GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

U mnie sie teraz kreci (wlasciwie to nie kreci, bo ze steama) Maksio Payne 2. Jedynke niedawno skonczylem i teraz jestem w polowe dwojki. Pod wzgledem mechaniki gry to zadna z nowych strzelanek nie ma do tych gier startu, mistrzostwo.
 
@Gambit

Właśnie! Dzięki za przypomnienie. Tą gierę też mam na radarze. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję. Szumu i hype'u było na tą produkcję sporo. Mówili, że następca Baldura. Zobaczymy... ;)
 
Ej, bo może ktoś się orientuje jak to jest z kompatybilnością wsteczną dla Wii? Bo chciałbym pograć w kilka tytułów ekskluzywnych dla Gamecuba a czytam, że Wii ma kompatybilność wsteczna, a na samo Wii też parę tytułów się znajdzie. Tylko pytanie, czy Nintendo rozwiązało to tak, jak Microsoft dla Xboxa (tylko kilka wybranych tytułów ma kompatybilność wsteczną) czy wszystkie tytuły.
Dajcie mi znać jak ktoś wie :wink:
 
Kurwa! Odkąd kupiłem Fifę 14 oryginalną same problemy, mam jakiś błąd, ze jak gram to mi wszyscy kontuzje dostają na starcie prawie, każdy kto się ruszy (po 10 minutach jest 4 kontuzjowanych), jakieś problemy z aktywacją mi wyskakują co chwile. Pierdole, czlowiek kupuje oryginał, żeby gówno dostać. Chyba zacznę grać na piracie, wtedy nie miałem takich problemów.
 
Jak wrażenia z gry? Mam na koncie Dead Island, które mi się podobało i mocno zastanawiam się nad tym tytułem.

Pierwsze wrażenia były przeciętne (pisałem parę stron temu o tym). Im dłużej gram, tym lepiej się bawię. Parę rzeczy dodano i poprawiono, kilka zostało takich samych (te zbliżenia na mordę podczas rozmowy <3). Sama gra polega teraz na unikaniu walki, a w nocy to jest jakaś masakra momentami. Ogólnie to polecam :)
 
Zawsze wolałem konfrontować się z przeciwnikami, bo nie czuję się komfortowo słysząć "buczenie" zombie za plecami :D
Zbroja obsrana na samą myśl uciekania przed watahą trupków.
 
Zawsze wolałem konfrontować się z przeciwnikami, bo nie czuję się komfortowo słysząć "buczenie" zombie za plecami :D
Zbroja obsrana na samą myśl uciekania przed watahą trupków.

Powalczyć też można/trzeba i nie jest tak źle. Poza tym, w wielu miejscach w mieście nie musisz biec jak debil, tylko sobie wskakujesz na dachy i lecisz sobie po nich spokojnie do celu.
 
Ja już kupiłem. Hitmana już ogarnąłem wcześniej, Deusa też (ale w podstawowej wersji). Całkiem dobry bandel :)
 
To ja dodam, ze obecnie sa mega wyprzedaze na na PS4 i Xbox One oraz dodatkowo X360 i PS3. Na nowe konsole srednio za gre wychodzi kolo 90-110 zl w wersji cyfrowej na PS PLUS i GOLD.
 
To ja dodam, ze obecnie sa mega wyprzedaze na na PS4 i Xbox One oraz dodatkowo X360 i PS3. Na nowe konsole srednio za gre wychodzi kolo 90-110 zl w wersji cyfrowej na PS PLUS i GOLD.
Ja mam ps3 od lat i jedyna gra w jaką gram od 2009 roku to UFC... w całą trylogię.
 
Premiera GTA V na PC opóźniona została po raz kolejny!
Czemu mam takie dziwne wrażenie, że GTA V na PC będzie miało podtytuł "4ever" jako czas tworzenia portu? Nie no, żarty żartami, ale wolę poczekać nawet i rok na grę, niż żebym miał dostać takiego babla, jakim było Unity
 
Zagrałem sobie w Grim Fandango Remastered. Fajna, trwająca (w moim przypadku) 9h przygoda z klimatycznym światem, wyrazistymi postaciami i dawką świetnego humoru. Polecam, jak ktoś nie grał.

Czemu zdecydowałem się na Remastered? Chociażby na obsługę myszy, która bardzo ułatwia sterowanie - do starszej wersji został jedynie stworzony mod, który jednak nie przypadł mi do gustu.
 
Jak tam to Evolve? Będzie z tego drugi Left4Dead? Pytam, bo chcę wiedzieć, czy muszę dodać tytuł do listy must have po kupnie PS4
 
Dying Light ukończone. Uważam tą grę za dość udany restart gier tworzonych przez Techland o tematyce zombie. Fajny świat, bardzo dobrze zrobiony parkour i do tego tryb nocny, który potrafi stanowić wyzwanie. Na plus zasługuje różnorodność broni białej - od zwykłych desek z gwoździami po miecze, do tego dochodzą różne przedmioty, jak tarcza czy "grappling hook".

Właśnie, co do tego drugiego narzędzia... twórcy sobie wymyślili, że w kilku miejscach nie będziemy mogli jej używać. Nie lubię takich ograniczeń :/

Dałem 7/10 - bawiłem się dobrze, pomimo pewnej schematyczności walki pod koniec i powtarzalności pewnych misji (do czego się przyzwyczaiłem w bardziej rozbudowanych grach)
 
Back
Top