GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@Miszon a grałes wczesniej w 7? Bo jeśli nie to może cie ona odstraszyć . Chyba, ze masz w dupie grafikę, która i tak w tej grze jest piękna jak na tamte czasy (oprócz postaci ) , muzyka jak w większości finali jest najlepsza jaka można było zrobic. Ehh nie ma na tym forum żadnych hardkorowych fanow finali :(
mimo,ze nie jestem fanem RPG to FF7 uwazam za mistrzostwo swiata.Gralem na PSX i naprawde wciagnela mnie ta historia na maxa.
 
Nie wiem gdzie zapytać ale @Tidzej - czy twój awatar nie pochodzi przypadkiem z Grim Fandago? Bo teraz grając w nią jakoś mi się to skojarzyło :smile:
 
a ja sam już nie wiem w co grać. Raz cisnę Fallout:NV, raz RDR, innym czasem Batmana a i tak większość czasu spędzam przy BF4. Biorąc pod uwagę,że mój wolny czas ograniczył się do jakiś 3 h na dobę, to zejdzie mi się,zanim pokończę te gry :D
 
Haha, Yagiel, mam to samo - próbuję grać w Dishonored, Farcry 3, a i tak kończy się na tym, że ostro młócę w weekendy w BF4 ;)
Swoją drogą popykałem trochę w betę Battlefield: Hardline - przyjemne, szybkie, ale pełnej ceny na pewno za to nie dam. Z większym zaciekawieniem czekam na Dying Light i Evolve.
 
a ja po raz 8 chyba przejdę sobie moje ukochane Silent Hill 2. Najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała.
 
Panowie, ktorzy grali w nowego Dragon Age'a tez mieliscie problem z pokonaniem ostatnich ritow w 1 tierze gdzie pojawaja sie te demony, ktore coldami bardzo szybko zabijaja wsio? Zrobilem valamara na 8 poziomie ale ostatnich 4 riftow nie moge podejsc cos. 1 raz gram w dragona lotrzykiem zamiast wojownikiem i poziom gry wzrosl przez to co najmniej o polowe ;)
 
Ostatnio przeszedłem "State of Decay" gra trocheę w stylu GTA po ataku zombi sporo survivalu ogólnie gra się przyjemnie. Następny tytuł to "Ryse Son of Rome" jedna z lepszych gier kiedykolwiek grałem, klimat jest gruby i combosy niczym Z Spartakusa (serialu ) :) Beta BFH wygląda zaskakująco dobrze z porównaniem do BF 4. Fajny klimat trochę nowości , możliwość wyścigowy aut .
 
Skonczylem FarCry4. 46 godzin i 79% calej zawartosci. Kupa zabawy z samym watkiem fabularnym a dodatkowy content nie pozwala sie nudzic. Niby taka ulepszona "trojka" a o wiele lepiej sie bawilem.

Gral ktos w Dying Light? Warto kupic?
 
Skonczylem FarCry4. 46 godzin i 79% calej zawartosci. Kupa zabawy z samym watkiem fabularnym a dodatkowy content nie pozwala sie nudzic. Niby taka ulepszona "trojka" a o wiele lepiej sie bawilem.

Gral ktos w Dying Light? Warto kupic?

Gram.

Jeśli podobało Ci się Dead Island i chcesz dostać coś podobnego, tylko z możliwością parkour, kilkoma ulepszonymi rzeczami i nieco wyższym poziomiem trudności (tj. więcej zombie na ulicy i ludzie, podział na dzień-noc, który wpływa na trudność rozgrywki po zmroku), to możesz kupić, ale nie polecam przepłacać ;)
 
Skonczylem FarCry4. 46 godzin i 79% calej zawartosci. Kupa zabawy z samym watkiem fabularnym a dodatkowy content nie pozwala sie nudzic. Niby taka ulepszona "trojka" a o wiele lepiej sie bawilem.

Gral ktos w Dying Light? Warto kupic?
Ja grałem/gram w Dying Light - jak dla mnie to zdecydowanie warto, ciekawa gierka, im dalej tym mroczniej, trudniej, dzień i noc, dużo różnych zoombiaków, parkour.
 
Dead Island byl dla mnie przecietniakiem i szybko ja odstawilem. Znalazlem Dying Light na wyprzedazy i chyba sprobuje ;)
 
Wasze teorie nt. podobieństwa Dying Light do Dead Island wynikają z tego,że tworzy to ta sama ekipa i gra wygląda podobnie, czy faktycznie graliście w obie? Pytam,bo z tego co wiem, DL nie naciska na rozwałkę tak jak DI. Większość zadań można przejść bez konfrontacji z truposzami, która w DI była podstawą. Samo Dead Island mi się podobało - sporo bugów, ale co-op w sieci to świetny i przyjemny zabijacz czasu. Gre wspominam miło, aczkolwiek nie kupiłem jeszcze Ripitide. Jak nie będę miał w co grac, to pewnie odpalę sobie na konsoli.
 
Ja przeszedłem i DI i Riptide więc jak ci się podobała pierwsza część i nie oczekujesz niczego nowego to śmiało dawaj dalej. Tym bardziej, że tę część pewnie idzie wyrwać za grosze a parę dobrych godzin grania jest.
 
gra ktoś z was w to:
1010011_LB_231x326_en_GB_%5E_2014-11-20-13-17-06_6fdb48224774b0708b08103ca3bccb47506f4c7f.jpg
https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/fifa-world/pc-download/base-game/play-for-free
 
@Miszon
Ja wiarę przynajmniej w część ludzkości straciłem filmik przedstawiający tego samego gościa, próbującego stworzyć własną postać w EA UFC i wczytać swoją twarz ze zdjęcia. Czuje się jak przygłup pisząc coś takiego, ale ten koleś jest dla mnie tak irytujący, że po obejrzeniu kilkunastu minut jednego i drugiego filmiku, autentycznie chciałbym mu wpier***. Wiem, że w sieci można znaleźć mnóstwo fake'ów, wiem, że może ten osioł się tylko zgrywa... Ale IMHO nawet regularne udawanie kogoś tak żałosnego powinno być karane aborcją pozamaciczną ;)
 
Kurwa kupić grę i to gówno nie może połączyć się ze steam, to jebany origin to, to, to tamto. Kurwa nie można już normalnie kupić i zainstalować
 
Darkest Dungeon
Ściąga się z Steama.

Jestem po 13 godzinach w Dragon Age: Inkwizycja na PS3. Zdarzyło się kilka bugów, najczęsciej są związane z krzyształtami albo problemami z zapisem. Mimo to przyjemnie się gra, i po tym co aktualnie zobaczyłem wierzę w rozgrywkę na 100 lub więcej godzin. Chyba że nagle się utnie fabularnie i zostanie niesmak że większość opiera się na misjach pobocznych, które też większości jednak są idź tam, zajeb, wróć. Na duży plus zarządzanie całą inkwizycją.
 
Back
Top