go w zarodku! Jak patrzę na to co jesz to się zastanawiam czy kulturystyka zatrzymała się w latach 90 odnośnie dietetyki i zagadnień żywieniowych, Papaj też tak je? Zainteresuj się może jakimś szkoleniem z odżywiania, (a nie latasz po crossfiitowcach) Bez hejtu. Dobra łapa;)
 
Temat z dużym potencjałem bekotwórczym, nie zabijajcie go w zarodku! Jak patrzę na to co jesz to się zastanawiam czy kulturystyka zatrzymała się w latach 90 odnośnie dietetyki i zagadnień żywieniowych, Papaj też tak je? Zainteresuj się może jakimś szkoleniem z odżywiania, (a nie latasz po crossfiitowcach) Bez hejtu. Dobra łapa;)
Ja ogólnie nie rozumiem sensu tego dziennika, może ma jakiegoś ziomka w Hi Tecu.Serio jak przeczytałem tutaj że nosi pas bo za mocno mu mięśnie rosną w okolicy brzucha no to kurwa padłem
 
Z pasem to nie jego wina, to ogólne tłumaczenie kulturystów na wyjebane narządy po insulince i hormonie wzrostu:) Chociaż myślę, że kolega sam do końca nie wie po co mu ten pas, bo nie sądze żeby na takim poziomie wiedzy używał insy i hgh, ale nie wiem, nie wnikam, być może leci kompleksowa kuracja farmaceutyczna. Bozin przy pochodnych testosteronu pas nic Ci nie da, brzuch wywala od chujowej diety, ot co :)
 
Z pasem to nie jego wina, to ogólne tłumaczenie kulturystów na wyjebane narządy po insulince i hormonie wzrostu:) Chociaż myślę, że kolega sam do końca nie wie po co mu ten pas, bo nie sądze żeby na takim poziomie wiedzy używał insy i hgh, ale nie wiem, nie wnikam, być może leci kompleksowa kuracja farmaceutyczna. Bozin przy pochodnych testosteronu pas nic Ci nie da, brzuch wywala od chujowej diety, ot co :)
Śmiesz podważać wiedzę i metody treningowe Bozina?Nie od dziś wiadomo,że jak nosisz pas do każdego ćwiczenia to hamuje rozrost brzucha i wszystko idzie w plecy #ciążakulturystyczna
 
W sumie nie wiem co ja robię w tym temacie, jedz co chcesz, wbijaj co chcesz i rośnij, pozdrawiam! Z tego typu dzienników potrzeba trochę świeżości, a nie kurczak/ryż i pompowanie pleców na atlasie. Trochę własnej inwencji, ciekawych zagadnień dietetycznych jak i treningowych, a nie metodyka rodem z lat 90. Bez kitu przypomina to trochę hodowanie rzeżuchy :)
 
W sumie nie wiem co ja robię w tym temacie, jedz co chcesz, wbijaj co chcesz i rośnij, pozdrawiam! Z tego typu dzienników potrzeba trochę świeżości, a nie kurczak/ryż i pompowanie pleców na atlasie. Trochę własnej inwencji, ciekawych zagadnień dietetycznych jak i treningowych, a nie metodyka rodem z lat 90. Bez kitu przypomina to trochę hodowanie rzeżuchy :)
Uwielbiam rzeżuchę!
 
Ja Bozina motywuje by przekonał mnie że mam zrezygnować z białka Optimum na rzecz HI-tec. Jak już robi reklame to niech się trochę wysili. I to nie beka naprawde używam Golda i Platinum. W niektóre dni jem ponad 100g więc chyba dobry klient. A i jescze jedno nie przekonywać mnie ceną Bozin wyobraź sobie teoretycznie że jestem bogatszy od Conora :KotKapitalista::wink:
 
Ja Bozina motywuje by przekonał mnie że mam zrezygnować z białka Optimum na rzecz HI-tec. Jak już robi reklame to niech się trochę wysili. I to nie beka naprawde używam Golda i Platinum. W niektóre dni jem ponad 100g więc chyba dobry klient. A i jescze jedno nie przekonywać mnie ceną Bozin wyobraź sobie teoretycznie że jestem bogatszy od Conora :KotKapitalista::wink:
ty tez jestes jednym z tych policjantow karkow gangsterow?
 
