GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

kuszące,ale tak głupio nie mieć Wieśka 3 na półce jak ma się wszystko inne, czy to gry, czy książki :) pożyjemy zobaczymy. tak czy inaczej, kartę kupić trzeba będzie.

Patrząc na cenę tych kart, to wcale mnie nie zachęca kupowanie karty i wolę kupić już samego Wieśka ^_^
 
kuszące,ale tak głupio nie mieć Wieśka 3 na półce jak ma się wszystko inne, czy to gry, czy książki :) pożyjemy zobaczymy. tak czy inaczej, kartę kupić trzeba będzie.
to kup karte i oddaj życzliwie mi kod, a sobie kup w pudełeczku :cool:
 
Patrząc na cenę tych kart, to wcale mnie nie zachęca kupowanie karty i wolę kupić już samego Wieśka ^_^

No ja na kartach się szczerze mówiąc nie znam,a chce sobie zamontować taką,żeby komputer starczył mi na kolejne 5 lat wysokich detali w najnowszych grach :) Ale Wszystko będę finalizował przed premierą Wieśka, więc jeszcze się w to nie zagłębiałem.
 
Na szczęście ja kupuje Wiecha na PS4 i nie muszę się martwić wymaganiami :D
Ale jak będę ogarniał pieca, to też wolę wyłożyć więcej. Raz, a porządnie.
 
W ogóle nie chce mi się grać w tego RDR,Batmana, Fallouta czy Stalkera. Wszędzie trzeba łazić a po Dragon Age odeszła mi ochota na sandboxowe gry. Czas na prostą rozwałkę - po kilku latach grania w BFy czas zobaczyć jak prezentuje się tam kampania :D Szybko przejdę BF3 i BF4 a potem zakupie tego Syndicate. Mam jeszcze MOH i MOH:Warfighter,ale po kilku minutach w obu tytułach uznałem,że nie chce tracić na to czasu.]

Ja już od dłuższego czasu bije się z tym, czy karta graficzna, czy ps4,ale chyba wolę jednak konsole i mieć spokój.
 
Jeszcze nawet nie doszedłem do pierwszego bossa, a juz moge powiedzieć, ze zajebiscie mi sie gra. Ginę coraz mniej
 
Ja już od dłuższego czasu bije się z tym, czy karta graficzna, czy ps4,ale chyba wolę jednak konsole i mieć spokój.

Rozwiazalem identyczny dylemat miesiac temu.:) Trafila sie oferta i bialy plejston przyjechal wieczorowa pora.

Rowniez robie przerwe od sandboxow az do wyjscia Wieslawa-preorder kupiony.

Czas na prostą rozwałkę - po kilku latach grania w BFy czas zobaczyć jak prezentuje się tam kampania
images



Wczoraj przyszlo,takiej radochy z beztroskiego rozpierdolu nie mialem chyba od czasow Serious Sam.
 
Pierwszy boss padł za około 10 razem, nie był trudny i ogólnie to mogłem go ubić odrazu , ale za bardzo sie napalalem :) ide dalej
 
Rozwiazalem identyczny dylemat miesiac temu.:) Trafila sie oferta i bialy plejston przyjechal wieczorowa pora.

Rowniez robie przerwe od sandboxow az do wyjscia Wieslawa-preorder kupiony.


images



Wczoraj przyszlo,takiej radochy z beztroskiego rozpierdolu nie mialem chyba od czasow Serious Sam.
ja jak kupie PS4 to nadrobie gry o Zombie, a najbardziej czekam na Day Z
 
Ukończone The Crew. Gra jest rozbudowana, więc ukończenie jej zajęło mi 2 miesiące z hakiem (grałem z różną intensywnością - raz więcej, raz wcale).

Największe wrażenie w tej grze zrobiły na mnie ogrooooooooomna mapa (odległości między punktami liczone nawet w setkach kilometrów!) , bardzo ładne, różnorodne lokacje oraz wysoka jakość audiowizualna cutscenek. Mamy również setki wyzwań, gdzie część z nich musimy zaliczać w celu zdobycia lepszych części do samochodów oraz możliwość grania multiplayer.

Z wad: sztampowa fabuła z niewyrazistymi postaciami, gra nie stanowi większego wyzwania, nie przemyślano wykorzystanie waluty zdobywanej za wyzwania/misje, dziwne zasady przyznawania medali w misjach (np jedziemy "na czas", a medal dostaje się za punkty, określane wg nieokreślonego bliżej przelicznika ... #bezsens). W grze mamy także kilka klas samochodów, które możemy wykorzystywać, jednak przełączanie się między nimi w celu wykonywania wyzwań było zbyt uciążliwe.

Dla mnie gra co najwyżej niezła, nie wniosła jednak nic ciekawego i w sumie nie miałbym problemu, jeśli nie powstanie jej kolejna część.

Naciągane 6/10, można sobie darować granie i znaleźć lepszą produkcję z autami w rolach głównych.

