Halibut vs reszta świata

I ciezko się to słucha od typa, który w wawie ma 3500 netto oraz neguje moje 10lat studiów i drugie tyle praktyki. Ty w tym czasie cpales i ruchales laski z warsu. I nazywasz to doświadczenieniem życiowym. Bardziej żałosnym się chyba nie da być.


Nie neguje Twoich 10 lat studiów. Neguje Twoja wartość jako człowieka, psychologa i ogólnie Twoja wartość intelektualną :)
 
Last edited:
Jakoś tu cicho
Kurde już myślałem, że jak Genio zabierze głos, to wystawi jakąś diagnozę, na przykład:
838e0a4e40f4e6f67fb154acc4b1f8b0.jpg
A tu taki zawód :beczka:
 
Nie, tak wygląda bycie debilem łaknącym głasków
Służę radą: potrzeba atencji


I z tej potrzeby jesteś notorycznie wulgarnym debilem, z tej potrzeby swego czasu notorycznie, teraz rzadziej, musisz zrobić jakiś wysryw w moją stronę, nie pytany?

To jest absurdalne, gdyż piszesz rzeczy jakie w 100% możesz zastosować do siebie. Skoro uważasz iż napisanie wulgaryzmu to debilna potrzeba atencji- to biorąc pod uwagę iż to robisz to kilka razy częściej niż ja- to jesteś kilka razy większym, atencyjnym debilem?
W dodatku robisz to by wulgarnie obrazić, ja zrobiłem to w ramach autoironicznego żartu.

Chociażby w tym temacie i w tych komentarzach.
 
Najpierw odpowiem wam, więc słuchajcie uważnie,
Jebać PKP warsowską
Halibut chuj Ci w dziąsło,
Przestań mi kurwa Cohones prześladować,
Bo chciałbym w spokoju tematy przeglądnąć.

Efekt przeglądania tego tematu jadąc pociągiem i jakiś gówniarz miał ten utwór jako dzwonek
 
I z tej potrzeby jesteś notorycznie wulgarnym debilem, z tej potrzeby swego czasu notorycznie, teraz rzadziej, musisz zrobić jakiś wysryw w moją stronę, nie pytany?

To jest absurdalne, gdyż piszesz rzeczy jakie w 100% możesz zastosować do siebie. Skoro uważasz iż napisanie wulgaryzmu to debilna potrzeba atencji- to biorąc pod uwagę iż to robisz to kilka razy częściej niż ja- to jesteś kilka razy większym, atencyjnym debilem?
W dodatku robisz to by wulgarnie obrazić, ja zrobiłem to w ramach autoironicznego żartu.

Chociażby w tym temacie i w tych komentarzach.
Może @szpiln czuje się zazdrosny o rozmiar Twojego brzucha? :gabi_much_love:
 
Back
Top