HI TEC Bozin - Nie mogę przestać rosnąć

Status
Not open for further replies.
Władek zadowolony?
Podobno tak ale oliwa się skończyła,na szczęście majonez był pod ręka
ifyouknowhatimeanplz.gif
 
Witam wszystkich. Wiem, ze zniknąłem ostatnio, ale jakoś nie miałem weny na foty itp. Weekend spędziłem w Sopocie na zawodach kulturystycznych (jako kibic). Była okazja spotkać parę osób jak Radek Słkdkiewicz i zrobiłem kilka fotek ;) Może ktoś też tam był? od jutra zaczynam okres redukcji pod zawody a ten weekend potraktowałem jako ostatnie kulinarne szaleństwo. Pizza, lody, burgery, tak mogę wymieniać i wymieniać haha. Co jakiś czas będę dodawać foto z kolejnymi "gwiazdami" a dzisiaj Pan znany z Youtube Paris ;)
 

Attachments

  • 13720544_1202972909715754_1865489348_o.jpg
    13720544_1202972909715754_1865489348_o.jpg
    88.3 KB · Views: 79
Witam wszystkich. Wiem, ze zniknąłem ostatnio, ale jakoś nie miałem weny na foty itp. Weekend spędziłem w Sopocie na zawodach kulturystycznych (jako kibic). Była okazja spotkać parę osób jak Radek Słkdkiewicz i zrobiłem kilka fotek ;) Może ktoś też tam był? od jutra zaczynam okres redukcji pod zawody a ten weekend potraktowałem jako ostatnie kulinarne szaleństwo. Pizza, lody, burgery, tak mogę wymieniać i wymieniać haha. Co jakiś czas będę dodawać foto z kolejnymi "gwiazdami" a dzisiaj Pan znany z Youtube Paris ;)
No kurwa, człowieku!
Już wszystko wiemy - zajrzyj do tego postu -> Związek zawodowy "Cohones"
 
Ciekawostka: jeśli w wyrazie Bozin zamienimy "o" z "i" wyjdzie nam Bizon.
Jeżeli subtelnie przesuniemy kropkę nad i w lewo nad z, to pozostałość po i łącznie z końcowym n, będzie się wreszcie mogła przekręcić o 90 stopni w lewo. Wywoła to falę, która przepływając po spacji uderzy od dołu w pobliskie z, przewracając je również w lewo. Ostry kant z uderzy pełną mocą w początek spacji, która ruszy z impetem w prawo, prześlizgnie się jeszcze pod owalnym a, ostatecznie zatrzymując pod m jak mur. Wtedy wychodzi nam "Bożena".
 
Witam wszystkich. Wiem, ze zniknąłem ostatnio, ale jakoś nie miałem weny na foty itp. Weekend spędziłem w Sopocie na zawodach kulturystycznych (jako kibic). Była okazja spotkać parę osób jak Radek Słkdkiewicz i zrobiłem kilka fotek ;) Może ktoś też tam był? od jutra zaczynam okres redukcji pod zawody a ten weekend potraktowałem jako ostatnie kulinarne szaleństwo. Pizza, lody, burgery, tak mogę wymieniać i wymieniać haha. Co jakiś czas będę dodawać foto z kolejnymi "gwiazdami" a dzisiaj Pan znany z Youtube Paris ;)
Radek Słodkiewicz to ten co zrobił kiedyś 16kg mięśnia w 3 tygodnie na HMB?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top