Następne do grania:
- Zombie Army Trilogy (dzięki @herrflick)
- Hotline Miami 2 (premiera już 10 marca)
 
Wrzucili dłuższy gameplay Wieśka. W sumie z grafiką szału ni ma (chociaż nie żeby to miało zaraz mega znaczenie, ale nie ma tego wow co przy dwójce.

 
Z grafiką szału nie ma, ale komputer to już trzeba tym z NASA podpierdolić żeby pograć na średnich wymaganiach...
P.S. Strasznie zacina im ten gameplay.
 
Panowie, mam takie pytanie - czy oficjalne serwery Starcrafta I są nadal aktywne? W sensie czy mulitplayer nadal tam żyje czy umarł już dawno śmiercią naturalną?
 
Panowie, mam takie pytanie - czy oficjalne serwery Starcrafta I są nadal aktywne? W sensie czy mulitplayer nadal tam żyje czy umarł już dawno śmiercią naturalną?
A w SC1 to nie bylo mozna grac takze po LANie? Fakt, to co innego, ale w multi z kumplem zagrasz ...
 
Dying Light już za mną 7/10 Ciekawa gra jak dla mnie o wiele lepsza niż Dead island , fabuła wciąga gra też nie jest prosta." This war of mine "też już za mną sporo podejść gra ciężka ale jak ktoś lubi survival itd to coś dla niego . Panowie teraz czekam razem z wami na Wieśka , chodź ostatni fragment gry po angielsku zabija klimat wiadomo Polska wersja będzie najlepsza :)
 
Praktycznie się tu nie wypowiadam bo nie mam czasu na gry poza jedynie Kinectimals z córeczką albo jakiś imprezowych pierdół na kinekcie, ewentualnie kucyków pony na androidzie <polecam dla fanów, heh> ;)
Ale chciałem napisać dwa słowa na temat gry, na której się praktycznie wychowałem, bo wczoraj widziałem (i mnie to ucieszyło), że wychodzi niedługo najnowsza odsłona - mówię o Metal Gear Solid. MGSa "jedynkę" na starego dobrego PSXa, przeszedłem 14 razy. Coś niesamowitego, nigdy mnie nic innego tak nie wciągnęło - obłędny klimat i historia. Poza tym, mega wyszlifowałem angielski od strony komunikacyjnej na tej grze. Kojima jest geniuszem, nigdy nie widziałem w połowie tak skomplikowanej i rozbudowanej historii. Myślałem, że MGS 1 jest duża, ale potem, mimo że nie miałem okazji grać, czytałem i oglądałem trochę w necie na temat kolejnych części, a za każdym razem jak czytałem fabułę, moja szczęka spadała bardzo nisko. Jeśli MGS 1 było dla mnie "bardzo duże" jak w nie grałem, to cała historia MGSa, do części 4 jak rozumiem kończącej wiele wątków, poprzez części opowiadające historię Big Bossa, są po prostu gigantyczne. Bałem się trochę o zakończenie "4" po obejrzeniu wszystkich trailerów sugerujących rozwiązanie, ale wyszło bardzo dobrze i pozytywnie.
Potem jeszcze przez jakiś czas na PC-cie i X-boxie grałem w Splinter Cella, który też mnie bardzo wciągnął, ale jednak klimatem, postaciami i scenariuszem nic nie jest w stanie równać się z dziedzctwem Kojimy. Cieszę się, że powstają kolejne części.
 
Jak to zrobiles? Ja tez znalezc ne mogę. W Europie podobno jeszcze niedostępne.
Androidpolska . pl
pobierz gre i graj. Mozna z godzinke popykac ale nic specjalnego, grac mozna tylko Gustaffsonem a przeciwnicy sie caly czas powtarzaja. Nuda
 
Gram sobie w Sleeping Dogs a tu naglę słyszę to:

Wiem, że GSP coś tam im pomagał w tworzeniu gry ale żeby czerpali inspiracje od naszego mistrza "COCO" :D
Tak czy inaczej polecam tą gierkę, polecam wrócić do niej tak jak ja bo całkiem spoko się z nią bawię. W PS Store jest promocja -80% i gra kosztuję tylko 50 PLN
 
Śmiga. Dzięki @dobryskun, sledzilem na bierząco stronę ea ufc mobile bo cały czas pisze że "soon' narazie chyba kacapy mają, kanadyjczycy i żóltki. Taka troche bez finezji, ale bez hejtingu :D da się grać, spoko :D
 
Przeszedłem "The Last of Us" na PS4, jak dla mnie najlepsza gra TPP w jaką grałem. Dawno mnie tak nic nie wkręciło, fajna fabuła i kozacka grafika. Druga gra w jaką grałem to ta darmowa z ps+ co jet w tym miesiącu Valiant Hearts, krótka i przyjemna platformówka z bardzo fajnym klimatem, osadzona podczas pierwszej wojny światowej.
 
Back
Top