HI TEC Bozin - Nie mogę przestać rosnąć

Status
Not open for further replies.
Ja to big mackow nie lubię, mało miensa, dużo buły, brak keczupu:( kupiłem za 5taka dzis, a potem zle sie z tym czulem, nie bylem satysfekszyn.
 
Ja to big mackow nie lubię, mało miensa, dużo buły, brak keczupu:( kupiłem za 5taka dzis, a potem zle sie z tym czulem, nie bylem satysfekszyn.
ja wole bialy sos. ale dobre sa tez mcriby i royale, moje ulubione
 
Czyli przy sponsach wystarczy popisać farmazony, wrzucić parę zdjęć paczek jakie się dostaje i pokazać kolegów bez karków ze spuchniętymi bębenami?
 
Czesc @Bozin_muscle
Cwicze od 2 miesiecy, glownie klate i bicka, jem duzo marchewki i ziemniakow. Chce dobic do 170kg i zaczac robic rzezbe, obecnie mam 157kg i troche ciezko mi wchodzic po schodach a mieszkam na 6 pietrze. Co myslisz, robic jeszcze mase czy zaczynac powoli rzezbic?

Zdjecie z czwartku:
Sajad-Gharibi3-new.jpg
 
Czesc @Bozin_muscle
Cwicze od 2 miesiecy, glownie klate i bicka, jem duzo marchewki i ziemniakow. Chce dobic do 170kg i zaczac robic rzezbe, obecnie mam 157kg i troche ciezko mi wchodzic po schodach a mieszkam na 6 pietrze. Co myslisz, robic jeszcze mase czy zaczynac powoli rzezbic?

Zdjecie z czwartku:
Sajad-Gharibi3-new.jpg
A potrafiłbyś ściąć łeb szablą psu niewiernemu jednym zamachem?
 
Czesc @Bozin_muscle
Cwicze od 2 miesiecy, glownie klate i bicka, jem duzo marchewki i ziemniakow. Chce dobic do 170kg i zaczac robic rzezbe, obecnie mam 157kg i troche ciezko mi wchodzic po schodach a mieszkam na 6 pietrze. Co myslisz, robic jeszcze mase czy zaczynac powoli rzezbic?

Zdjecie z czwartku:
Sajad-Gharibi3-new.jpg
@Masu Irańczyk z Perskimi korzeniami. Chyba 24 lata trójbój , strongmen i podobno kiedyś nawet w zawodach kulturystycznych startował. Dożyje do 35 lat ???
 
Ostatnio mało ćwiczę i głównie tylko praca. Mam nadzieję, ze od lipca się to zmieni i bede mogl częściej dodawac jakis materiał
 

Attachments

  • IMG_20160627_114242.jpg
    IMG_20160627_114242.jpg
    204.4 KB · Views: 113
Ostatnio mało ćwiczę i głównie tylko praca. Mam nadzieję, ze od lipca się to zmieni i bede mogl częściej dodawac jakis materiał
Ta na zdjęciu to koleżanka?Robiłeś ją?Co było grane z lapka?Czekamy na kolejne materiały,w końcu lato jest i trzeba mieć formę na plażę.Pozdro Byku
 
Ta na zdjęciu to koleżanka?Robiłeś ją?Co było grane z lapka?Czekamy na kolejne materiały,w końcu lato jest i trzeba mieć formę na plażę.Pozdro Byku
Nie znam pani ;) bylem w ramach promocji klubu na plaży i robiliśmy pomiary tluszczu itp.
 
Dzisiaj poszliśmy z kumplem na trening typowo się wypocic. Duzo powtórzeń, krótkie przerwy i bary z bicepsem zrobione. Dołożyliśmy 40 minut kardio i 10 minut sauny. Wypocilem cały syf z siebie :p
 

Attachments

  • edited_received_1002951933152589~2.jpg
    edited_received_1002951933152589~2.jpg
    58 KB · Views: 76
Status
Not open for further replies.
Back
Top