paker to ten co pakuje i jest napakowany i pa(r)kuje bmw

bez bmw to podrabianiec a nie paker :p
Drodzy parafianie i inni tacy tam... Nie mam czasu, chęci i zdolności do gotowania! Jeśli lubisz stać w garach to rób sobie co tam chcesz przez cały dzień. Ja jednak mam ciekawsze rzeczy do roboty i spędzam w kuchni mad 40 minut :) Polecam "kuchenne rewolucje"
next one:
Pas.... Pas nosze bo mam problem z plecami i jednak mi pomaga! Masz z tym problem to tylko w depresje nie wpadnij. Bo jak takie cos na ciebie dziala to starry.... Z taka wrażliwością to możesz być ciepły! Sprawdź to ;)
cos tam jeszcze bylo??? Aaa białko! Twój wybór. Nie będę Ci na sile wciskać - kup i sam oceń ;)
I temat jest z powodu tego (bo ciężko się domyśleć), ze sponsoruje mnie HI TEC i w jego działach muszę sie udzielać :) - Wiem to było trudne dla niektórych do odgadnięcia. Cale szczęście jest tu kilku z inteligentnym żartem i Ci z IQ wiewiórki (nie obrażając wiewiórki) giną w tłumie.

A teraz:
siema.
wczoraj zrobili promocje w MC na big maca to musiałem zrobić male ładownie!
Dzisiaj był power na barki (burgery pomogły) i zrobiłem szybki, ale mega intensywny trening.
-wyciskanie na maszynie + hantle bokiem x 7 serii
- wznosy sztangi do brody + hantle przód x6
- tył na wyciągu łańcuchem + tyl w opadzie hantlami x6
- dodatkowo na brama na klatkę x5
- wyciskanie na maszynie na płasko x5
po treningu mój zestaw naprawczy od hi tec : bcaa, glutamina i kreatyna

Beka czas start :p Piona
 

Attachments

  • 13493530_1187006817979030_363548831_o.jpg
    13493530_1187006817979030_363548831_o.jpg
    96.5 KB · Views: 85
  • 13078140_1148906751789037_537415487_o.jpg
    13078140_1148906751789037_537415487_o.jpg
    88 KB · Views: 68
bez bmw to podrabianiec a nie paker :p
Drodzy parafianie i inni tacy tam... Nie mam czasu, chęci i zdolności do gotowania! Jeśli lubisz stać w garach to rób sobie co tam chcesz przez cały dzień. Ja jednak mam ciekawsze rzeczy do roboty i spędzam w kuchni mad 40 minut :) Polecam "kuchenne rewolucje"
next one:
Pas.... Pas nosze bo mam problem z plecami i jednak mi pomaga! Masz z tym problem to tylko w depresje nie wpadnij. Bo jak takie cos na ciebie dziala to starry.... Z taka wrażliwością to możesz być ciepły! Sprawdź to ;)
cos tam jeszcze bylo??? Aaa białko! Twój wybór. Nie będę Ci na sile wciskać - kup i sam oceń ;)
I temat jest z powodu tego (bo ciężko się domyśleć), ze sponsoruje mnie HI TEC i w jego działach muszę sie udzielać :) - Wiem to było trudne dla niektórych do odgadnięcia. Cale szczęście jest tu kilku z inteligentnym żartem i Ci z IQ wiewiórki (nie obrażając wiewiórki) giną w tłumie.

A teraz:
siema.
wczoraj zrobili promocje w MC na big maca to musiałem zrobić male ładownie!
Dzisiaj był power na barki (burgery pomogły) i zrobiłem szybki, ale mega intensywny trening.
-wyciskanie na maszynie + hantle bokiem x 7 serii
- wznosy sztangi do brody + hantle przód x6
- tył na wyciągu łańcuchem + tyl w opadzie hantlami x6
- dodatkowo na brama na klatkę x5
- wyciskanie na maszynie na płasko x5
po treningu mój zestaw naprawczy od hi tec : bcaa, glutamina i kreatyna

Beka czas start :p Piona
ojebales wszystkie big maci? jak ja wpierdole 22 nuggetsy i 2 bigi to sie kurwa podniesc nie umiem z wyra
 
Tylko 6 :/ Ch*j nie zawodnik ze mnie, ale lody dobilem na to :D Zrobiles ochote teraz na nuggetsy !!!

Oczywiscie, ze na raz haha
 
Tylko 6 :/ Ch*j nie zawodnik ze mnie, ale lody dobilem na to :D Zrobiles ochote teraz na nuggetsy !!!

Oczywiscie, ze na raz haha
ja jak juz kupuje w macu (nieczesto, zazwyczaj jak sa znizki, czyli raz na pol roku), to nie wychodze bez duzej ilosci nuggetsow z sosami slodko kwasnym i musztardowym :D musza byc
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top